Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tez stawiam na zderzak :naughty: a listwy :good:

Opublikowano
  • Autor

img0022nmg.jpg

img0024yh.jpg

test-pipe wrzucony :naughty:

samochód odrodził się z piekieł :kox: różnica jest masakryczna.. ciekawe co będzie po korekcie :wink4:

Opublikowano

KW już na pokładzie ??? bo w podpisie masz

Opublikowano
  • Autor

tak, ale stabilizatory :)

Opublikowano

a gwint kiedy wejdzie?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem, ale zapewne niedługo :wink4:

Opublikowano

czekam na fotki i wrażenia w porównaniu do Teina

Opublikowano
  • Autor

ok :good:

Opublikowano

wyglada bardzo profi ten test-pipe , tam jest jakis sportwy kat czy pelen przelot ?

Ciekawe co wyda hamownia.Shamuj moze auto przed korekta jak bedzie sie dalo to bedzie widac jakie sa zyski.Zapowiada sie ciekawie , moze 275 peknie :evil:

Opublikowano
  • Autor

no robotka profi :wink4: myśląc o nowej turbawce najbardziej bałem się customowego kolektora - po poznaniu Pawła i zobaczeniu jego roboty (http://sporttig.pl) już się nie boję :decayed:

pełem przelocik teraz jest :kox:

korekta w czerwcu, więc chwilę trzeba poczekać

Opublikowano

Paweł pełna profeska. :good: Swoje auto też u niego robiłem. Jest również na stronce, którą podałeś. :wink4:

Opublikowano

bajk a nie wywala ci zadnego Checka ? widze ze masz ladnie odsunieta sonde.

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie ma :>

Opublikowano

spoko , ja do B8 bede chcial zrobic ten sam manewr tyle ze se sportowym katem.

Opublikowano

Ale dajesz czadu bajk :naughty: napisz czy dźwięk się coś zmienił na pełnym przelocie :mysli:

Czym się różni TP od DP :mysli:

BTW w końcu zobaczyłem jakieś fajne zdjęcia Twojego auta :naughty: .... szkoda, że nie w Twoim wątku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zmienił zmienił - przy cold starcie urywa d*pę :polew: jest mega głośno z tyłu - w środku dużych zmian nie ma..

co do pytania nt. TP vs DP:

RAIDownpipeTestPipe-01.jpg

niestety nie mam jak nic nagrać - do jutra jestem we Wrocławiu..

Opublikowano

Czyli Twoja TP przy turbo ma 4" zaraz potem przechodzi w 3" i przy końcu jest redukcja na 2,75" :mysli:

Czy dobrze rozumiem, że to przygotowanie pod większą turbawkę :mysli: bo obecna chyba nie ma 4" na wyjściu :mysli:

Te 4" przy turbo w tej chwili daje większe ciśnienie spalin jak mniemam i daje większy podmuch na końcowe puchy przez co pewnie łeb urywa z tyłu :kox: czy to nie ma znaczenia przy obecnym setupie :mysli: i syknęło by 3"

Opublikowano
  • Autor

Średnica rur została wymuszona tym, że właśnie wyjście z turbo jest takie duże :shocked:

DP Millteka ma natomiast 2,75 więc jest praktycznie tak jak piszesz..

Pod większe turbo mówisz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

wow seryjne wyjście 4"... o kurcze ale locha

Opublikowano
  • Autor

dobra pojeździłem trochę.. kurde jest za głośno jak na dupowóz :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:19_________________________________________________

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.