Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie .

Jak dobrze kombinuję w przyszły piątek macie spot ? cały tydzień do niedzieli będę siedział w Szklarskiej i chętnie bym was poznał . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie,

no nie powiem Arre zainteresował mnie tą b6 za 24 k. skontaktuje sie z gościem pogadam wypytam i zobaczymy. jeszcze tylko kasę skombinować. Bo w sumie jak już kupować to w młodszej budzie . Instalacje ma i w sumie żaden koszta za benzynke . Moze w tym tygodniu się wybiorę ja obejrzeć

Moze Arre ze mną skoczy he he bo wiadomo przydałby się ktoś do wsparcia. Oglądając zdjęcia nie wiem albo mi sie wydaje albo fotel kierowcy ma z boku wygryzienie. albo aż tyle pije ze już mam omamy;))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wróciłem wczoraj z ZG i mam coraz większy problem gdzie naprawić zregenerować pompę wtryskową, bo coraz więcej paliwo mi ucieka, słyszałem o wiosce przed Kamienną, o warsztacie przed Orlenem na Spółdzielczej, ale nigdzie nie polecają, może macie gdzieś zaufanego pompiarza w naszych okolicach, do którego pojadę raz i z tym problemem i już nie wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebbm ja uszczelniałem w Słotwinie k. Świdnicy jestem zadowolony :good: do wieczorka zostawie numer na forum do nich bo tam najlepiej się umowić na konkretny dzień i godzine :) w razie pytań dzwoń 503 021 025 to jest numer do mnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie .

Jak dobrze kombinuję w przyszły piątek macie spot ? cały tydzień do niedzieli będę siedział w Szklarskiej i chętnie bym was poznał . :hi:

Siema :hi: no niestety spota wtedy nie mamy bo poki co organizujemy zawsze 1 w miesiacu. A wypadało ostatnio 18.02... Ale jakbyś sam coś zorganizował tj krzyknął LUDZIE PRZYJEDZCIE O tej i tej DO tu i tu a moze do konca tygodnie sie ktos zapisze:)[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 09:38_________________________________________________Aaaa dykan! Jakbyś jechał obejrzeć ta z zielonej to daj znac. Może termin mi też przypasi to bym się z wami wybrał :mysli: [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 09:43_________________________________________________I jeszcze coś!! Mam FELGI do sprzedania! Dokładnie takie jak w tej audi z Zielonej:) Jak coś to pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raker co do krataki to jest dostepna ta czesci do halogenu , ta obudowa halogenu to juz tylko ORI, a powiedz ile pali Ci AKN oraz ile zrobiłes nim km bo mam okazje zamienic sie na takiego politfa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile pali Ci AKN oraz ile zrobiłes nim km bo mam okazje zamienic sie na takiego politfa :naughty

dobrze słyszałem ostatnio na spocie że 2.5TDI to lipa??Wojtek daj sobie spokój! Żeby w rocznik uciekać? O swoim pewnie wiesz już wszsytko wiec po co sprzedawac? Jak dla mnie średni pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze ci co nie maja 2.5tdi i nigdy nie mieli mowia ze jest do kitu(chyba ze ci co kupili jakas łupe i nie dbali to moga marudzic).Ja mam troche inne zdanie i gosciu ktory ostatnio na spocie tez byl 2.5tdi tak samo.Kwestia gustu i dbania,tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sie kupi auto z dobrymi wałkami to jeszcze to polata tylko trzeba lac dobry olej najlepiej do PD-ków, cała diagnostyke to sobie zrobie i bede widział czy motorownia zdrowa. Raker a powiedz u Ciebie jest manual czy tip bo tamta jest na tiptroniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A6 chyba są te same silniki a takim 2.5TDI mialem okazje troche dluzej pojezdzic bo zrobiłem nim ze 2500km. Tyle ze w manualu. I powiem tak - spalanie dosc wysokie jak na diesla bo na trasie kolo 7,5 przy 130 a miasto kolo 10 więc podobnie jak 1.8T ( w b6 palą troche mniej niż w b5 :wallbash: ). A6 chyba troche cięższe jest wiec może w A4 bedzie mniejsze spalanie. Silnik dość żwawy ale i do cichych nie nalezy. Co prawda jak ktos chce poszaleć to jest czym ale podobne efekty bedą przy 1.9 po CHIPie... A jak tesciu kupował auto to tez obdzwonilem wszystkich znajomych mechanikow i pytałem o te 2,5TDI i byly dwie opcje:

1. "Nie bierz tego bo to bedzie skarbonka"

2. "Jak włożysz około 4tys i bedziesz pilnował wymian oleju (generalnie cały serwis silnika) to pojeździsz"

