Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wymiana wałków w silniku 2,5 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ostatnio wymienialem olej w swojej 2,5 TDI.

po wymianie oleju motus x-cess 8100 100% synthetic odpalilem auto na jakis czas, po zgaszeniu auta i odkreceniu korka od oleju wydobywal sie dym...

czy to moze byc przyczyna ze czas na wymiane walkow?

czy to moglo byc spowodowane ze temperatura powietrza w warsztacie byla okolo 2 st na plusie?

czy cos innego moze miec na to wplyw?

auto ma przebieg 152700

prosze o opinie

Opublikowano

skoro go odpaliłeś a puźniej zgasiłeś, auto nabrało temp i odkręciłeś korek to bedzie wydobywał się dym.

Opublikowano

nie musisz sie martwić, jak jesteś ciekawy w jakim stanie są wałki to można zrzucić dekle i je pomierzyć

Opublikowano
  • Autor

jak zajrzalem przez otwor od oleju na jeden z walkow byl lekko ale to lekko taki jakby koloru miedzistego, apropo mierzenia gdziemoge znalezc dokladne wymiary tych walkow?

Opublikowano

jak zajrzalem przez otwor od oleju na jeden z walkow byl lekko ale to lekko taki jakby koloru miedzistego, apropo mierzenia gdziemoge znalezc dokladne wymiary tych walkow?

tu radziłbym już do fachowca z tym podjechać

...nie wiem czy w programie ELSA nie znajdziesz

Opublikowano

jak zajrzalem przez otwor od oleju na jeden z walkow byl lekko ale to lekko taki jakby koloru miedzistego, apropo mierzenia gdziemoge znalezc dokladne wymiary tych walkow?

kolego nie szukaj problemu jak z autem się nic nie dzieje, po prostu lej dobry gnój i oliwę i ciesz się z jazdy, a jak będziesz szukał problemu to na pewno w końcu ci się przytrafi

Opublikowano

jak zajrzalem przez otwor od oleju na jeden z walkow byl lekko ale to lekko taki jakby koloru miedzistego, apropo mierzenia gdziemoge znalezc dokladne wymiary tych walkow?

kolego nie szukaj problemu jak z autem się nic nie dzieje, po prostu lej dobry gnój i oliwę i ciesz się z jazdy, a jak będziesz szukał problemu to na pewno w końcu ci się przytrafi

Tak jest.

Nie cieknie nie stuka,dobrze jedzie,to nic nie rozbieraj.

Możesz podpiąć vaga,zrobić logi,czy podjechać na hamownię,nie zrobisz tym autu krzywdy.

Opublikowano

to, ze unosi sie dymek z otworu, to nic zlego - poprostu roznica temperatur.

"kolor walkow" jak nabardziej ok :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie za Wasze odpowiedzi, narazie faktycznie nic zlego sie nei dzieje, to mnie uspokoiliscie, slyszalem ze jak bedzie tracil na mocy to wtedy mozna bedzie sie za to zabierac, dzieki raz jeszcze!

Opublikowano

jeżeli bedzie ci sie cos dzialo z walkami to napewno to wyczujesz w jezdzie :good:

Opublikowano

to jeszcze kwestia tego czy to byl dymek czy para powstala na wskutek roznicy temperatur

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.