Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja kolego właśnie jestem po wymianie znowu na ajm. chcialem wrzucić awx założyłem nawet temat jakieś 3 tygodnie temu. sprawdź sobie jak chcesz. dostałem parę odpowiedzi ale żadna z nich nie była na tyle jednoznaczna abym podjął się takiej wymiany. Pozdrawiam.

Opublikowano

a z tematu na temat wymiany silnika zrobila sie dyskusja pod tytulem:

"jak to okropny byl poprzedni wlasciciel twojego auta"

:)

Opublikowano

Kolego był AJM to wkładaj AJM po co sobie robić problemy.Ewentualnie jakiś wirus i będziesz miał ze 130 kucy

Opublikowano

da radę nawet 146 :evil:

Opublikowano

ja kolego właśnie jestem po wymianie znowu na ajm. chcialem wrzucić awx założyłem nawet temat jakieś 3 tygodnie temu. sprawdź sobie jak chcesz. dostałem parę odpowiedzi ale żadna z nich nie była na tyle jednoznaczna abym podjął się takiej wymiany. Pozdrawiam.

Miales duzo podpowiedzi ale nie skozystales,i wasdziles to co wsadziles.

Opublikowano

ja kolego właśnie jestem po wymianie znowu na ajm. chcialem wrzucić awx założyłem nawet temat jakieś 3 tygodnie temu. sprawdź sobie jak chcesz. dostałem parę odpowiedzi ale żadna z nich nie była na tyle jednoznaczna abym podjął się takiej wymiany. Pozdrawiam.

Miales duzo podpowiedzi ale nie skozystales,i wasdziles to co wsadziles.

dokladnie, przeciez na forum jest wystarczajaco duzo napisane

Opublikowano

ja kolego właśnie jestem po wymianie znowu na ajm. chcialem wrzucić awx założyłem nawet temat jakieś 3 tygodnie temu. sprawdź sobie jak chcesz. dostałem parę odpowiedzi ale żadna z nich nie była na tyle jednoznaczna abym podjął się takiej wymiany. Pozdrawiam.

Miales duzo podpowiedzi ale nie skozystales,i wasdziles to co wsadziles.

dokladnie, przeciez na forum jest wystarczajaco duzo napisane

dokładnie tylko że każdy pisał coś innego. Sporo siedziałem nad tym tematem i nie znalazłem wyczerpujących odpowiedzi. Nie napisał nikt kto robił taką przekładkę i co konkretnie musiałbym zmienić więc nie uważam że jest w tym temacie wystarczająco wiadomości.
Opublikowano

Pisałem ze robiłem wiec nie opowiadaj basni.

Wsadziłeś ajm a mogłeś w tej samej kasie miec awx/avf/asz

Opublikowano

no ale nie napsiales co konkretnie będe musiał wymienić... dobra nieważne bo kolega chciałby pewnie dowiedzieć się wiecej o tym jak zrobić swapa a nie o tym co ty mi napisałes a co nie. pozdrawiam :hi:

Opublikowano

no ale nie napsiales co konkretnie będe musiał wymienić... d

Silnik?

Opublikowano

no ale nie napsiales co konkretnie będe musiał wymienić... d

Silnik?

koledze, chodzi o osprzet, ECU, itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.