Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mgtan ja bym na twoim miejscu zmienial i to biegusiem :wink4:

Opublikowano

mgtan ja bym na twoim miejscu zmienial i to biegusiem :wink4:

tzn?

Opublikowano

jako uzytkownik BRD w zyciu bym jeszcze raz nie kupil tego g...... jak i zadnego B7 w dyszlu za wyjatkiem V6

Opublikowano

jako uzytkownik BRD w zyciu bym jeszcze raz nie kupil tego g...... jak i zadnego B7 w dyszlu za wyjatkiem V6

wiesz ja w B7 bym wszedł ...2007 3.0 TDi z dobrym wypasem i w sedanie... :)

Opublikowano
  • Autor

a jakies info o cenie itp?

zależy w jakim setupie :wink4: jest możliwość kupna bez kół, wydechu, carbonu, czy stabilizatorów KW - wtedy będzie dużo taniej niż wyjściowo - po cenę jednak póki co zapraszam na priv jeśli ktoś poważnie zainteresowany..

Opublikowano

Setup masz ladny po zmianach wiec pewnie pojdzie jak srllltoi co do ceny to wyobrazam sobie jaki to moze byc majatek maly... Felgi 5... Carbon... Stabilizatory...wydech to masz 12k extra... Chociaz.nigdy modowanie sie nie zwraca niestety

Opublikowano
  • Autor

Dlatego jest też możliwość wzięcia taniej bez modów ;)

Opublikowano

Możesz odpisać na moje ostatnie PW? :cool1:

Opublikowano

skrzynke oproznij - ale tu Ci odpisze :decayed:

jesli nie padne (bo wstalem o 4:00 i wracalem z mazur do wawy), to sie odezwe i zrobimy mini spota :wink4:

Opublikowano
  • Autor

chyba jednak audi zostanie jeszcze ze mną :wink4:

może ktoś mi sprawdzić numer części kratek do tylnego zderzaka dtm?

Opublikowano

No montuj ten zderzak bo jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądało ładnie w twoim autku.

Opublikowano

Zderzak tylny dtm jest paskudny, nie zakładaj :thumbdown:

Jaki sens modzić autko które sprzedajesz, niek Ci za ten zderzak nie dopłaci do auta, chyba... :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mi się mega podoba zderzak dtmowy :wink4:

jeśli się teraz nie sprzeda to jeszcze trochę nim pojeżdżę, więc skoro już zderzak jest.. :wink4:

Opublikowano

dla mnie dtm jest śliczny... zarówno przedni jak i tylny choć tylny ładniejszy

Opublikowano

dla mnie dtm jest śliczny... zarówno przedni jak i tylny choć tylny ładniejszy

A dla mnie odwrotnie, przednizderzak i progi są ok ale tylna dokładka jest straszna :disgust:

bajk, jak juz założysz to daj w ogłoszeniu, jedyny czerwony DTM w Polsce, pójdzie jak woda :kox:. :good:

Opublikowano
  • Autor

odpowiem sobie sam na pytanie - blendy zderzaka mają part number 8E5-807-077 oraz 8E5-807-078.

no nic, może niedługo zobaczymy jak będzie to wyglądać z czerwonym :wink4:

w sumie nie widziałem chyba nigdzie czerwonego A4 z tyłem DTM :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 16:05_________________________________________________a nie - jednak znalazłem

002-2.jpg

tęsknię za carbonowymi listwami drzwi - szkoda, że je oddałem z czarnym :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kozacko wyglada zderzak DTM :kox:

Opublikowano

Arki ma S4 DTM edition i wygląda kozacko, tyle, że ma srebrnego, na czerwonym wygląda :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

No i jest pięknie :kox:

Wiem, wiem, że to nie twój ale idź w tym kierunku

Opublikowano

Zderzak DTM kozak... szkoda że ma podwójny wydech bo bardzo psuje... i niech cie Audi Corporation broni przed zrobieniem czarnych listew w drzwiach.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.