Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDHB]Audi a4 B8 2009 i hacząca skrzynia


BeBop

Rekomendowane odpowiedzi

cos czuje, że dostane niezły raban, bo możliwe że temat był wałkowany ALE

wyszukiwarka nie daje mi zadnych wyników, a po recznym przegladaniu stron tez nie moge sie niczego dokopac

Mam praktycznie nową audiczke z 2009 r z symbolicznym przebiegiem i od samego początku skrzynie biegów trapi pewien problem. Mianowicie czasami zdarza się sytuacja, że stojąc na światłach/ruszając samochodem, nie można wbić jedynki, po prostu, jakby coś blokowało, ze wstecznym było podobnie kilka razy, samochód tej klasy, a czasami sie szarpie ze skrzynią jakbym włam do fury zrobił...oczywiście szarpanie to ostateczność, kiedy prosta kombinacja nie pomaga...

skrzynia jest praktycznie nowa, typ LLV...

czy jest to usterka czy taka uroda skrzyń manulanych w audi a4 b8, a może i starszych...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego u siebie nie zaobserwowałem. Wszystkie biegi wchodzą leciutko nawet jak silnik zimny.Widać najwyraźniej , że masz jakis problem ze skrzynią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie skrzynię LLU i nic nie haczy ... Może synchronizator potrzebuje trochę czasu a Ty za szybko chcesz wbić 1 bieg lub auto się toczy jeszcze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udzielę odpowiedzi ale mam wrażenie że czym nowsze auta tym robią większy szmelc a skrzynie w tych autach skazane są na porażkę 80 była super tylko ząb czasu ja dopadał kupiłem b5 i pojawił się ten problem mam b7 i tez mam ten sam problem. Myślę że czas wymienić konstruktorów w tej firmie bo widzę że chyba z tego serwisy żyją a firma audi dzięki temu się utrzymuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...