Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moja Czarna OOOO by DRG25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto mój nowy nabytek

Po rozstaniu sie z moją kochaną izką rozpocząłem intensywne poszukiwania nowego wozu wiedziałem że będzie to napewno vag w kombi marzyłem o a4 po lifcie ale za cenę która miałem przeznaczone na auto nawet nie było na czym oka zawiesić więc brałem pod uwagę wszystkie vagi w kombi i tak obejrzałem kilkanaście autek ale były nie ciekawe zależało mi na tym by auto było po prostu spr techniczne. Zaczałem już wątpić że cos znajdę ( o a4 to już w ogóle) godnego uwagi . A tu w 17 10 2010r pojawiła sie pewna A4 bardzo blisko mnie mówię sobie trzeba obejrzeć i tak 20 10 2010r z klubowym kolegą żółtkiem wzieliśmi kompa miernik lakieru i w drogę auto okazło sie naprwdę ok i właściciel dość uczciwy sam powiedział o kilku spr ( lekarz koło 50 miał już nagrane auto za 75 tyś) więc i cena była okazyjna. Tak więc tego tez pięknego dnia stałem się jej nowym właścicielem. :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Troszkę o aucie i planach

Model; Audi A4 B5 Avant 2001r

Silnik; 1.9TDI AJM 115KM

Wyposarzenie;

-elektryczne szyby przód z funkcja domykania szyb z pilota

-ABS, ESP,ASR

-elektryczne lustra

-klimatronik

-skóra

-podgrzewane fotele

-4 jaśki

-kmpl kół zimowych

i kilka ciekawych gadzetów jak to w audi

Plany

Jak narazie muszę wyjść troszkę na prostą i najważniejsze powymieniać rozrząd oleje i filtry

-ksenoen ( zrobione 6000k)

-wydech przelotowy ( materiały leżą w garażu)

-szyby przyciemnić

-FMCI

-CHIP

-zaślepić EGR

-szyby el z tyłu

-no i oczywiście Fele S-line 18 (polerka założone)

- -35 koni sprężynki (założone )

- pełne oświetlenie LED ( zrobione)

- bixenon

Ale pierwsze mody pewnie na wiosnę.

Kilka fotek ustrzelonych po 1 myciu.

fa6a23cf71f1f663m.jpg 0a93c70d1f131bf2m.jpg bffd64c9b7afe7ccm.jpg 279c995828703a7fm.jpg 9f9c946f7b2afb7dm.jpg 1bc794cff77db7ebm.jpg 360fff1c7931a7cam.jpg 256e5887eb3d14fbm.jpg daf1543cb586d3f5m.jpg 9d22ea7b78f8b7e0m.jpg

Opublikowano

:naughty: skóra :good:

drewno rodem z escorta :thumbdown:

dorezać parę rzeczy i będzie miodzik

bezawaryjności życzę

Opublikowano

wywal to drewno ze środka :thumbdown:

fajnie ze masz grzane pupy :good:

autko ogólnie ładne tylko dopieścić i jaką fele wrzucić i na glebę go :kox:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: skóra :good:

drewno rodem z escorta :thumbdown:

dorezać parę rzeczy i będzie miodzik

bezawaryjności życzę

czekam na waszą pomocne słowo w dopieszczenieu niuni drewno fakt nie szokuje ole jakos nie gryzie mnie w oczy jak będzie kaska to zmienię na inne

fela już jest czeka na polerke i na wiosne a gleby raczej nie będzie chyba żeby wyrównać linie nadkoli

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

łada A4 i dobry kierunek modów :good:

Kto Ci powiedział, że to fura od lekarza? Nie wiem czy się orientujesz, ale zdaniem handlarzy to 95% A4 jest po lekarzach :D

Obejrzyj dokładnie od środka tylną klapę (zdejmij poszycie i zobacz stan blachy). Masz dziwnie naklejone i niekompletne oznaczenia auta. Nie mówię, że jest po strzale, ale obejrzyj sobie to dla świętego spokoju, bo audi nie powinno rdzewieć, chyba że jest kiepsko naprawione :)[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:33_________________________________________________

no i na pierwszym miejscu modów, powinny być klubowe ramki i naklejki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kolego masz racje z tym lekarzem ale ja sam od niego kupowałem to auto i on je miał 5 lat :naughty:

i masz rację z tymi oznaczeniami bo auto miało mała przygodę z tyłu ale niegrożnie i wszystko będzie spr i ewentualnie poprawione ale to jak będę miał urlop. :wink4:

A co do ramek i naklejek będą może jeszcze wtym miesiącu

:>

czekam na dalsze podpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to kombi w skórze to wiem po kim zgapiłeś :P

auto oblukane.. wygląda zacnie... a po zrealizowaniu planów będzie miodzik.

Kolkov - pod maską jest chyba z 10 kartek po wymianie oleju... na najstarszej prawie nic nie widać... tak więc raczej nie było nic grzebane... auto z domu, nie od handlarza...

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno tu nic się nie działo :> ale nie mialem czasu na aktualizację teraz weekendzik i mogłem troszkę ogarnąć no i musiałem skończyć fele :naughty:

I tak założyłem sprężyny koni -35 pomalowałem zaciski na czerwono i założyłem felunie i fajnie wszystko wyszło

no i po pracy umyłem i nawoskowałem. No i pojechałem na sesyjkę.

A to kilka fotek do oceny

d257cc911622fe8dm.jpg 2aa9821a5409d379m.jpg b1fbc4abafcf68a3m.jpg 03500f75bbaeb24cm.jpg 2031100e3321c13em.jpg 423e31f2152296eam.jpg d2ce6141747dc36dm.jpg 3c47fd893522d554m.jpg 35c01bc01fc8ab51m.jpg b568e779cb3f4f8em.jpg 12e0cda09062753em.jpg bc41b92d38f80065m.jpg 0e2f0a380e89528em.jpg 534d3056f083604dm.jpg

Opublikowano

Miód na tej feldze :gwizdanie:

Opublikowano

łładnie wyglada... :wink4: tylko ogarnij ten wydech :gwizdanie:

Opublikowano

No i jest KOX :kox:

Opublikowano
  • Autor

łładnie wyglada... :wink4: tylko ogarnij ten wydech :gwizdanie:

no wiem wiem mam materiały bo bedę robił przelot a u mnie problem z czasem tzn. zima mam czas ale raczej nie mam jak robic ( tak bym chciał ogrzewany garaż :disgust:) teraz musze zbierać na zawiechę ( wahacze ) bo mi siada no mzrobiłem przegląd hamulcy i do końca zimy dadzą radę wiec trzeba dozbierac na jakiś porządny zestaw.

Opublikowano

rezaj rezaj a trafisz do battalionu :wink4:

Opublikowano

jaka gleba?

Opublikowano
  • Autor

- 30 35 sprężyny koni

Opublikowano

no ładnie, koła i gleba to priorytet dla każdego auta, odrazu lepiej wygląda :decayed::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.