Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Problem z odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich Problem jak cholera....

2 miesiace temu + 3000 km temu robilem rozrzad. MEchanik powiedzial ze to tyle i ze spoko moge jezdzic. Wczoraj przyjechalem do domu z trasy (okolo 150km). Dzis rano nie moglem odpalic auta padl mi akumumator... Ale spoko "mowie sobie naladuje i bedzie git". No i nie bylo auto nie chcialo zapalic... Krecac stacyjką lecial dym z rury ale auto nie zapalilo... No to mowie sobie "swiece" nie licze ze za 6 swiec dalem prawie 600zł. No i luz auto wystartowalo bez problemu.

Osobicie pale papierosy ale nie w aucie! Wiec zapalilem sobie petka i samochod zeby soe nagrzal i stoje z boku... po okolo 5 min auto samo sie wylaczylo i nie dziala... teraz jak krece to nawet dym z ruzy nie leci... nie wiem co jest grane... jak krece to widze jak paliwo przechodzi przez rurke wiec to tez chyba nic od pompy...

jestem zielony i nie wiem co mam zrobic... jutro mam je odcholowac do mechanika ale boje sie zeby znowu mnie nie zaladowal w balona... bo mi moze pokazac czesc z malucha a ja nie rozruznie czy to faktycznie maluch audi czy porsze...

pomocy mial ktos kiedys taka kacje ? co to moze byc ? oleje i wszystkie inne zeczy typu filtry wymienione..??

:shocked:

Opublikowano

zVAGuj :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zVAGuj :cool1:

A nie napisalem.... Byłem i nic nie wykazalo... Tylko ze malo oleju to dolalem :P

Opublikowano

to musi być brak paliwa skoro zgasł. Albo coś z immo?

Opublikowano

zVAGuj :cool1:

A nie napisalem.... Byłem i nic nie wykazalo... Tylko ze malo oleju to dolalem :P

sorki niedoczytałem :embarrassed:
Opublikowano
  • Autor

to musi być brak paliwa skoro zgasł. Albo coś z immo?

Paliwo jest i napewno Ok bo tankuje zawsze na schellu. A co to jest immo?

Opublikowano

immo by mrugało na zegarze :mysli:

Opublikowano

to musi być brak paliwa skoro zgasł. Albo coś z immo?

Paliwo jest i napewno Ok bo tankuje zawsze na schellu. A co to jest immo?

imobilaiser

Opublikowano

W przewodach paliwowych nie ma babelkow powietrze?

Opublikowano
  • Autor

W przewodach paliwowych nie ma babelkow powietrze?

sa ale minimalnie. Zawsze były od kad kupiłem i palil.

nie mam imobilajzera :P

Opublikowano

Sprawdź zawór elektromagnetyczny na pompie.Podaj mu bezpośrednio plus z aku.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź zawór elektromagnetyczny na pompie.Podaj mu bezpośrednio plus z aku.

Pmpa raczej nie bo koles od ktorego kupilem auto zawsze serwisowal je w ASO i pompa byla wymieniana niecaly rok temu...

Opublikowano

Ale chodzi o napięcie czy jest podawane na zawór.

Opublikowano
  • Autor

Ale chodzi o napięcie czy jest podawane na zawór.

a ka to zrobic to ide do garazu sprawdzac?

Opublikowano

W 4-ro cylindrówkach jest wtyczka na 8 pinów + osobno kabel do zaworu na pompie.Przeglądałem etke i u ciebie wtyczka ma 9 pinów i może mieć ten kabel właśnie tam,więc może być problem.Ale pompe możesz oblukać czy jest tam jakiś pojedynczy przewód.

Bezpieczniki też możesz sprawdzić.

Opublikowano

AKN ma pompę paliwa w zbiorniku więc paliwo bedzie podawane jeśli jest, ale lubi się zapowietrzać więc odkręć przewód dolotowy z kolektora koło ABS-u i psiknij nieco starta i kręć. Jak zapali to wiadomo dziura w przewodzie i łapie powietrze a jak nie zapali to kup filtr paliwa i wymień bo mzliwe że się zapchał bo teraz to już zimno się robi. Tylko go zalej paliwem bo baterii braknie zeby się odpowietrzył sam.

Opublikowano

Pompa paliwa jest w zbiorniku a pompa wtryskowa na silniku i to niej rozmawiamy a skoro paliwo jest w przewodach to nie wina pompki w zbiorniku.

Takich rzeczy jak samostart nie wolno używać!Silnik kolano pokaże i będzie po wszystkim.

Opublikowano
  • Autor

NIe wiem nie widze jestem za głupi :P ide spac rano odwioze auto ;p jak znam zycie znow mnie ktos naciagnie na cos :P ale dam znac co i jak bylo z nim nie tak.

Opublikowano

e tokarka w zbiorniku to jest pompka ale nie paliwa tylko spietrzajaca :)

Opublikowano

e tokarka w zbiorniku to jest pompka ale nie paliwa tylko spietrzajaca :)

To za***iście.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.