Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:D cwianiaczku :D rozwazam opcje zmiany na quattro

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 203,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zmieniaj zmieniaj :D

bedzie z kim polatac w zimie ;)

Opublikowano

znajoma sie zastanawia nad sprzedaza swojej b5 w quattro, tylko w dieslu i z kiepska blacharka :/ ale za to polifciak i w srodku niezly wypas (m.in z 2din z navi :D )

Opublikowano
  • Autor

blachara nie problem ale diesel... po przesiadce z oski 2.4 na Q w dieslu nie wiedzial bys co sie stalo ;)

Opublikowano

a jaki tam silnik? 115 czy 110 km?

Opublikowano

Arre w jakim sensie?

Lewan nie wiem

Opublikowano
  • Autor

w takim ze 165 kobylek w osce robi robote 110 czy 115 w Q juz nie

bedziesz mial wrazenie jak bys stal w miejscu ;)

Opublikowano

najbardziej bym chcial 2.7TT :D tylko strach to gazowac ;)

Opublikowano
  • Autor

strach nie jeno przyczepke z butla by trzeba :grin::decayed:

Opublikowano

misiek dawaj jakiegos linka do tych daszkow :)

Opublikowano

misiek dawaj jakiegos linka do tych daszkow :)

http://allegro.pl/audi-a4-b5-1995-2001-spoiler-daszek-avant-i4584141270.html

Ja jak narazie odpuszczam, bo sprzeglo mi sie skonczylo a jeszcze dzisiaj kupiłem zmieniarke mp3 wiec jestem wypłukany z gotówki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Laminaty podobno lipa... co ori to ori

ja trafilem - kupilem w lakierze na gotowo i nie wypacza sie i nie peka

a laminat ciezko polakierowac dobrze by nie zlazil lakier i nie pekalo...

Opublikowano

Laminaty podobno lipa... co ori to ori

ja trafilem - kupilem w lakierze na gotowo i nie wypacza sie i nie peka

a laminat ciezko polakierowac dobrze by nie zlazil lakier i nie pekalo...

To znajdź taki do b5 :decayed: wiadomo że ori lepszy niż laminat ale chłopaki pisali że naprawde dobrej jakości jest ten od MDM

Opublikowano
  • Autor

no lokej na bezrybiu i rak ryba ;)

ja mam drogo ale ori :decayed:

z reszta uwielbiam moja d upke z lotka ;)

Opublikowano

ja sie zastanawialem zeby ten daszek folia okleic :P nie bedzie pekac, a jak cos to szybko nowa mozna nalozyc ;)

Opublikowano

ja sie zastanawialem zeby ten daszek folia okleic :P nie bedzie pekac, a jak cos to szybko nowa mozna nalozyc ;)

będzie słabo jak dla mnie :thumbdown: ja najpierw spróbował bym polakierować porządnie a jak rzeczywiście popęka to wtedy można coś pokombinować z folią

ma ktoś wyjumaki do ori radia?

Opublikowano
  • Autor

gdzies mialem ;P ale najlatwiej dociac ze starej karty magnetycznej czy cos w tym stylu

Opublikowano

gdzies mialem ;P ale najlatwiej dociac ze starej karty magnetycznej czy cos w tym stylu

Też mam takie docięte... i mam takie ze szczelinomierza ale to itak uj, bo jedej blaszki nie moge złapać bo jest uszkodzona i jutro bede sie przez schowek z boku jakoś próbował tam dostać :facepalm:

Opublikowano

Co modzisz? Czyżby navi wpadalo?

Opublikowano

Zmieniarka usb :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.