Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo wali w ryj ?

Opublikowano
  • Autor

:polew:

dzisiaj cały czas otwarte okno.. w weekend cisnę w trasę - zobaczę, czy wrócę z bólem głowy czy nie :decayed:

Opublikowano

daj znac

Kiedy korekta programu bo niedoczytalem ?

Opublikowano
  • Autor

czerwiec dopiero :wink4:

Opublikowano

teraz gada jak trzeba, jeszcze się wypali więc może trochę basowo będzie chodził :kox::evil::good:

Opublikowano

ciekawie to śpiewa... zobaqcz jak po trsie i będzie wiadomo... ja pamiętam że jak jechałem VR6 na jakims tam wydechu to po trasie Warszawa-Gdańsk to miałem łep jak sklep tak mnie napierniczał... :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dorwałem właśnie zderzak tył dtm nówkę sztukę za 800 :polew::tongue4:

Opublikowano

uuuu to jeszcze tyl i bedzie pieknie

Opublikowano

dorwałem właśnie zderzak tył dtm nówkę sztukę za 800 :polew::tongue4:

rozumiem, ze przod tez zmieniasz?

Opublikowano
  • Autor

nie.. przód póki co zostaje..

Opublikowano

no to troche sie nie bedzie komponowac... ale chcesz zmienic przod tez?

Opublikowano
  • Autor

raczej nieeeee, ale przedni zderzak trochę styrany jest, więc kto wie, kto wie :decayed:

Opublikowano

Jeśli przód tez to szukaj od razu hokeja :)

Opublikowano

z hokejem może być trudniej niż ze zderzakiem... ale jeslipakiet DTM... to daaj pełny...fo tak to będzie wyglądało jak walone auto, z tyl będziesz miał pełny DTM (zderzak i spojlerek) a z przodu zderzak od S-lina..

Opublikowano

z hokejem może być trudniej niż ze zderzakiem... ale jeslipakiet DTM... to daaj pełny...fo tak to będzie wyglądało jak walone auto, z tyl będziesz miał pełny DTM (zderzak i spojlerek) a z przodu zderzak od S-lina..

Prosze http://moto.allegro.pl/audi-a4-dtm-spojler-i1605177688.html :wink4:

Opublikowano

Zwykły śmiertelnik nie rozpoznaje niestety żadnych zderzaków, ja musiałem tłumaczyć kolesiowi czym sie różni s-line od zwykłego.

A jak zaniosłem dokładke od s-lina na dwa wydechy do malowania, to koles mówił po co zmieniam przeciez mam taką samą :wallbash:

No ale na forum autko będzie wyglądaoł oj będzie :good:

Opublikowano

Miałem przod DTMa przez jakis czas.

Z przodu wyglada fajnie, z boku juz troche gorzej... :)

Opublikowano

Z przodu wyglada fajnie, z boku juz troche gorzej...

Może jeszcze progi do tego i bedzie ładnie :mysli:

Opublikowano

Z przodu wyglada fajnie, z boku juz troche gorzej...

Może jeszcze progi do tego i bedzie ładnie :mysli:

425918 date=1306152166]

Z przodu wyglada fajnie, z boku juz troche gorzej...

Może jeszcze progi do tego i bedzie ładnie :mysli:

to tylko moje zdanie.

Ogladalem sporo zdjec i o ile z przodu wyglada fajnie/agresywnie to z profilu mi cos nie pasuej w przednim zderzaku...

Opublikowano

z profili to jest ten sam zderzak co rs4... nawet wloty mają te same wymiary z boku.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.