Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mega KONCERTY na których byłem lub będę...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ŁAŁ Matig :shocked:

a w domu to jeszcze bywasz? :decayed:

z chłopaka będą ludzie :good:

---------------------------------------------------------------

słuchajcie, a może by tak każdy zechciał wkleić swoje czesanka na gitarze lub innych instrumentach ? :co::decayed:

Opublikowano

Najlepsze (na jakich byłem)

Na woodstock'u

Vader

Type'O'Negative

Acid

Blietzkrieg

Vader

inne

Flapjack,Turbo etc.

Opublikowano
  • Autor

Vader

z Olsztyna, a jakże :decayed:

pierwszy raz na żywo widziałem ich w Olsztynie w 1989 r.

później m.in. na Strashydle w Ciechanowie w 1990 r.

de facto, to pierwsza polska kapela, którą pokazało MTV... :good:

Opublikowano

Taktuś czasem w domu jeszcze mnie widują :)

Vader to Vader....

A Huntera słuchasz czasami? :P

Kiedy jakiś hunterfestyn się szykuje u Was?

Może by się na jakie piwo znowu wybrał hehe

Opublikowano

matig7 na Floydach byłem :)

może rzeczywiście na jakieś piwko się ustukać przy okazji jakiegoś większego koncertu jestem za :good:

Opublikowano

może rzeczywiście na jakieś piwko się ustukać przy okazji jakiegoś większego koncertu jestem za :good:

i ja :)

Opublikowano

matig7 respect :good:

pierwszy koncert, na którym byłem to...Modern Talking na Torwarze :decayed:

później z tych większych co pamiętam to

Czerwone Gitary Kongresowa

Aerosmith na Gwardii

Metallica na Gwardii

Pearl Jam Londyn

Australian Nirvana Londyn

Chemical Brothers Wawa

Coma x 2 Wawa

Placebo Londyn

Van Morisson Kongresowa

Happysad Wawa

Lenny Kravitz Bemowo

Iron Maiden na Gwardii

Sonisphere 2010 - Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Behemoth :kox:

Jakieś darmowe lub na imprezach firmowych: Lady Pank, Dżem, Maanam, Brathanki Wawa

Opublikowano

Właśnie z Deep Purple i SBB wróciłem :dance2:

W sobotę może do Spodka się skoczy (nie wybiera się ktoś przypadkiem)?

Opublikowano

aaa zapomniałem dodać że nie pisałem o imprezach typu Rawa Blues, Energia Mocz w żarnowcu itp bo kilkanaście tego typu imprez odwiedziłem nie wspominając trzykrotnie starego Jarocina ....

trzeba jednak koniecznie jakąś ustawkę zrobić :good: :good: :good:

Opublikowano

był na stegnach i grali :tongue4:

ale, w którym roku byłem :mysli: ..to nie pamietam[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:12_________________________________________________jednak w 2002 był i na nim byłem :wink4:

http://www.porcys.com/Others.aspx?id=15

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no pany ja z czystym sumieniem mogę się pochwalić że dziś dostałem na urodzinki dwa bileciki na koncert

images.jpg

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: dzięki żonko :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

nie wiecie może nic na temat Redmana i Methodmana ? Mieli w Listopadzie grać w Wawie, tylko nie wiem dokładnie kiedy i czy nie przeoczyłem.

:mysli:

Opublikowano

Metallica x 2 (na ostatni do Wawy mi się nie udało... :wallbash:)

RHCP (w Chorzowie, był zaje...) :hi:

Sting w Wawie (pododbno było 150 tyś ludzi)

Krzysztof Ścierański + Raduli + Dąbrówka na imprezie firmowej dali czadu...

i kilka innych:

Dżem, Illussion, Acid Drinkers, Flapjack, Kult, De Mono i wiele innych...

Opublikowano

To i ja się pochwalę, udało mi się dostać kilka sztuk w nominalnej cenie :kox:

waters.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ktoś wie, kiedy w TV i na jakim programie można bedzie jeszcze zobaczyć KULT Unplugged?

Opublikowano

Na przyszły rok zaczyna szybko przybywać dużych koncertów. Do dawno już potwierdzonych koncertów Rogera Watersa w Łodzi doszły m.in.:

Sonisphere Festival 2011: http://pl.sonispherefestivals.com Jak na razie:

Iron Maiden

Motorhead

oraz OZZY w Sopocie: http://www.eventim.pl/pl/bilety/ozzy-osbourne-sopot-ergo-arena-87523/event.html

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.