Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

OOoo i już jakoś lepiej to wygląda:) Oby pogoda dopisała bo dzisiaj jak wracałem z Wrocka to sniegiem waliło :wallbash:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 17:54_________________________________________________No dobra drodzy Panowie ( i Panie )! Powiem tak... Możecie żałować że Was nie było w KRZYWEJ! Pogoda SUPER! Aut miało być około 200 a było prawie 2000!!! Ludzi szacuje się na około 5 tys! Naprawde MEGA impreza! Jestem bardzo ZADOWOLONY i szkoda że nie mogliście tego zobaczyć! Na następnym spociku poopowiadam i fotki pokaże chociaż już na YouTube już jest troche filmików...

Kiedy ten następny spocik?? Ciepło się zrobiło więc może jakoś niedługo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To dobrze Dogass ze Ci sie podobalo... tez mialem chec tam skoczyc ale szkoda siana na paliwo a tak to przynajmniej oponki w niedziele kupilem :kox:

A co do spotow to nie wiem cisza tu taka grobowa jak by nikt nic do powiedzenia nie mial :thumbdown::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ankieta już przedstawia jakiś pogląd na to co i jak będzie się działo dlatego możemy teraz się zastanowić kiedy będziemy się zjeżdżać... Jak dla mnie jeden raz może zostać 3 PIĄTEK miesiąca o 19.00, a drugi proponuję 1 NIEDZIELA miesiąca o 16-18. Oczywiście jakby były jakieś inne pomysły to też jestem pozytywnie nastawiony. Tylko żeby się takie propozycje pojawiły :gwizdanie: bo ostatnio coś cicho tutaj... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo wó(d)z!!! Nie wiecie kto ma turbo GTRS lub GT28RS do sprzedania?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie imprezka fajna ale mam jedno ale........... zabezpieczenie widzów żadne a za to organizatorzy powinni dostac nagane :thumbdown: bo to żadna frajda dla zawodników scigac sie miedzy widzami zobaczcie wyscig na 1/4 mili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek dziwne żeby grupa 15 osób zapanowała nad około 5 tys widzów! Jak dla mnie to wina hołoty i bydła które ciągle pchało się żądne wrażeń i widoków na filmach z telefonów! Na początku było naprawdę kulturalnie bo były jakieś słupki, opony i cały czas się darli przez głośniki żeby spitalać ale później jak kolejki do startów na 1/4 sięgały 30 par aut to wszystko pizło. Jak dla mnie organizatorzy sprawdzili się bardzo dobrze, zważywszy że przed zlotem liczono na max 300 aut a przyjechało ponad 1,5tys!!! Widowisko świetne! Było parę rodzynków a wśród nich A4 a dokładniej S4 B5 2,7BiT sedan 380KM , RS4 360KM i S4 kombi 2,7BiT około 350KM. I oczywiście nasza jeleniogórska Corsa A 2.0TURBO 303KM i 700kg!!! Tylko te audiki dawały jej rade chociaż i tak ledwo... Generalnie bardzo dużo było BMW i HONDY. Przyjechałem z EVO VI więc gapili się na Nas trochę dziwnie. Ogólnie ten zlot oceniam na 5 z małym minusem... Ale i z nadzieją że jeżeli Jelenia Góra zorganizuje jeszcze raz coś takiego to odbędzie się to w dużo większym porządku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze gdyby było wiecej kasy przeznaczonej to pewnie udałoby sie zorganizowac jakies banery oddzielajace widzów od trasy podobnie w miejscu driftów. Autka było fajne wiec napewno było ciekawie ja jak dotad jeżdziłem na culta i do Czech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kto ma rozkimiona kostke ori mini iso(taka zielono-zolta)?

w znaczeniu ktore przewody za co odpowiadaja? :cool1: Bo glosnik moj przyszedl ori do ori tuby i bede modzil by gralo wszystko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rek1n :good: cos tam wygrzebalem mimo ze szukalem duzo wczesniej tego watku nie widzialem :/ musze pogrzebac najpierw w aucie i bede chyba wsio wiedzial :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuje uzywki tylko chlopaki :gwizdanie: i dla pieknej teraz wyhaczylem dunlopy sp sport 01 :naughty:

Mam troche chodow wiec jak cos potrzebujecie czy nowe czy uzywki piszcie a ja powiem co i jak :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok Raker ale jaki rozmiar bys chcial? co Ty tam masz na lato 16? 205x55?

Piszcie co wam potrzeba a ja bede wrzucal co moge zalatwic w jakiej cenie i ewentualnie foto ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem ...

Od kilku dni zaczęło mi szarpać podczas jazdy i na obrotomierzu max 5 tys potem blokada.... no i pali jak smok ... w oczach wskazówka spada ...

co się może dziać? gdzie mam szukać ?

Ostano na spociku pod mc donald nowy kolega z Sadów podpinał mi się do kompa .. no i nie mogliśmy nawiązać połączenia z kompem

nie wiem czy ma to coś wspólnego

Da się coś z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bariz sprawdz swiece i przewody... nawet na pracujacym silniku... duzo pali i brak mocy to typowe ze nie spala mieszanki czytaj nie pali na ktorys garnek

a zrobic napewno sie da tylko nie jedz do jakichs pseudo mechaniorow bo zaraz ci beda chcieli silnik wymieniac ;P zadzwon do wojtka moze chwile znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...