Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rek1n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Druga pompka coś podejrzanie wygląda ale czekaj na diagnozę lepszych fachowców no i wysterowanie n75 coś kiepsko wygląda. Kręcił ktoś coś przy turbo?
  2. Zadna dziura! zapieczone lopatki i tyle. W pierwszym logu pompuje na max ale w kolejnych juz lepiej bo troche popracowala i zgarnela nagar. Mialem tak samo. Po wyczyszczeniu turba auto jak nowe.
  3. Mozna poprawic ale to bedzie tymczasowe. Lekiem na cale zlo jest wyjecie turbo i wyczyszczenie geometrii ale w twoim przypadku az tak bym sie tym nie przejmowal. Pojezdzij czasem tak jak przy robieniu logow czyli 1500-4000 i bedzie chodzic. Pomysl cos nad podmiana przeplywki z innego na probe bo u Ciebie jest lekkie przeladowanie turbo a i tak przeplywomiez wskazuje troche ponad 900 a powinien ponad 1000 spokojnie (grupa 003 kolumna 2-zadane, 3-rzeczywiste)
  4. Kiedy filtr powietrza wymieniałeś? Przepływomierz trzeba przeczyścić bo pow. 3000 tnie dawkę. Geometria zaczyna się leciuteńko przycinać. Możesz mu czasem rurę wyprostować
  5. Łopatki stoją. Włącz 011BS i rzuć okiem czy sztanga w ogóle się porusza. Podmień n75 z n18 na próbę może elektrozawór kaput
  6. Na razie niewiele można powiedzieć bo turbina pompuje za dużo więc przeplywka też mierzy więcej ale wydaje się że będzie dobra.
  7. Zacina się zmienna geometria. Tymczasowo można ja rozruszać ruszając sztangą góra-dół ale bez czyszczenia raczej się nie obędzie
  8. niewiele tych logów. Z tego co widać to zmienna geometria się przycina. Częstą awaria po zimie
  9. Na 99,9% czyszczenie zmiennej geometrii rozwiąże problem. Trzeba to zrobić jak najprędzej bo może być za późno. Geometria się nie przycina tylko się nie rusza
  10. Pierwsze co to zrob poprawnie logi dynamiczne bo zrobiles w trybie awaryjnym. A poza tym to kat wtrysku do regulacji
  11. Długo ta turbawka nie pochodzi jak tak będzie pompowac. Jeśli wszystko już wymienileś to proponuję wyrwać turbinę i na stół ją
  12. kolego najlepiej nie ten twoj kolega zrobi komplet logow a wtedy dopiero bedzie mozna cos "wywrozyc" Co do dawki to zeby nie wariowac to ustawcie na ok 3,2-3,4
  13. Rek1n odpowiedział(a) na Prezes85 temat w Audi A4 B5
    a tak trochę odświeżę jeśli można. Dzisiaj wyjmowałem schowek bo też walczę ze skrzypieniem i znalazłem tam taka długą cienką sprężynkę. Na którymś z forum wyczytałem że ma być zaczepiona do rury nawiewu ale orientuje się ktoś gdzie dokładnie ma być? Może ktoś ma jakieś foto albo screen z programu. Aha no i jak narazie to 1-0 dla schowka :/
  14. skroc sztange i zaloguj. Zobaczymy co wyjdzie. Na n75 bym sie narazie nie porywal.
  15. egr i n75 to inna bajka. N75 można podmienić z n18 który steruje EGRem i zalogować jeszcze raz 011. Miałem niedawno podobnie. Sztanga niby chodziła ale leciutko ja przycinało i n75 już wariował. Skończyło się czyszczeniem suszary.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.