Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaką kosiarke kupić?


Koczis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Choć zbliża się zima to mam pytanko. Jaką(producent, model) kosiarkę polecacie.

Mam do koszenia ok. 500-600m2 zarówno pustych przestrzeni jak i między drzewami. Wcześniej miałem elektryczną, ale wczoraj wyzionęła ducha.

Cena tak do 500-600zł. Czy lepiej kupić elektryczną i nie martwić się, że zapomni się paliwka, ale latać z kablem(50m), czy spalinówka?

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500-600zł to w sumie nei duży budrzet.

ale kiedyś miałem sam kosiarke elektryka victus ty jakoś tak za 300zł który wytrzymał wiecej jak kosiarka spalinowa z marteku za 650zł.

jeżeli nie potrzebujesz duzej kosiarki i nie przeszkadza ci kabel to proponuje elektryka ale jakiegos renomowanego. za około 500zł

wytrzyma wiecej jak byle jaka spalina z martetu z 600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Zdecydowanie polecam kosiarkę spalinową. Nie kupuj tylko w marketach bo tam sprzedają "chińszczyznę" do której nie ma czesci zamiennych. Sa to "jednorazówki". :thumbdown: Przy zakupie zwróć uwagę na silnik. Najlepsze sa z silnikami briggs&stratton. Sa malo awaryjne a części są ogolno dostępne i nie są drogie. Przykładowa kosiarka:http://allegro.pl/kosiarka-spalinowa-z-napedem-bs-4-5km-i1271501023.html :good:. Jezeli nie zalezy Ci na napedzie i koszu to kupisz jeszcze taniej. Ja kupilem taką z bocznym wyrzutem za 389 zl. Jestem z niej bardzo zadowolony. Jak masz okazje to sprawdz sobie w Makro, tam mają często promocje i teraz pewnie posezonowe wyprzedaze. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...