Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] straż pożarna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to wpadaj w niedziele na spot do Rzeszowa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zastanowie się bo jutro balety

ale jak wytrzezwieje to podjade tylko chciał bym juz podjechac za dwa tygodnie jak auto wyjedzie od lakiernika

lotka od s4 mam z aso i poprawić go troszke to bym się pochwalił

ale może może :-)

Opublikowano

ładne autko :)

zawsze mnie tylko zastanawiało jak się jeździ autkiem z taką minimalną szczeliną pomiędzy nadkolami a kołami

np podczas zimy kiedy wszystko okleja się śniegiem, który zamarza... A jeszcze po koleinkach :)

No ale wygląda zacnie :cool1:

Opublikowano

Odpowiem Ci, jeździ się kiepsko na takiej glebie zimą, ale na lato wygląda zacnie :wink4:.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jak była na prosiakach troszke tarło pózniej chwile smigałem na 19 i masakra w tym ustawieniu jest ok

a po za tym miałem niższe :decayed: auta [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 09:04_________________________________________________a może tak lepiej

http://img841.imageshack.us/i/20101027115924.jpg/

http://img834.imageshack.us/i/20101027115859.jpg/

Opublikowano

te na 1 stronie 2 fele są chyba najlepsze z tego co pokazałeś :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Furka ładna widziałem kiedys na zywo :kox: moja dziewczyna studiuje w stalowej :> Moze zwrociłeś uwage niebieska a4 podwujna rurka :) nie pamietam który to dzien ale chyba w tamta niedziele:> Ile płaciłeś za wiruska?? Ten Jacek Pyjor to ten koles co pracował dawniej w vw/audi i ma warsztat w stalowce koło takiej jakby stolarni??

Opublikowano
  • Autor

wiesz chyba widziałem audiolke bo czasem patrze heheh'

Jacek nie pracował w vw ale dla mnie wiruska mi zrobił za 900 zł

a widziałeś juz z lotka od s4 i na białym felunku :-) poczekaj do lata :) heheh

a i czasem śmigam po Rzeszówku

Opublikowano
wiesz chyba widziałem audiolke bo czasem patrze heheh'

Jacek nie pracował w vw ale dla mnie wiruska mi zrobił za 900 zł

a widziałeś juz z lotka od s4 i na białym felunku :-) poczekaj do lata heheh

a i czasem śmigam po Rzeszówku

Ja jestem z Kolbuszowej wiec niebieskie RKL to ja :kox: Tak lotka juz chyba byla :> Przed wiaduktem skrecales w prawo a ja na wprost :cool1:

Opublikowano
  • Autor

czyli czasem wpadasz na stalówkę zawsze to jedno a4 więcej:)

narazie audi w aso bo troszke mi bebechy wyrwało :)

Opublikowano
czyli czasem wpadasz na stalówkę zawsze to jedno a4 więcej:)

narazie audi w aso bo troszke mi bebechy wyrwało

No tak 2 3 razy w tygodniu:)

A z Stalowej to ambitni ludzie jak ten wiadukt byl w remoncie to no prawie zawsze ktos sie scigal na swiatłach :kox: A tak z ciekawosci to ile ta lotka?? O właśnie ten Jacek to ten tu kolo stolarni tak?? robilem tam passata kiedys u niego...dosc kumaty koles :good:

Opublikowano
  • Autor

nie nie nie on ma sklep na białych blokach aleja .....a ścigac się chcą troche ich prostuje jak się da bo jest pare mocnych autek

a za lote to w aso chyba z 1600

Opublikowano

ładna furka.. :good: nie da sie nie zauwazyc.:) mysle ze sie kiedys na pewno stykniemy na trasie:). w srodku cos modziłes?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no to to to to no to noo eee w sumie yyy nic się jeszcze tam nie stało :(:shocked: ale ale coś na milion procent się zmieni :notworthy:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________o zimowa wersja http://img814.imageshack.us/i/20101222204152.jpg/[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:43_________________________________________________http://img684.imageshack.us/i/40583026.jpg/[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 13:20_________________________________________________lotka s4 doszła :D

Opublikowano
:kox::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.