Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które radio wybrać???


Bartek480

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Doradźcie które radyjko wybrać??? czy PANASONIC CQ-C7305N http://panasonic.pl/oferta.php?prod=3275

czy np LG http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=0204&categoryId=0204&parentId=02&modelCodeDisplay=LAC7750R&model=NOTHING

Cena ok 650 zł każdego.

Miałem kiedyś panasonica i było ok a nie wiem jak jest z LG.

Interesuje mnie żeby radyjko miało animacje dlatego taki wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zadnego nie bral, bo zadne z nich nie bedzie sie dobrze komponowac.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Panasonic'a chcesz, to zastanow sie nad tym, troszeczkę starszym modelem CQ-C7301. Ma wszystko chyba na wyposażeniu. Animacje też, 10 kolorów LCD, ale oczywiście do A4 tylko ustawiamy na czerwony :thumbup:

http://panasonic.pl/oferta.php?prod=2560

aaaaaaaaaaaa%20b.jpg

Chyba, że ten Twój też ma możliwość ustawienia podświetlania przycisków i LCD na czerwony. Z tego co jest w opisie to ten CQ-C7305N ma taka opcję, ale nie wiem czy jest czerwony do wyboru. Musisz iść i sprawdzić. Co do Wyboru między LG a Panasem, oczywiście wolałbym Panasa, w końcu jakość jest tu najważniejsza, potem wygląd, a jemu nie brakuje ani tego ani tego... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem pod tym wzgledem zboczony i dla mnie zgrozą jest jak za sprzet caraudio biora sie takie firmy :slina: to jak jaby VAG zaczeło produkować pralkosuszarki :polew:

ale juz jak koniecznie chcesz coś takiego to panasonic :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolegami bierz Panasonica, ale od siebie dodam rozważ np. PIONEER DEH-P4900IB

lub ALPINE CDE-9871R/RM oby dwa z czerwonym podświetleniem i wg mnie sprzęty z dobrym parametrami i lepsze od np. Panasonica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pionier ma tylko na czerwono podświetlane przyciski,a na wyświetlaczu jest kolor niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta cene mozna by bylo fajna Alpinke albo Clariona wychaczyc!! Moim zdaniem zadna z tych firm do ktorych linki podales nie specjalizuje sie w sprzecie car audio. Lepiej wziasc majaca mniej bajerow Alpinke ale za to z jakoscia dzwieku!! Zastanow sie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wziasc majaca mniej bajerow Alpinke ale za to z jakoscia dzwieku!! Zastanow sie!!

Widze tu jakis stereotyp :> najtansze alpiny i calriony tez zbyt wiele z siebie nie daja... a ich dzwiek jest porownywalny do tych troche lepszych np Panasonicow (bo o tych tu mowa). np 9148 wg mnie nie gra, tak jak wszystkie clariony powiedzmy do 948.

Do 700zl najlepszy chyba mozliwy wybor to kdsh 99 badz 909 - fakt, ze bedzie uzywany, ale bez porownania z np alpinami czy clarionami do 700zl nie mowiac juz o LG czy Panasonicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...