Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Co myślice o tym zestawie [piec + skrzynia]?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W chwili obecnej mam standardową instalację car-audio od AUDI (chyba 6 głośników). Podłączyłem Pioneera DEH-3600MP, które miałem w poprzednim samochodzie, a teraz chciałbym wrzucić skrzynię + wzmacniacz do bagażnika.

Mam zamiar kupić taką skrzynię:

http://www.allegro.pl/item249672587_jbl_gto_1260br_1000w_max_wysylka_gratis_.html

i na początek taki oto wzmacniacz Blaupunkta

http://www.allegro.pl/item249958165_blaupunkt_gta_4_special_mk_ii_nowe_f_vat_z_gora.html

Wiem, że nie jest to żadna rewelacja, ale niestety nie mam zbyt dużo funduszy, jakieś 700-800 zł

W prztszłości mam zamiar zmienić też głośniki które sa zainstalowane w tylnej półce na jakieś bardziej konkretne.

Prosże o opinię, co sądzicie, i czy warto.

Opublikowano

skrzynka jest w miare dobra, zawsze wysoko ceniłem jbl bo ma fajny basik no i cena też ok :th:

z tym wzmacniaczem szału nie ma ale jeśli dyspnujesz tylko takimi środkami finansowymi to nic lepszego nowego nie kupisz chyba :wink4:

Opublikowano

Ja wolałbym taką skrzynkę http://www.allegro.pl/item245640320__hertz_es_250_w_skrzyni_mdf_sklep_w_wa_.html + http://www.allegro.pl/item248651415_carpower_602_450wmax_225wrms_zestawkablowy_gratis.html taki wzmacniacz. Ma 225W w mostku wiec nada się idealnie.

Napewno zagra to dużo lepiej niż ten zestaw co podałeś.

Opublikowano

według mnie hertz nie ma takiego basu jak jbl no i zamkniety jest w skrzyni samoróbce (mimo że profi wykonanej) no i co najważniejsze skrzynia jest zamknięta więc już z tego powodu nie można tego porównać :naughty:

Opublikowano

Yyy dla mnie skrzynia zamknięta gra dużo lepiej niż br :naughty:

Opublikowano

kwestia gustu i upodobań muzycznych :tongue4: nie mówie że gra lepiej tylko inaczej :wink4:

zamknięta jest lepsza do muzyki bardziej rockowej z uwagi na szybszy bas a z br lepsza do r&b i pochodnych

Opublikowano

No dokładnie szybsza muza skrzynia zamknięta, muza wolna i nisko schodzący bas skrzynia br. J

a słucham ostatnio czarnej muzy na skrzyni zamkniętej i jest ok :naughty:

Opublikowano

pieszo też podróżuje sie ok a jednak mamy auta :kox:

ale koniec OT bo nie o tym jest wątek :tongue4:

Opublikowano

Może to porównanie pomoże koledze w dokonaniu wybory skrzyni:

bass reflex:

+ duża efektywność

+ mniejsze zniekształcenia przy Fb

+ niska dolna częstotliwość rezonansowa

- impuls

- czasami kłopoty z zainstalowaniem otworu o odpowiedniej średnicy, co w konsekwencji może powodować szumy powietrza przy głośniejszym słuchaniu

zamkniętą:

+ doskonały impuls

+ charakterystyka amplitudowa

+ bardzo czysty nie podbarwiony bas

- wysoka dolna częstotliwość graniczna

- niska efektywność

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

według mnie hertz nie ma takiego basu jak jbl <ciach>

To tak jak bys napisal, ze 1,8T nie ma takiego kopa jak 1,6...

Opublikowano

Hertz według bije na głowe tego JBLa. Tu chodzi o dobre granie a nie o łomot :thumbdown:

Opublikowano

Jakbym mial wybierać między JBL a Hertz (skrzynie) to zdecydowanie Hertz.

Opublikowano

Ja też bym wybierał Hertz :) słyszałem u kumpli i lepiej gra zdecydowanie Hertz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.