Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Mi odpowiada Nedziela ;) jak najbardziej, widziałem coś o naklejkach lubowych :P jeśli starczy tez bym prosił o jedną;)

a wie ktoś gdzie można tanio dostać lub ktos ma z was na zbyciu listwy a dokladnie listwe dolną lewa progową tylnie dzwi i listwe gorną na dzwiach przednich ?? tej drogiej nie idzie nigdzie dostac ;/a te dolne komplet 350 a pojedynczo po 90 :( moze ktos ze spotowiczów bd coś wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja pracuję all weekend więc nie dotrę :bag: :doh1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:23_________________________________________________

Niedziela powiedzmy 15??

Hyziooo przemówił :banan: :banan: gdzieś się chował?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuję all weekend więc nie dotrę :bag: :doh1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:23_________________________________________________

Niedziela powiedzmy 15??

Hyziooo przemówił :banan: :banan: gdzieś się chował?

przemówiłem juz stronę wczesniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nawprost cmentarza na cedzynie przy pomniku WTC

gdzie ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe nie wiem jak ja to pisałem :polew: wiadomo że o ściegiennego chodzi hehe

Grzanek... landrynka smiaga jak trzeba :) choć w drodze powrotnej udało mi sie złapac Notfaula znów ale to przy takim pożądnym bucie :) zrobi sie i to na wiosnę.. dowiedz się jak możesz jak z tym mapsensorem AWX jest w rzeczywistości i czy da sie to obejsć.. Generalnie jest :good: podziękować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być ok 170:) miło że się dobrze śmiga ciekawe jak sprzęgło pożyję a powiedz mi jak z elastycznością i jak ciągnie na suchym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być ok 170:) miło że się dobrze śmiga ciekawe jak sprzęgło pożyję a powiedz mi jak z elastycznością i jak ciągnie na suchym:)

ładnie sie zbiera i ciagnie równo tak od 1800-2000 obr. nokauta złapał jak mnie przytrzymał osobówka i na 4 z 1800 mu depnałem i tak wpołowie gdzies przy 3300 złapał..trzeba jednak zrobić ten mapsensr.. bład ten sam zwarcie do + Ale banan był jak passata na 5 odstawiłem na 200 metrach hehepotem sie już nie zblizał nawet :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jest :> musze te logi zrobić tylkonei wiem czy dobrze spamiętałem które wartości.. prędkość czas masa położenie pedału gazu doładowanie masa powietrza ( przepływka) .. coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączyłby mi ktos radio sony do golfa??

a może ktoś wie czy w Vw jest takie samo podłączenie jak w Audi a dokładnie Golf 4 i A4 B5? miałem radio w mojej zielonej i nic w kościach nie zmianiałem więc może dały radę p&p

jak taka sama nie ma tematu jak jest różna miałby ktoś chwilę czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do mnie to Ci podepnę.

A Grzanek kolego wytłumacz ładnie Marcinowi na czym polega zabieg który chcemy zrobic z zawartością pamięci ECU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...