Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Dykan kto w dziesiejszych czasach ma czas? Wiem ze 30k to kupa kasy... ale albo chcesz auto kupic albo sie piescic za przeproszeniem... nikt za Ciebie nie znajdzie... ja jak swojej szukalem tez czasu nie mialem ale codzien te godzine dwie szukalem.. dzwonilem jak sie tylko cos pojawilo i jak juz byla to w auto i jazda... nie ma sentymentow a okazje nie czekaja az sie je laskawie zlapie... tym bardziej ze tu koledzy proponowali Ci swoj czas i pomoc... zreszta nikt do kupienia nie zmusza... mozesz trzymac kase na koncie niczym nie ryzykujac i chodzic na piechote czy jezdzic autobusem...

Nie obrazaj sie bo moze troszke za mocno pisze ale nudzi mnie juz temat Twoich poszukiwan. Ja majac do dyspozycji pomoc fachowcow juz bym dawno auto kupil po to by wlasnie czas zaoszczedzic... bo najwiecej schodzi na szukaniu...

Znajdziesz cos ciekawego wrzucaj tu kazdy cos powie...doradzi... bedziesz mial jechac daj znac moze ktos pojedzie z Toba jak bedzie mial czas....

Ale napewno nikt za Ciebie nie znajdzie i nie powie Ci czy masz jechac po ta czy po tamta i nie zdecyduje za Ciebie...

Ja ostatecznie wiecej sie na w/w temat nie wypowiadam... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde arre tak zes mnie pojechał ze chyba nie mam co sie pojawiać na jeleniej;)) hehe . Tylko spokojnie bo jak narazie nie szukam auta poł roku ale ledwo co miesiac. To ze koledzy z jeleniej chcą pomóc tez się liczy i doceniam to że chcą poświecić swój czas i mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre masz trochę rację. Temat trochę nudny się robi. Aut jest tyle że pierdolca można dostać i bez problemu można coś dla siebie wybrać. do 13 tys kupisz fajne audi a co dopiero do 30 tys. Także Dykan weź się w garść i jechana. Chłopaki Ci oferty wrzucają na forum ale przecież sam masz internet i możesz coś znaleźć. Sam handluję autami o rynek jest nie zasypany... jest zaje**ny autami. A pisanie że ten mi się nie widzi bo nie ma spryskiwaczy do xenonów to trochę głupie. Lampy można zmienić. Moim skromnym zdaniem sam nie wiesz czego chcesz. I trzeba by skończyć to bezsensowne wklejanie ofert z oto moto bo zaraz dojdzie do 100 stron w wątku z czego 60 to będą oferty samochodów. Wszyscy się napinają żeby Ci pomóc a Ty pewnie nawet jednej fury nie obejżałeś na realu. I nie próbuj się obrażać i nie pisz że nie masz się co pokazywać w Jeleniej :tongue4: Właśnie masz się w Jeleniej pokazać bo kopa dostaniesz..... co za tym idzie masz szybko A4 kupić. Także kubeł zimnej wody dostałeś i do roboty. Szybko autko kupić, i na spoty. Koniec tematu :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:45_________________________________________________A tak w ogóle to spot się zbliża i trzeba by o tym pogadać... Jakieś plany prezesie ? Na pewno trzeba będzie obejrzeć nowe tłumiki - Dogasso i mój ( no i posłuchać ) heheheheh. Także główną atrakcję wieczoru będziemy mieli :polew:. No a potem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pinknie nam się chłopcy rozkręcili :tongue4: hehe Reprymenda słowna poszła więc Dykan na dniach powinien już coś konkretniejszego znaleźć i w końcu byśmy mogli pojechać chociaż obejrzeć!

A poza tym to ciesze się że moge jeszcze tu z Wami być bo w niedzieli niewiele brakowało a zamiast szukać A4 szukalibyście jakiejś ładnej dębowej skrzynki z logo dwóch kijków złączonych pod kątem prostym 1/3 bliższej dluższego kijka :gwizdanie:

a dokładnie było tak:

Jadę ze 100km/h ( czyli normalna prędkość na tym odcinku, bez szaleństw) trasą nr 5 z Wrocka do Jeleniej. Między Strzegomiem a Jaroszowem. Gościu Mercedesem 124 skręca na Rusko i stoi. A ja pod słońce, jade sobie spokojnie. I jakieś pół sekundy późniejsza reakcja i wjechałbym mu do środka przez bagażnik. Z drugiej strony za***isty rów ( jak na całej tracie z autostrady do Strzegomia). Zmieściłem się.... prawie:

cbe7870f9089bbefm.jpg

dwoje drzwi do malowania i zaprawka na błotniku przednim.

