-
Prośba o analizę logów VW CADDY
Druga pompka coś podejrzanie wygląda ale czekaj na diagnozę lepszych fachowców no i wysterowanie n75 coś kiepsko wygląda. Kręcił ktoś coś przy turbo?
-
Błędy Doładowania /Prośba o analize logów
Zadna dziura! zapieczone lopatki i tyle. W pierwszym logu pompuje na max ale w kolejnych juz lepiej bo troche popracowala i zgarnela nagar. Mialem tak samo. Po wyczyszczeniu turba auto jak nowe.
-
proszę pomoc w analizie logów
Mozna poprawic ale to bedzie tymczasowe. Lekiem na cale zlo jest wyjecie turbo i wyczyszczenie geometrii ale w twoim przypadku az tak bym sie tym nie przejmowal. Pojezdzij czasem tak jak przy robieniu logow czyli 1500-4000 i bedzie chodzic. Pomysl cos nad podmiana przeplywki z innego na probe bo u Ciebie jest lekkie przeladowanie turbo a i tak przeplywomiez wskazuje troche ponad 900 a powinien ponad 1000 spokojnie (grupa 003 kolumna 2-zadane, 3-rzeczywiste)
-
proszę pomoc w analizie logów
Kiedy filtr powietrza wymieniałeś? Przepływomierz trzeba przeczyścić bo pow. 3000 tnie dawkę. Geometria zaczyna się leciuteńko przycinać. Możesz mu czasem rurę wyprostować
-
Proszę o analizę logów turbiny i pomoc...
Łopatki stoją. Włącz 011BS i rzuć okiem czy sztanga w ogóle się porusza. Podmień n75 z n18 na próbę może elektrozawór kaput
-
Proźba o ocenę logów turbo i przepływka
Na razie niewiele można powiedzieć bo turbina pompuje za dużo więc przeplywka też mierzy więcej ale wydaje się że będzie dobra.
-
Proźba o ocenę logów turbo i przepływka
Zacina się zmienna geometria. Tymczasowo można ja rozruszać ruszając sztangą góra-dół ale bez czyszczenia raczej się nie obędzie
-
Prośba o analize logów
niewiele tych logów. Z tego co widać to zmienna geometria się przycina. Częstą awaria po zimie
-
Prośba o analizę logów
Na 99,9% czyszczenie zmiennej geometrii rozwiąże problem. Trzeba to zrobić jak najprędzej bo może być za późno. Geometria się nie przycina tylko się nie rusza
-
Prośba o analize Logów stat,BS i dyna po reg turbo i wymiany Przepływki
Pierwsze co to zrob poprawnie logi dynamiczne bo zrobiles w trybie awaryjnym. A poza tym to kat wtrysku do regulacji
-
Logi. Przeładowanie: błąd 17965
Długo ta turbawka nie pochodzi jak tak będzie pompowac. Jeśli wszystko już wymienileś to proponuję wyrwać turbinę i na stół ją
-
wymiana wtrysków 90/110
kolego najlepiej nie ten twoj kolega zrobi komplet logow a wtedy dopiero bedzie mozna cos "wywrozyc" Co do dawki to zeby nie wariowac to ustawcie na ok 3,2-3,4
-
Skrzypiący schowek!!!
a tak trochę odświeżę jeśli można. Dzisiaj wyjmowałem schowek bo też walczę ze skrzypieniem i znalazłem tam taka długą cienką sprężynkę. Na którymś z forum wyczytałem że ma być zaczepiona do rury nawiewu ale orientuje się ktoś gdzie dokładnie ma być? Może ktoś ma jakieś foto albo screen z programu. Aha no i jak narazie to 1-0 dla schowka :/
-
PO czyszczeniu zmiennej geometrii 011, 003, 010
skroc sztange i zaloguj. Zobaczymy co wyjdzie. Na n75 bym sie narazie nie porywal.
-
Prośba o analize logów dynamicznych
egr i n75 to inna bajka. N75 można podmienić z n18 który steruje EGRem i zalogować jeszcze raz 011. Miałem niedawno podobnie. Sztanga niby chodziła ale leciutko ja przycinało i n75 już wariował. Skończyło się czyszczeniem suszary.
Rek1n
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta