Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] straż pożarna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz co jest jedna zaleta belke dostałem :-) w cenie więc spoko jakoś ujdzie

http://allegro.pl/zderzak-audi-a4-s-line-01-04-i1352895329.html

teraz myślę nad tym czymś belka też inna ?

a co tobie się podziało bo już troszkę czasu nie masz auta

Przód+tył są inne belki, ich mocowania też. U mnie była taka sytuacja, że lakiernik nie przymierzył wcześniej zderzaków. Pomalował je i jak przyszło do składania to okazało się, że nie podejdzie. Kupiłem belkę, mocowania czyli te odboje, też trzeba wymienić. Przyjdą dopiero w poniedziałek i auto stoi.

Opublikowano
  • Autor

to mówisz że odboje też muszę zamówić na tył? czyli jak szukam przód to też muszę kupic komplet:-(

widziałeś ten przód co wkleiłem? ..jak tak dalej pójdzie z wydatkami to będę musiał jakieś felgi sprzedać z mojej kolekcji

Opublikowano

Ja za goły zderzak na przód dałem 780pln z przesyłka. Ten co wkleiłeś ma kratki, ale nie ma grilla. Za nowy grill dałem 378pln, a kratki 79pln/sztukę od kolegi z forum z ASO. Więc cena średnio atrakcyjna. Najlepiej kupić belkę od razu z odbojami - wyjdzie taniej. W sumie to Ciężko jest ze zderzakami S-line, dlatego handlarze mają takie ceny. Dobrze, że nie szukasz S4, bo tam trzeba też halogeny wymienić.

Aha odboje, te które masz są za długie i mocowania są szersze, więc na pewno nie podejdą - sprawdzone.

Opublikowano
  • Autor

więc jednak najlepiej szukać kompletu :-) boje się pytać ile belka w aso kosztuje z odbojami ;;;;;bo z tego co widzę cięzko mi będzie się zmieścić w 2 tys zł

Opublikowano

Nie kupuj w ASO. Jest mnóstwo używek na allegro.

Opublikowano
  • Autor

no i wykrakałeś

szukam odboji :( do tylnego zderzaka dupsko!! mam numer zderzaka

ale w aso nic nie pokazuje

Opublikowano

no i wykrakałeś

szukam odboji :( do tylnego zderzaka dupsko!! mam numer zderzaka

ale w aso nic nie pokazuje

Ja kupiłem drugą belkę z odbojami, bo same odboje na tył ciężko znaleźć. Z przodem ta sama historia. :gwizdanie:

Opublikowano

ile dałeś za to wszystko?

Jeśli chodzi Ci o belki to:

-odboje przód- 120pln

-belka przód - 170pln

-belka tył z odbojami - 120pln

Wszystkie ceny allegro z przesyłka.

Opublikowano
  • Autor

heh szukam i nie mogę znaleźć takiej belki z odbojami[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:29_________________________________________________aha dla zainteresowanych fotki zderzaka z belką i odbojami

http://img340.imageshack.us/i/20110108133712.jpg/

http://img534.imageshack.us/i/20110108133721.jpg/

http://img151.imageshack.us/i/20110108133728.jpg/

http://img843.imageshack.us/i/20110108133736.jpg/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wiesz ze mamy te same silniki :-)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:04_________________________________________________spox lae w tym momencie potrzebuje odboje tył :) przód jeszcze nie nie nie[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:05_________________________________________________tarczki przyszły

musiałem sie pochwalić

http://zapodaj.net/2f9a55ffbce4.jpg.html[/url]</a>

Opublikowano

co to za tarcze i jakie duze?

Opublikowano

288mm czy 312mm :mysli:

288 raczej za małe jak na 1.8tq :gwizdanie: raczej 312 albo coś większego :decayed:

Opublikowano

288mm czy 312mm :mysli:

288 raczej za małe jak na 1.8tq :gwizdanie: raczej 312 albo coś większego :decayed:

a jednak tak jak myslalem 288 :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________Leon czemu nie wieksze 312, 320 ???

Devastation :good: powinien miec ciekawy sprzet na dniach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

myślałem nad większymi ale nie jestem pewien czy będe inwestował więcej bo chce cabrio !! a4 cabrio się mi śni po nocach i tam bym juz inwestował po całości[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 17:44_________________________________________________tarcze i klocki założone jest ok

przy okazji wahacze i osłona przegubu ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Leon :> Spotkalismy sie wczoraj w Stalowce zauwazyles mnie?? Tak okolo 15:30 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehhe jeśli chodzi o wóz strażacki to mój szwagier cały dzień śmigał chyba że jechałem jakaś firmówka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.