Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Programowanie pilota Webasto B6 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

kupilem audika z webasto ale nie bylo pilota.

Dokupilem w serwisie WV (zabolało)

Pilot nie odpala webasto.

W serwisie WV nie sa w stanie tego zaprogramowac.

Webasto odpala sie z menu bez problemu.

czy ktos sie orientuje jak zaprogramowac pilot?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a sprzadziłeś czy masz odbiornik pilota wogóle? tzw. telestart?

Opublikowano

Kodowanie pilota WEBASTO

18-aux. heat. => 10 adaptacja => kanał 04 => w oknie wartości wpisujemy „1”, wtedy w

lewym górnym okienku pojawia się informacja o uczeniu się pilota, wciskamy przycisk

włączający WEBASTO po czym w tym samym okienku dostajemy info o zapamiętaniu.

Więcej informacji poniżej

http://webastoa4.dle.interia.pl/Montaz_WEBASTO_A4_8E.pdf

Opublikowano

Jeżeli nie było pilota to prawdopodobnie nie ma także odbiornika.

To moduł o numerze 8E0 909 509

Znajduje się pod lewą osłoną w bagażniku na wsporniku pod wzmacniaczem antenowym ,który także musi być w odpowiedniej wersji, np. numer 8E9 035 225 Q.

Tu masz dużo rysunków i zdjęć.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163320.0

Opublikowano

Dokładnie - jeśli nie miałeś wcześniej zdalnego sterowania to nie będzie także odbiornika radiowego. Ten dorwiesz w tanich pieniądzach na allegro. Gorzej ze wzmacniaczem antenowym ze złączem antenowym pod ogrzewanie postojowe (to jest dopiero rarytas, w ASO chcą za niego 1000zł).

Sama instalacja tego modułu to pikuś - montujesz go za lewym boczkiem (potrzebna będzie półka, ta na szczęście kosztuje grosze). Łączysz przewodem antenowym sterownik zdalnego sterowania ze wzmacniaczem antenowym. Oprócz tego przeciągasz dwa przewody (w sumie 3, ale masę podpinasz sobie do konektora śrubowego na słupku D) lewą stroną na przód auta do białej kostki na panelu konektorów (dolny lewy słupek A) - i stamtąd do sterownika webasto w komorze silnika.

Uwaga na numery wzmacniaczy antenowych - marjankowi podał model Q... W wersji AVANT ten występuje w dwóch wersjach (w grudniu 2002 dostał upgrade i od tego czasu ma złącze antenowe dla ogrzewania postojowego - wcześniejsza wersja nie). Są jeszcze inne modele posiadające wymagane złącze (N, S, R). Wszystkie występują w wersji ze złączem lub bez - po prostu po znalezieniu konkretnego modelu patrzcie na foto i szukajcie żółtego gniazda opisanego jako TS.

Opublikowano

Dokładnie - jeśli nie miałeś wcześniej zdalnego sterowania to nie będzie także odbiornika radiowego. Ten dorwiesz w tanich pieniądzach na allegro. Gorzej ze wzmacniaczem antenowym ze złączem antenowym pod ogrzewanie postojowe (to jest dopiero rarytas, w ASO chcą za niego 1000zł).

Sama instalacja tego modułu to pikuś - montujesz go za lewym boczkiem (potrzebna będzie półka, ta na szczęście kosztuje grosze). Łączysz przewodem antenowym sterownik zdalnego sterowania ze wzmacniaczem antenowym. Oprócz tego przeciągasz dwa przewody (w sumie 3, ale masę podpinasz sobie do konektora śrubowego na słupku D) lewą stroną na przód auta do białej kostki na panelu konektorów (dolny lewy słupek A) - i stamtąd do sterownika webasto w komorze silnika.

Uwaga na numery wzmacniaczy antenowych - marjankowi podał model Q... W wersji AVANT ten występuje w dwóch wersjach (w grudniu 2002 dostał upgrade i od tego czasu ma złącze antenowe dla ogrzewania postojowego - wcześniejsza wersja nie). Są jeszcze inne modele posiadające wymagane złącze (N, S, R). Wszystkie występują w wersji ze złączem lub bez - po prostu po znalezieniu konkretnego modelu patrzcie na foto i szukajcie żółtego gniazda opisanego jako TS.

http://allegro.pl/audi-a4-avant-b6-b7-wzmacniacz-antenowy-i1282557878.html

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.