Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper


oresco

Rekomendowane odpowiedzi

_Solar_ Pisząc "zamontować" miałem na myśli zabieg jaki opisałeś. Jednak nie będę zmieniał wkładu lusterka bo nie mogę nigdzie dostać niebieskiego bez kreski są tylko "białe"

tchorzoDzięki ale jeszcze sporo przede mną do zrobienia aby auto było w moim stylu choć niektórzy twierdzą, że dużo już zrobiłem.

Co do zbierania to raczej porównywalnie do mojego byłego rs2000 bo nie był taki zwykły :evil:

Komfort na pewno większy ale też nie jest to taki tapczan bo ma kompletne zawieszenie eibacha springi+amortyzatory ale ja lubię jak jest twardo. Za to dużo lepiej łyka zakręty jest lepiej wykonany lepiej wyposażony i w obecnych warunkach zawstydza wszystkie ośki :> i najważniejsze nie ma rdzy :shocked: :>

Twoja franca też ładna :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:44_________________________________________________Po długiej i nierównej walce ze sprężyną udało mi się poskładać lusterko ale ogólnie to masakra zmontować to do kupy, ale jakoś udało mi się znaleźć sposób na tę piekielną sprężynę.

Teraz jestem mega zadowolony z tego, że w końcu ma dwa duże lusterka polecam każdemu taką modyfikację :thumbup:

02022011651.th.jpg

02022011654.th.jpg

02022011656.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się tanio wyrwać listwy od polifta.

Pozostaje polakierować pod kolor i przykleić.

03022011657.th.jpg

o oryginalnie, bo chyba jeszcze nikt nie miał na to parcia w przedliftach :naughty: a wszystkie kupiłes łacznie z tymi małymi z błotników :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na błotnikach już mam bo były, gdyż cała mordka jest od polifta.

A te wąskie mi się po prostu nie podobają.

Niedługo będę miał na sprzedaż błotniki od przedlifta w kolorze lz9u bo maska już poszła do znajomego.[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 13:52_________________________________________________Po całym dniu siedzenia za biurkiem :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 11:16_________________________________________________Udało mi się kupić zderzak od rs4 w idealnym stanie ze spryskami za całe 650zł, a wszystko dzieki forum :good: :>

Teraz muszę dokupić tylko kratki i halogeny (szczegół) i wszystko spasować, a to już gorsza sprawa ale damy radę :rolleyes::wink4:

10032011710.th.jpg

10032011711.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z halogenami to mozesz mieć problem, chociaż łatwiej to sie znajdzie niz do S4, mniej chodliwy towar taki zderzak a często są kompletne na alegro :wink4:

Wątek o przeróbce pewnie znasz :cool1:

A co do filmiku

:quattro: daje rade, ja nie zdążyłem swojego nagrać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...