Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi odpowiada Nedziela ;) jak najbardziej, widziałem coś o naklejkach lubowych :P jeśli starczy tez bym prosił o jedną;)

a wie ktoś gdzie można tanio dostać lub ktos ma z was na zbyciu listwy a dokladnie listwe dolną lewa progową tylnie dzwi i listwe gorną na dzwiach przednich ?? tej drogiej nie idzie nigdzie dostac ;/a te dolne komplet 350 a pojedynczo po 90 :( moze ktos ze spotowiczów bd coś wiedział

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niedziela powiedzmy 15??

Opublikowano

ja pracuję all weekend więc nie dotrę :bag: :doh1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:23_________________________________________________

Niedziela powiedzmy 15??

Hyziooo przemówił :banan: :banan: gdzieś się chował?
Opublikowano

no myslę że 15 będzie oki... jeszcze za widna sie spotkamy:)

Opublikowano

ja pracuję all weekend więc nie dotrę :bag: :doh1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:23_________________________________________________

Niedziela powiedzmy 15??

Hyziooo przemówił :banan: :banan: gdzieś się chował?

przemówiłem juz stronę wczesniej :decayed:

Opublikowano

Ok Czyli niedziela o 15?? i to jest ten parking na zdjeciu ??

Opublikowano

tak nawprost cmentarza na cedzynie przy pomniku WTC

Opublikowano

tak nawprost cmentarza na cedzynie przy pomniku WTC

gdzie ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tak nawprost cmentarza na cedzynie przy pomniku WTC

gdzie ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe nie wiem jak ja to pisałem :polew: wiadomo że o ściegiennego chodzi hehe

Grzanek... landrynka smiaga jak trzeba :) choć w drodze powrotnej udało mi sie złapac Notfaula znów ale to przy takim pożądnym bucie :) zrobi sie i to na wiosnę.. dowiedz się jak możesz jak z tym mapsensorem AWX jest w rzeczywistości i czy da sie to obejsć.. Generalnie jest :good: podziękować..

Opublikowano

moze pozejdon chcial kolege wupuscic :polew:

a co do silki marcin to u michaela na barwinku moze silka sztuki walki itp

Opublikowano
  • Autor

Powinno być ok 170:) miło że się dobrze śmiga ciekawe jak sprzęgło pożyję a powiedz mi jak z elastycznością i jak ciągnie na suchym:)

Opublikowano

Powinno być ok 170:) miło że się dobrze śmiga ciekawe jak sprzęgło pożyję a powiedz mi jak z elastycznością i jak ciągnie na suchym:)

ładnie sie zbiera i ciagnie równo tak od 1800-2000 obr. nokauta złapał jak mnie przytrzymał osobówka i na 4 z 1800 mu depnałem i tak wpołowie gdzies przy 3300 złapał..trzeba jednak zrobić ten mapsensr.. bład ten sam zwarcie do + Ale banan był jak passata na 5 odstawiłem na 200 metrach hehepotem sie już nie zblizał nawet :polew:
Opublikowano
  • Autor

Ważne z banan jest :decayed:

Opublikowano

jest jest :> musze te logi zrobić tylkonei wiem czy dobrze spamiętałem które wartości.. prędkość czas masa położenie pedału gazu doładowanie masa powietrza ( przepływka) .. coś jeszcze?

Opublikowano

podłączyłby mi ktos radio sony do golfa??

a może ktoś wie czy w Vw jest takie samo podłączenie jak w Audi a dokładnie Golf 4 i A4 B5? miałem radio w mojej zielonej i nic w kościach nie zmianiałem więc może dały radę p&p

jak taka sama nie ma tematu jak jest różna miałby ktoś chwilę czasu?

Opublikowano

Podjedź do mnie to Ci podepnę.

A Grzanek kolego wytłumacz ładnie Marcinowi na czym polega zabieg który chcemy zrobic z zawartością pamięci ECU :)

Opublikowano

a właśnie nie dało rady zdjąć wycieraczek i nie wiemy jaki jest nr

Opublikowano

Marcin. VAgiem sie to sprawdzi VAGIEM.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.