Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak ogrzewania ciąg dalszy....


Important

Rekomendowane odpowiedzi

KODY BŁEDÓW - Klimatyzacja Data 31.07.2010 Godzina 19:08:35

8D0820043H A4-KLIMAVOLLAUTOMAT_D65

1272 Silnik sterujacy klapy centralnej V70

zablokowany lub brak napiecia - BŁAD SPORADYCZNY

1274 Silnik sterujacy klapy przepływu powietrza-V71

zablokowany lub brak napiecia

1273 Silnik dmuchawy-V2

róznica dorególowania - BŁAD SPORADYCZNY

Wymieniłem silnik v70 i wraz nie leci ciepłe powietrze :( pomóżcie ...

Czy brak ciepłego powietrza jest zwiazany z tym silniczkiem od klapy centralnej ??

jak odłączyłem klimatronik i wyjałem silniczki te które są za panelem to ciepłe powietrze lecialo .... jak wymienilem te silniczki na sprawne podłączyłem wszystko to ciepłe powietrze nie leci ..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 18:42_________________________________________________nikt nie pomoże ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tak że mi klapa centralna wyleciała z prowadnicy i silnik chodził ale nie poruszał klapą i trzeba było wszystko demontować.zrób tak rozbierz cały środek aż zobaczysz klapę od zamykania powietrza na twarz,otwórz ją i tam dalej będzie klapa centralna.za steruj i zobaczysz czy się rusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, przechodzę to samo teraz i jeśli zdemontujesz silniczek od regulacji temp to podmuch powietrza ustawia tą klapę na ciepłe powietrze (lata luźno) jeśli założysz silniczek to jest on ustawiony zapewne w pozycji "zimne" i nawet po przeczyszczeniu nie reaguje. Jak u siebie wykręciłem silniczek był zdrowy i działał jak trzeba, okazuje się że nie ruszy puki nie wykona się adaptacji VAG-iem. Najprawdopodobniej rozstrojenie silniczków spowodowane było słabym akumulatorem, bo jak kupowałem auto był jeszcze oryginalny i nawet nie miał siły podtrzymać świateł a po podłączeniu pod prostownik tylko się gotował (zapalany na kabel). Myśle że tylko to było przyczyną niedziałającego klimatronika i niepotrzebnie to rozbierałem (chociaż nie jest to wiele roboty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojade na vaga niech zrobią co trzeba i może zacznie to pier*** ogrzewanie działać ;][br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:37_________________________________________________jak się okazało nie tylko silniczki ale i nagrzewnica była do wyjeba** :) teraz ogrzewanie działa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...