Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kar_sci daj jakąś fotę jak fura leży!!!

Narazie fotek z sesji nie mam, auto brudne. Tylko takie: :tongue4:

9291c453459da90em.jpg

375480345eb25c15m.jpg

35867d0d2ab87651m.jpg

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kar_sci daj jakąś fotę jak fura leży!!!

Narazie fotek z sesji nie mam, auto brudne. Tylko takie: :tongue4:

9291c453459da90em.jpg

375480345eb25c15m.jpg

35867d0d2ab87651m.jpg

i akurat w tym programie dał fotki na który mam w pracy szlaban-oj Karol Karol :polew::wallbash: z

Opublikowano

jutro pogadam ze szfagrem to ustale jakiś termin i spota w knajpie robimy:)

i.... :?: :?:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 07:10_________________________________________________Pany zakładać kalesony i na spot :beach: :beach:
Opublikowano

Przykra sprawa. Kar_sci miał chyba Oberka. widzialem go dzis ok 13 na krakowskiej koło orlenu z rozwalonym wiszącym zderzakiem na awaryjnych.. Przyjdze do domu to sie pewnie pochwali co nawywijał... Niestety jechałem drugą stroną i nie mialem sie jak zatrzymac. napewno mi wybaczy :)

Opublikowano

jutro pogadam ze szfagrem to ustale jakiś termin i spota w knajpie robimy:)

i.... :?: :?:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 07:10_________________________________________________Pany zakładać kalesony i na spot :beach: :beach:

i sprawa załatwiona mozemy sie wbijac tylko czekam ma mi da cznac czy za 2 tygodnie da radę w sobotę bo mają rezerwacje i musi sprawdzić czy wolne będzie :)

Opublikowano

Przykra sprawa. Kar_sci miał chyba Oberka. widzialem go dzis ok 13 na krakowskiej koło orlenu z rozwalonym wiszącym zderzakiem na awaryjnych.. Przyjdze do domu to sie pewnie pochwali co nawywijał... Niestety jechałem drugą stroną i nie mialem sie jak zatrzymac. napewno mi wybaczy :)

Czujnik polożenia hamulca mi wysiadł i auto nie chciało wspolpracowac :kwasny:

A na dodatek w czasie holowania wyrwało mi haka :wallbash: Dziękuje pozamiatane :wallbash:

Karolu powiedz mi gdzie Cie moge spotkać i sie poradzić w sprawie tej jeb....j elektryki??

Opublikowano

jeśli tylko dam radę Ci pomóc to mieszkam w jędrzejowie 507920922

Opublikowano

chlopaki zlamalem dzis przy odśnieżaniu ramię wycieraczki przy mocowaniu do pióra niema ktos na zbyciu strona lewa (pasażera)

Opublikowano

Propozycja spota w Knajpie :)

12 grudzień (niedziela) godz 15 zbiórka na WTC i przejazd do Karczmy Cztery Konie ( na pakoszu)

termin ustalony z właścicielem karczmy także raczej ciężko zmienić mimo że to szwagier :tongue4:

są chętni?

Opublikowano
:witch: wsiadam i jadę
Opublikowano

ja raczej tak :)

Opublikowano

mam nadzieje ze autko zdaze naprawic i podjade :tongue4:

Opublikowano

Będę jak nie zapomnę i zarobiony nie będę...

Co ja pletę w niedzielę nie pracuję, będę.

Opublikowano

niech no tylko któryś się nie pojawi :baseball: :baseball:

Opublikowano

noo dokładnie jak tak to las rąk a jak co do czego to ni ma czym placu zapełnić :P chłopaki postarać sie tym razem :P

Opublikowano

pany gdzie jest jakiś dużyu plac żeby się pwygłupiać?

Opublikowano

pany gdzie jest jakiś dużyu plac żeby się pwygłupiać?

też mam na to ochotę :P tylko placu bezpiecznego niema

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.