Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Jak jest naprawde z tym BOSE?


Shaolin

Rekomendowane odpowiedzi

:a4fan:, Chcialem kupic radio do Audi w sklepi i sprzedawca sie mnie pyta: du ju hew BOSE sytem?, Ja no odpowiadam zdziwionym glosem: aj dont nol. :kox:, bat lot is tat?

On na to: sorry, i dont nol :oklaski: bat nol problem, i fitt tis for ju ...

Poczym sprzedawca udal sie do pieknego komputera, wklikal numer rejestracyjny mojego auta i powiedzial: Hmmm, jur kar has BOSE system. Jak sie okazalo probowal mi wcisnac jakis gadzet na Ipoda, poprzez transmisje FM w radio. Dzwiek jak ze starej plyty, powiedzialem nie dziekuje.

SPrawdzilem instrukcje mojego Concerta, ponoc ma wyjscie na BOSE (4 kableki, tylko ktore), ale jednak w kodach wyposazenia nie widzialem kodu BOSE.

Czy ktos sie orientuje co moglbym w tym przypadku zrobic? Chcialby zmienic radio ale nie wiem jakie adaptery kupic (dla bose, czy bez bose), no i jakies ladne radio ktore mozecie mi polecic na bose oraz bez bose (jezeli tego w koncu nie mam, bo juz sam nie wiem) z suportem dla ipoda?

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o bose ju troche bylo :P

nawet mnie uswiadamiali więc mozesz spojrzec w moje wiadomośći....

naprawde aż tak bardzo zależy ci na MP3? moim zdaniem lepiej dolożyć sobie zmieniareczke CD wcale nie są drogie :) a i jakość lepsza z cd audio niż mp3

ja sam chcialem tak zrobić ale moje radyjko nie obslugiwalo zmieniarki wieć wymienilem na pioneera, jestem zadowolony

a i sprawdź czy masz ten system bose czy nie :) bo jeśli nie to zwykle radio podejdzie i zadnych adapterkow nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIesz moze masz nawet racje, kupic zmieniarke i zostawic oryginalne radio. Jak patrze na fotki gdzie jest radio w rozmiarze ISO jakos mi to nie pasuje. Narazie mam podlaczone Ipoda poprzez kasete i dzwiek naprawde dobry, troche wkurza mnie ten kabelek wystajacy z kasety, wyglada po chlopsku. Na ebauy widzialem takie emulatory zmieniarki cd i mozesz wtedy podlaczyc np IPoda lub Pamiec flash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIesz moze masz nawet racje, kupic zmieniarke i zostawic oryginalne radio. Jak patrze na fotki gdzie jest radio w rozmiarze ISO jakos mi to nie pasuje. Narazie mam podlaczone Ipoda poprzez kasete i dzwiek naprawde dobry, troche wkurza mnie ten kabelek wystajacy z kasety, wyglada po chlopsku. Na ebauy widzialem takie emulatory zmieniarki cd i mozesz wtedy podlaczyc np IPoda lub Pamiec flash.

co do kasety i kabelka

na forum jest opis jak go ukryć ....

pamietaj tylko ze nie kazde firmowe radio obsłuży ci zmieniarke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+powinno na maskownicach głośników być napisane ;)

niekoniecznie musi byc

no tak jak wszystko jest robione na życzenie kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem takie radio na eBay:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-SYMPHONY-CD-PLAYER-MINT-CONDITION-LOOKS-NEW_W0QQitemZ150165101807QQihZ005QQcategoryZ3293QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

Moje pytanie:

Jako, ze radio ma wiekszy rozmiar niz din, czy musze zmieniac jakies ramki w konsoli, cos wycinac itp.? Czy wszystkie radia Audi maja te same oryginalne wtyczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowe iso jest z tyłu,

tylko do sterowania i do wzmacniacza sa inne wtyki

mini iso chyba

można kupić ramki maskujące żeby włożyć nie oryginalne radio

a jeśli chcesz z koncernu audi radyjko to musisz szukać pod twoj model

bo to co pokazałeś to chyba do b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz radio ori 1 DIN to żeby włożyć 2DIN cokolwiek to musisz zmienić panel Climatronika,konsole wewnętrzną,popielniczkę :thumbdown: lub zrobić SZTOSA...czyli stare graty dopasować...efekt kiepski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...