Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Nieregularne obroty i dziwna praca silnika po peknieciu paska wieloklin


Mati1690

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dość duży problem , wczoraj jadąc autem zapaliła się kontrolka od ładowania akumulatora, od razu się zatrzymałem zgasiłem , pęknięty pasek od alternatora pękł chciałem jeszcze odpalić dojechać do warsztatu odpaliłem zaczęła dziwnie chodzić głośno, silnik dziwnie chodził , zgasiłem szybko, przy kolejnej próbie ie chciała odpalić zaciągnąłem do mechanika znów próbuje odpala ale strasznie dziwnie nie równo pracuje zgasiłem, po wymianie paska od alternatora nie chce odpalić, jedynie na zaciąg odpaliła ale żle chodzi, głośno nie równo , ma ktoś jakieś pomysły bardzo prószę o poradę bo już brak sił do auta ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wszystko było dokładnie sprawdzone, Przypuszczam pompa wtryskowa?

Miał ktoś podobny przypadek jeśli chodzi o bardzo złą prace tego silnika?

Za ktoś koszta regeneracji pompy?

Lub jeśli uszkodzeniu podła elektryka pompy jak z kosztami ?

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 15:39_________________________________________________Silnik odpalił choć dziwnie chodzi zerknijcie zerknijcie na te filmiki może macie jakieś sugestie

na 1 jest moment 1 odpalenia po kręceniu

na tym jak chodzi słychać stuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... najpierw podepnij VAGa i sprawdź ewentualne błędy...

jeśli nic nie wyskoczy, trzeba będzie zdjąć pokrywy zaworów i sprawdzić stan wałków i innych elementów pracujących w głowicy, jeśli wszystko się okaże OK (chodź po stukach z klawiatury nie sądzę) trzeba zawieźć pompę i wtryski do sprawdzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...