Wiec nie tak do końca mówię że to łupa jest :decayed: bardziej chodzi o to ze jednak troche dłużej benzyniakiem jeżdżę i zdecydowanie polecam Pb. Bo tak naprawde to po co ludzie diesle kupują? Wedłyg mnie dla mniejszego spalania i dla niutonów od samego dołu... A ja wiem czy to aż tak przemawia za dieslem? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu,ja szukalem dobre i wygodne auto na trasy w kombi.Padlo na A4,na poczatku szukalem 1.9tdi.Ale trafilem na dobry okaz 2.5tdi.Dobra dynamika jazdy w trasie,niewielkie(jak dla mnie) spalanie w trasie.Benzyny nie chcialem poniewaz nie wszedzie za granica na cpn-ach jest gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiadomo że diesel jest wygodniejszy jeżeli chodzi o tankowanie bo na baku zrobisz dużo dużo więcej niż na baku gazu. Jeżeli ktoś dużo jeździ za granicę to może to sprawiać kłopot ale z drugiej strony gaz jest już prawie na większości stacji w Niemczech. Powiem tak - motor 2.5 TDi brzmi pięknie, ma moc i jest czym pojechać. Ale czy warto narażać się na zarypiste koszty w razie awarii? Bo nawet jak kupisz dobrego to prędzej czy później się spier*****. Nawet jak się dba o olej i itd. O awaryjności tych silników każdy wie. Nie jest to popularny silnik u nas w kraju ( świadczą o tym chociażby ceny Audików z tym silnikiem). Można kupić za cenę benzyniaka i nie sprzedają się jak świeże bułeczki. Że nie wspomnę o eksploatacji ( rozrząd 1500 zł, 6 wtrysków itd ). Jednym słowem masakra. Spalanie bardzo duże jak na diesla. Także więcej jest "przeciw" niż "za". Mnie na pewno nikt na 2.5 nie namówi. Tylko benzyna 1.8 T lub 2.4 jakbym zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre ,

to co kiedy możemy śmignąć tą a4 obejrzeć?? ta B6 w gazie??

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 18:11_________________________________________________A jakies fotki sa z ostatniego spotu czy nie ma nic/??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :decayed: powstalem juz z martwych - Jg-okolice-belgia pod brukselke i z powrotem lacznie okolo 2,2kkm via 25h nonstop live via crazy arre :kox::evil:

Dykan mozemy leciec jutro od rana jestem wolny, sroda rowniez, czwartek mam jakas trase ale po 10 wolny piatek rowniez... wiec jak Ci tam pasuje ;) chetnie zobacze te b6 1.8T :slina: i ciesze sie ze ta propozycja przypadla Ci do gustu... zreszta dobra cena i dobra opcja...

Aha rozmawiales z gosciem? co ciekawego mowil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemka,

zadzowniłęm do goscia i chyba go obudziłęm miał głos jak by chlał tydzien. Rozrąd wymienił przy 208 tysiącach, a instalacja gazował byłą juz założona jak autko kupował. Powiedział ze nie miał problemó z instlacją i ze jest to sekwencyjna instalacja. ma mi psrawdzic jakiej firmy itd i dac znaka.

ciekawe czy cos by sposcił z ceny ;))

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:04_________________________________________________Ze w mieście mu bierze 10 litrów gazu a w trasie nawet schodzi do 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest zawsze do negocjacji... jak sie delikatnie jedzie to w trasie z 10 wezmie... trzeba zawsze brac poprawke 2litry ;)

trza sie przejechac obejrzec suczke o ile jestes nia zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej B6 jak bedziesz widział co tam jest wsadzone to napisz zobacze czy dobre graty czy lipa, co do V6 TDI cały czas mysle nad nia ale chyba mi przechodzi po sprawdzeniu historii serwisowej licznik cofniety o 100tys czyli powinien miec 330tys a to raczej juz duzo na skrzynie fakt ze był serwisowany w ASO do 2006roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie gość jeszcze dziś do mnie dzwonił podał kilka suchych faktów:

- rozrząd wymieniony przy 208 tys ale nie ma na to papierków wiec c**jnia , czy wierzy mu na słowo

- kolejno instalacja firmy Eltida założona w 2008 roku - ma na nią papiery wszystkie filtry wymienia itp ale sam od siebie dodał ze zmienił by instalacje , niby jest okey nie szwankuje ale wolałaby założyć coś włoskiego bo ta mu nie odpowiada, lakier ma normalnego użytku i gdzieś z przodu ma obtarcie które jest świeże a którego na fotkach nie widać , dodaje opony letnie . i w ogóle ze się dogadamy .

teraz h*j wie czy warto w to autko uderzać;))

[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 12:42_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-C17617829.html

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-C17129044.html

http://otomoto.pl/audi-a4-czarna-perla-klimatronic-C17623007.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...