Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak sobota to gdzina max 13 pozniej to ja zajety jestem :grin:

a kto sie na sniegu bawil ten sie bawil :naughty:

za mini plug juz robilem :decayed:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak dla mnie moze byc nawet 11 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Matyss najlepszego stara Dupo :wink::decayed:

Opublikowano
Fatalna w tym roku była zima dla QUATTRO ;:kwasny::kwasny: a chcialem zeby narzeczona pobawila sie na sniegu w quattro

bylo troche zimy trzeba bylo korzystac :naughty:

Opublikowano

Michał wpadasz w sobote na spota? nie wiem czy lampy zabierac :wink:

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

p.s. ile moje 16" moga byc warte??:decayed:

Opublikowano

wpadam, zabieraj:naughty:

Opublikowano
  • Autor

ALe o ktorej w sobote tego spota macie? :eusathink:

:grin:

Opublikowano

Ja tam sie dostosuje, starszyzna decyduje:decayed: tylko żeby nas nie było dwóch:whistling:

Opublikowano

dla mnie moze serio byc 11 :decayed: akurat dziecko idzie spac na ok. 2 godzinki :grin: i arre podwies tego spota, toz to wstyd zeby chociaz raz w miesiacu sie nie spotkac :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
dla mnie moze serio byc 11 :decayed: akurat dziecko idzie spac na ok. 2 godzinki :grin: i arre podwies tego spota, toz to wstyd zeby chociaz raz w miesiacu sie nie spotkac :facepalm:

spota moge podwiesic jak sa konkrety

a narazie to chcieli byscie ale co i jak to cholera wie

ze sobota niby to wiem ale godziny dalej nie wiem :facepalm:

Opublikowano
dla mnie moze serio byc 11 :decayed: akurat dziecko idzie spac na ok. 2 godzinki :grin: i arre podwies tego spota, toz to wstyd zeby chociaz raz w miesiacu sie nie spotkac :facepalm:

spota moge podwiesic jak sa konkrety

a narazie to chcieli byscie ale co i jak to cholera wie

ze sobota niby to wiem ale godziny dalej nie wiem :facepalm:

A może by jednak poczekać aż znajdzie się termin że wszyscy będą mogli? Bo jak narazie to naprawde 2 osoby będą:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
dla mnie moze serio byc 11 :decayed: akurat dziecko idzie spac na ok. 2 godzinki :grin: i arre podwies tego spota, toz to wstyd zeby chociaz raz w miesiacu sie nie spotkac :facepalm:

spota moge podwiesic jak sa konkrety

a narazie to chcieli byscie ale co i jak to cholera wie

ze sobota niby to wiem ale godziny dalej nie wiem :facepalm:

A może by jednak poczekać aż znajdzie się termin że wszyscy będą mogli? Bo jak narazie to naprawde 2 osoby będą:thumbdown:

madrego to i posluchac warto ;)

Opublikowano

Arek pewnie czeka na śnieg żeby nam wywiesić przed oczami :quattro::grin:

Opublikowano
  • Autor
Arek pewnie czeka na śnieg żeby nam wywiesić przed oczami :quattro::grin:

sniegu nie potrzebuje :decayed: wystarczy ze mokro jest

a jutro do 12 pracuje :whistling:

Opublikowano

ja pracuje do 14 na 15 mogę się pojawić

Opublikowano

ewentualnie troche syfu typu zwir itd .:grin: a tego nie brakuje , przynajmniej ja sie tak zadowalam :kox:

Arek pewnie czeka na śnieg żeby nam wywiesić przed oczami :quattro::grin:

sniegu nie potrzebuje :decayed: wystarczy ze mokro jest

a jutro do 12 pracuje :whistling:

Opublikowano

czyli nikt nie jedzie?

Opublikowano

Panowie poszukuje kogoś kto mnie przyjmie na praktyki- elektronika ogólnie a najlepiej coś związane z autami, jakieś alarmy, diagnostyka takie rzeczy:decayed: Jakby ktoś miał jakiś pomysł albo znajomego to dajcie znać:hi:

Opublikowano
  • Autor
Panowie poszukuje kogoś kto mnie przyjmie na praktyki- elektronika ogólnie a najlepiej coś związane z autami, jakieś alarmy, diagnostyka takie rzeczy:decayed: Jakby ktoś miał jakiś pomysł albo znajomego to dajcie znać:hi:

podjedz na zabobrze do Larum-a

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 16:44 ----------

co jest?

spota kcieli to rzucac termin konkretny i podwieszamy :decayed:

Opublikowano

Ja proponuje ten weekend a tak konkretniej to już wy sie musicie dogadać bo ja sie dopasuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.