Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Brak mocy po naprawie u mechanika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Ostatnio miałem wymieniane łożysko wentylatora chłodnicy (wyło strasznie), pompę wspomagania, uszczelkę oleju przy wymieniku ciepła oraz przegub zewnetrzny.

Po odebraniu autka od mechanika odczulem wyrażny spadek mocy, szczególnie na niskich obrotach, gazuje do 3tys a samochod zbiera sie jak żółw. Byłem zrobić diagnostykę kompa i wyskoczyl błąd zablokowany sterownik silnika, po skasowaniu nic sie nie zmienilo, chociaz na pare minut wydaje mi sie ze znowy jedzie normalnie, ale za chwile dalej zamula. Czy mechanik mógł coś uszkodzić albo żle zrobić? Twierdzi ze ww elementy nie mają wplywu na moc silnika. Dodatkowo autko bardziej sciąga mi na lewa stronę i zastanawiam sie czy aby przy wymianie przeguba niczego nie sp...

Opublikowano

a sprawdzałeś później czy ten błąd sterownika nie powrócił po kasowaniu?

Opublikowano

kolego mechanik watpie zeby zawinil w okolicy elementow ktore CI robil nie ma nic takiego co mogl by uszkodzic zeby mial mula,no chyba ze cos CI podmienil ;p

a co do sciagania to sprawdz cisnienie w kolach i dopiero testa zapodaj (watpie zeby wyciagniecie półośki zmienilo polozenie kola)

chyba ze breszka tam naparzał i młotkiem 5;)

pozdro

Opublikowano

Zrób logi przepływki, sondy i bedzie wiadomo.

Opublikowano
  • Autor

Po próbnej jezdzie błędu juz nie było. A odnosnie sondy, to w zasadzie tez był błąd który poźniej zniknął, zresztą kiedys już robiłem diagnostykę i też był błąd sondy, wstawilem strumienicę zamiast katalizatora i znowu zniknął. Możliwe ze ta sonda raz działa a raz nie?I stąd te odczucia że momentami mam moc? Dodam jeszcze ze autko zagazowalem (sekwencja), i z tego co wiem sonda nadal ma wpływ na moc i spalanie. Tylko ze dwa lata jezdze z ta sondą i tak nigdy nie zamulal jak wlasnie teraz po powrocie od mechanika-czyzby zwykły zbieg okoliczności? Jesli chodzi o przepływkę to tam gdzie robilem diagnostyke (serwis bosh) powiedzieli ze gdyby przeplywka byla walnięta musiałby wyskoczyc błąd (robili sprawdzenie tylko na załączonej stacyjce). Kiedys juz wymienialem przepływke i objawy mniej wiecej sie zgadzaja, byly nawet o wiele gorsze bo wciskalem gaz do dechy i prędkosc 40km/h wiec moze juz obecna zaczyna nawalac-ale czy jest mozliwe zeby bledu nie pokazalo?[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:01_________________________________________________To jednak była przepływka:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.