Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

sa sa sa sa sa :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 203 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:wink:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

sa sa sa sa sa :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

cos glowka boli?

Opublikowano

bolala w niedziele:grin:

Opublikowano
Nieoznakowane to pewnie opel insygnia

o to to to

widzialem juz ze 2 razy DJE 26aa czy jakos tak wiosnowa napewno...

ponoc DJE 11AJ

zgadza sie ... moj blad wybaczysz? :giveheart:

Tablice możecie sobie podawać do woli... Oni je wymieniają w wydziale komunikacji raz na jakiś czas :)

Opublikowano

ale tu cisza:facepalm: tak sobie myśle żeby może jakieś inne fora pośledzić, i może robić spoty VAG? pewnie więcej autek by się zebrało

Opublikowano
  • Autor
ale tu cisza:facepalm: tak sobie myśle żeby może jakieś inne fora pośledzić, i może robić spoty VAG? pewnie więcej autek by się zebrało

cisza bo nikt nie pisze :decayed:

z tym vag to niezly pomysl... tylko podzialac trzeba...

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

taki przypadkowy mini spocik :jerk:

wojtsen.jpg

wojtsen2.jpg

Opublikowano

Fela jest kosa :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Fela jest kosa :decayed:

wiem wiem tez mi sie moje zimowe BBS-y podobajo :grin::decayed:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor
:facepalm:

:polew:

:wink:

Opublikowano

na żywo źle nie wyglądają, ale przy tych letniakach to balony straszne :decayed:

Opublikowano
  • Autor
na żywo źle nie wyglądają, ale przy tych letniakach to balony straszne :decayed:

pakiet zima to pakiet zima... zaloze letnie to nie stawaj przy mnie bo tez bydziesz mial balony :wink:

Opublikowano
na żywo źle nie wyglądają, ale przy tych letniakach to balony straszne :decayed:

pakiet zima to pakiet zima... zaloze letnie to nie stawaj przy mnie bo tez bydziesz mial balony :wink:

bez przesady, aż takiej różnicy nie będzie:grin:

najgorsze jest to, że nie planowałem nic więcej grzebać przy aucie, a już mam kilka pomysłów na nowe mody:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
na żywo źle nie wyglądają, ale przy tych letniakach to balony straszne :decayed:

pakiet zima to pakiet zima... zaloze letnie to nie stawaj przy mnie bo tez bydziesz mial balony :wink:

bez przesady, aż takiej różnicy nie będzie:grin:

najgorsze jest to, że nie planowałem nic więcej grzebać przy aucie, a już mam kilka pomysłów na nowe mody:facepalm:

oj bydzie Pan zaskoczony :wink::decayed:

i na tym to polega by modzic... taki styl na zycie :naughty:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Letni setup na pokladzie :decayed:

spocik jakis jutro 14?

Opublikowano

Ja mogę wpaść na 14 ale pewnie z córka :)

Opublikowano

Ja moge zjechać:P

Opublikowano

Będę

Opublikowano

A przyjedziesz audi ? ;)

Opublikowano

zależy który odpali:bag::decayed:

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.