Dobrze że sam sobie moge to zrobić bo normalnie to koło 700-800zł wplecy. A tak to ze 150:)

Najważniejsze że nic nikomu się nie stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan nie chcialem Cie pojechac... poprostu mysle ze ten watek nie jest od szukania Tobie auta i tyle ;)

Maniek85 jak juz obejrzymy i posluchamy tlumikow ( swoj chyba tez rozepne ;P) to potem jedziemy na vodke do finlandii :naughty:

Swoja droga jakies pomysly? zaloga? co z B6? spia chlopy?

Dogass no ladnie przerezales ;P ale dobrze ze wszyscy cali... swoja droga tez mialem niedawno akcje tyle ze mi gosc zahamowal gwaltownie a ja sie zamyslilem i mastach prawie deba stanol ;)

Jak juz sie tak koledzy chwala nowymi tlumikami to i ja sie pochwale swoim nowym nabytkiem ;) co myslicie?

felunie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to miałem pomalować?? Jak to do corsy to jeszcze jakoś można przymknąć oko! Bo ogólnie są straszne :gwizdanie:

Pierwsze wrażenie miałem że zmieniłeś w Audi i już się za serce łapałem... Chyba że tak właśnie jest :mysli::polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:06_________________________________________________

czy to jest felga do taczki??

no nie mogę :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chlopaki chlopaki damskie auto to i felga damska :naughty:

co do brokatu to efekt w sloncu jest naprawde fajny... do a4 to nie pasuje zreszta swoje do czarnej niunki jak bym juz malowal to w biala perle

a to jest felga do srebrnej corsary ( ekonomy full mode ;P za 80 zl 450 km )

zdjecia sa przeswietlone i nie oddaja nijak koloru (grafit) i efektu

ale posmiac sie mozna i trzeba :cool1:

i tak wyglada-ja wlasciwie ;)

felka.jpg

Dla tych co sie posmiac lubia jak ktos znajdzie taki felunek orginalny z oponami z 2007 roku za 300 zlociszy za komplet... (malowanie wynioslo mnie z materialami 130 zl to mu pogratuluje) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiedzialem ze lach bedzie z tych feli :polew:

w wozku widlowym masz lepsze? ciekawe :good:

sam fele kupowalem - mialy byc orginalne mocne proste i tanie

sam lakier dobieralem bo maja sie wyrozniac i sie wyrozniaja

a ze sie nie kazdemu podobaja? gusta i gusciki mi tez sie nie kazda kobieta podoba :polew: wazne ze mi sie podobaja :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co o tym myślicie? Tył ma jak muscle car!!! Jak dla mnie Audi idzie w bardzo dobrym kierunku :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten concept car mi sie bardzo podoba :slina:, Audi w odróżnieniu do wiekszosci firm tak bardzo nie zmienia modeli produkcyjnych w odniesieniu do concept car-ów np. R8 czy A5 sportback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie widze ze tendencje sa do ostrych krawedzi w brylach... mi sie te grile wielkie nie podobaja ... ale ogolnie nie jest zle... a jak wam sie podoba nowa a6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te A6 nowe też niczego sobie chociaż jakbym miał już troche większe wybierać to wolalbym A7 Sportback :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja niunka cos kaprysi... problem z hantlami mam znowu... hamuje i tlucze cos az pedal podskakuje? tarcze czy raczej pompa? jak myslicie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A klocki kiedy wymieniałeś? Jak nie klocki to tarcza... jak nie zrobisz do piatku to doradzimy na spocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki sa liga zreszta klocki jak sie koncza to nie ma takiego czegos :mysli:

albo tarcze albo pompa abs kompa sie podepnie to sie zobaczy czy bledow pompy nie ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudziu jak tak Twój kolezka bardzo załamany diagnozą, ale przynajmniej bedzie mial okazje podziwiac okolice przy spokojnej jeżdzie i jak mało mu spali auto :cool1: przy takiej emeryckiej jeżdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...