Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no Masterem na zlot A4, to profanacja!! :wallbash:Zapewne diesel to jest, co znacznie pogarsza sytuację. Fajny masz podpis, że TDI dla straszych ludzi i ja sie pod tym podpisuję, aczkolwiek zaznaczam, że mam gaz w aucie, ale zrobiony w oparciu o info z tego forum i najważniejsze, że w Jelonce.[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 21:14_________________________________________________A widzę, że jakiś kolega ma jeszcze 2.5TDi, też ciekaw jestem jak to chodzi, choć opinii na temat tego silnika, niestety samych negatywnych, słyszałem całe mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe lepiej masterem jak wcale :embarrassed: pozyjemy zobaczymy... mastery tylko w dieslu i mimo 2.5 i 120 kucy to sie czuje jak senior w tej budzie :sick3:

a v 2.6 kolego tez mam gaza bo bez tego to kosmiczne koszta przy naszej cenie paliwa :no:

Dominik hehe no cieplo bylo u Kuropatkina cieplo a ty jeszcze na srodku :tongue4: malenstwo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzę, że jakiś kolega ma jeszcze 2.5TDi, też ciekaw jestem jak to chodzi, choć opinii na temat tego silnika, niestety samych negatywnych, słyszałem całe mnóstwo.

Pfff.... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że te silniki są złe, myślę p prostu że byc może nie do końca dobrze dopracowane i serwisowane. Jestem przekonany, że to co trafiało na nasze giełdy miało już spore przebiegi albo planowane wizyty w serwisie do których nigdy nie doszło, z racji tego, że sprzedający wiedział z jakimi kosztami może sie to wiązać. Ja celowo wybrałem z tego właśnie powodu benzynę, ale jeśli ktos kupił 2.5 TDI naprawdę z pewnej ręki, sądzę, że będzie zadowolony. I tego nie neguję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik hehe no cieplo bylo u Kuropatkina cieplo a ty jeszcze na srodku :tongue4: malenstwo

I co sobie ludzie pomysleli? 5 chłopa w aucie, szyby zaparowane, co chwile slychac jakies smieszki-chiszki. NA BANK PALKAMI MACHAJA!!! :polew: :polew: :polew:

A ze w A4 nie ma miejsca z tyłu to wsadzili mnie, arka i dudzia - same szkapy!!! :polew:

Choćby mi jeszcze zapłacili to na wakacje w tym ustawieniu bym nie pojechal! :evil:

A co do tych silnikow 2,5TDI to slyszałem, że w b6 juz troche mniej awaryjne chociaz jeszcze nie jest to opcja bez zagladania do serwisow. Zreszta cała paleta silników w b6 zostala poprawiona. 1.8T też nie ma co porównywać z b5 bo to jest przepaść. Niby motór ten sam a jednak spalanie mniejsze, moce wieksze, bardziej elastyczne, itd... :gwizdanie: Takze truckmaniak nie ma co tu pogwizdywać bo jest w lepszej pozycji niż Raker... :gwizdanie:

To juz chyba normalka,co spocik to sniegiem sypnie

To żeś wykrakał! I w nagrode przyjedziesz 10 minut wcześniej z łopata i odśnieżysz nam szybowcówe. A dudzi swego czasu oferował sie z odśnieżaniem parkingu przy matexie wiec teraz trzymamy go za słowo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he dogasso :polew: mafia z a4 :polew:

a sniegiem niech sypie... przerabiam mastacha na a4 przedluzana :evil::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

niestety mimo szczerych chęci nie będzie mnie dziś na spociku, z czego jestem bardzo niezadowolony :( liczę jednakże, że w moje miejsce pojawi się kilku nowych i zanotujemy kolejny rekord frekwencji.

pozdrawiam i udanego spotkania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Ebbm dobre :wink4:

A tak ogolnie to dzieki wszystkim za przybycie i oby dalej w coraz wiekszym gronie :notworthy::hi:

pees jak ktos by mial instrukcje jak mastacha na a4 przerobic to na PW prosze :polew::bag::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pees jak ktos by mial instrukcje jak mastacha na a4 przerobic to na PW prosze :polew::bag: :facepalm

flex, pare tarcz, szpachla szpachla i pare znaczków audi i juz :kox: aaaa no i koniecznie kierownica od Esy :evil:

Tez sie ciesze ze bylo nas tylu. Na początku to chyba ze 12 aut bylo. Oczywiście nie licząc Reni :polew:

Fajnie ze grupa sie rozwija. Ale tak sobie mysle ze jak dalej tak pojdzie to mozna zrobić zloty częsciej :gwizdanie: co trzy tygodnie np...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownice od esy to kupie, szpachle tez, flexa mam dobrego makity, tarcze i pare znaczkow rowniez dokupie... rozumiem ze w poniedzialek w Twoim warsztacie Dogasso i tniemy ? tylko hmm nie wiem czy mastach na wysokosc wejdzie :polew:

Co do czestotliwosci spotkan to proponuje to przedyskutowac na nastepnym spocie marcowym wtedy juz wiosna bedzie blisko

a no dogass te foutro z krolika w swoim P.wagonie zainstaluj koniecznie :decayed::polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre jak bedziesz miał pod ręka papiery od LPG to napisz co tam siedzi, w drodze powrotnej przy zjeździe z szybowcówki troche bokami latałem ( nie zamierzone :rolleyes:). Mam juz najnowszy program do Staga no wiec chłopaki zbierac sie i do mnie :evil: bo czas promocji sie kończy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...