Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Cieknący olej. Proszę o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Od niedawna jestem w posiadaniu audi a4 b5 1.8. Niestety już po krótkim okresie doszukałem się kilku dość poważnych usterek.

Jedną z nich jest cieknący olej. Miałem nadzieje, że przyczyną jest jakaś uszczelka lub coś podobnego, lecz po wjechaniu na kanał okazało się niestety, że olej leje się praktycznie z każdej części silnika. Czy jest możliwość, że silnik po prostu się rozszczelnił?

Kolejnym problemem jest niedziałający licznik wraz z obrotomierzem. Raz zdarza się, że działa, raz że nie. Podobno może być to kwestia zabrudzonej kostki przy skrzyni biegów, lecz czy dotyczyloby to również licznika?

Proszę, o w miarę szybką odpowiedź i z góry dziękuje;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Co do wycieków , może jest zalany syntetykiem ? Ale mimo wszystko można stwierdzić że poprzedni właściciel nie dbał o auto.

Opublikowano
  • Autor

zalany był z tego co wiem, półsyntetykiem. Po wylaniu sie prawie całego, dolałem olej mineralny. Byłem dziś u mechanika, który wymienił zapchaną strumiennice. Może ona mogła doprowadzić do rozszczelniania silnika? Tylko pytanie co teraz...

Opublikowano

Kolego, najpierw ustal skad cieknie, a potem pomyslimy o przyczynach i jak je usunac :hi:

Opublikowano
  • Autor

wymyłem silnik i z prawie każdej szczeliny leciał olej więc ciezko jednoznacznie stwierdzic skad wycieka...

Opublikowano

A niedziałanie licznika w jakich momentach się pojawia? Próbowałeś odłączyć klemy na jakiś czas? Ja ostatnio założyłem zestaw ksenonowy i kiedy po odpaleniu, gwałtownie włączyłem światła to cały licznik się "zawiesił" - obrotomierz i prędkościomierz przestał działać pozapalały się kontrolki. Po zdjęciu klem licznik zaczął normalnie działać - tylko że u mnie to była wina nagłego spadku napięcia.

Może pojawia się jakiś "błąd", który komputer nie potrafi normalnie zinterpretować i skutkuje to niedziałaniem licznika. Podłączałeś VAG?

Opublikowano

odma cala? jak silnik sie zachowuje?

Opublikowano
  • Autor

Ciężko stwierdzić w jakich momentach. Po prostu, po jednym odpaleniu silnika liczniki działają poprawnie, po kolejnym nie i wskazówka prędkościomierza jedynie drga.

Co do odmy, wydaje się być w porządku. Dookoła niej było w miare czysto. Silnik pracuje dobrze. Nie przerywa i nie dymi. Na mocy raczej też nie ma żadnych ubytków.

Opublikowano

Witam. Z tym wyciekiem to stawiam z doswiadczenia na to iz olej miales NAPEWNO wlany syntetyk. Niestety jak najszybciej trzeba by go zmienic na minerala. Jesli wycieki same z czasem sie nie poprzytykaja to niestety czeka Cie kapitalka z uszczelniania silnika. Niestety juz to przerobilem z oplem vectra b.

Opublikowano

Witam. Z tym wyciekiem to stawiam z doswiadczenia na to iz olej miales NAPEWNO wlany syntetyk. Niestety jak najszybciej trzeba by go zmienic na minerala. Jesli wycieki same z czasem sie nie poprzytykaja to niestety czeka Cie kapitalka z uszczelniania silnika. Niestety juz to przerobilem z oplem vectra b.

:polew:

I co to syntetyk spowodował, że olej cieknie?

Prędzej miał zalany minerałem i jakimś moto doktorem zamiast uszczelnienia.

Zmienił olej na lepszy i wyszło, że silnik nie jest taka igiełka.

Syntetyk nie rozszczelnia silnika, więc nie WCISKAJ LUDZIOM CIEMNOTY.

Opublikowano
  • Autor

silnik byl wczesniej zalany syntetykiem. Po wycieknięciu, dolałem mineralny. Kupiłem preparat, o nazwie "engine seal", który ma uszczelnić silnik. Mam nadzieje, że to pomoże i że nie będzie mnie czekało kapitalne uszczelnianie silnika bo to są chyba już dość konkretne koszta. Chyba, że znacie jakiś inny sposób?

Opublikowano

silnik byl wczesniej zalany syntetykiem. Po wycieknięciu, dolałem mineralny. Kupiłem preparat, o nazwie "engine seal", który ma uszczelnić silnik. Mam nadzieje, że to pomoże i że nie będzie mnie czekało kapitalne uszczelnianie silnika bo to są chyba już dość konkretne koszta. Chyba, że znacie jakiś inny sposób?

Dolałeś mineralny?

Próbuj takimi środkami a na drugi raz dobrze sprawdź samochód przed kupnem :gwizdanie:

Opublikowano

Zgadza sie pomylilem syntetyk z mineralem-ten jest zadki!! A co do uszczelnienia to uszczelnianie preparatami jest nic nie warte bo i tak je wymywa!. A panie armistead zwracanie uwagi w ten sposob jest hujowe! To ze sie pomylilem potrafie przyznac!

Opublikowano

Zgadza sie pomylilem syntetyk z mineralem-ten jest zadki!! A co do uszczelnienia to uszczelnianie preparatami jest nic nie warte bo i tak je wymywa!. A panie armistead zwracanie uwagi w ten sposob jest hujowe! To ze sie pomylilem potrafie przyznac!

Ja też się potrafię przyznać :wink4:

Jestem przewrażliwiony na osoby, które głoszą że wlanie oleju syntetycznego do silnika powoduje jego rozszczelnienie, stąd ten nieuprzejmy ton. Mój błąd.

Opublikowano

nie boisz sie lac takich dodatków?

Opublikowano
  • Autor

a co w nich jest złego? z tego co wiem, to chyba nie szkodzą silnikowi, wrecz przeciwnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.