Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trasa Gdańsk - Słupsk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pany dzisiaj pozno w nocy ( w sumie blisko samego rana) na szybko okazało się, że muszę lecieć do Słupska

czy są gdzieś jakieś fotoradary lub miejsca niebezpieczne na trasie?? Gd-Słupsk

nie mam CB :embarrassed:

a muszę byc na 8 rano w pracy więc będę popitalał ostro :kox:

Opublikowano

Jeśli Nad Ranem To Możliwe że Nie będzie Mobilnych pajaców...jedynie załadowane Fotoradary W Wioskach..więc Uważaj jak masz przed wiochą info fotoradar ...i chyba pora w CB kupić...

Opublikowano

Wlot do Słupska - Redzikowo w obie strony :decayed: zreszta pogadaj z Bienkiem, zna ta trase chyba na pamiec :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

muszę być w Słupsku na 5.00 rano

dzięki bardzo

Opublikowano

Radar stacjonarny w Strzebielinie(50km/h) przed leborkiem.

Za Leborkiem w Godetowie stacjonarny.(50 km/h)

Przy wylocie z Leborka uwazaj na policjantow po prawej stronie.

W Darzynie straz miejska bardzo czesto sie ustawia.

W Redzikowie stacjonarny i dodatkowo ustawiaja.

Ogolnie o tej godzine nie spodziewaj sie za wiele.Mysle,ze nic dodatkowego nie powinno Cie spotkac,oprocz stacjonarnych.

W dzien to juz inna bajka.Trase Słupsk-Lębork lepiej zwalniac tam gdzie wymagaja.Nagminnie jezdza 2 auta z videorejestratorem.

Aaa i jutro otwieraja obwodnice Słupska,wiec tez moge miec wzmozona aktywnosc.

Opublikowano
  • Autor

Radar stacjonarny w Strzebielinie(50km/h) przed leborkiem.

Za Leborkiem w Godetowie stacjonarny.(50 km/h)

Przy wylocie z Leborka uwazaj na policjantow po prawej stronie.

W Darzynie straz miejska bardzo czesto sie ustawia.

W Redzikowie stacjonarny i dodatkowo ustawiaja.

Ogolnie o tej godzine nie spodziewaj sie za wiele.Mysle,ze nic dodatkowego nie powinno Cie spotkac,oprocz stacjonarnych.

W dzien to juz inna bajka.Trase Słupsk-Lębork lepiej zwalniac tam gdzie wymagaja.Nagminnie jezdza 2 auta z videorejestratorem.

Aaa i jutro otwieraja obwodnice Słupska,wiec tez moge miec wzmozona aktywnosc.

:notworthy:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 20:43_________________________________________________wróciłem :kox:

będzie fota :evil:

ograniczenie chyba do 50 :embarrassed: Ja miałem 65-68 wylot ze Słupska w stronę Gdańska

dwa pasy Ja na lewym koleś na prawym Ja się do niego zbliżałem On był wysunięty o 2 długości auta ale oboje przed fotoradarem ciekawe czy coś przyjdzie :mysli:

Opublikowano

W tym miejscu foto??

Zaraz za stacja Orlen?

Zazwyczaj sie tam ustawiaja z szuszara.

:)

Opublikowano
  • Autor

tylko pytanie czy coś przyjdzie :rolleyes:

Opublikowano

raczej nie

Opublikowano

2 auta na zdjeciu z automatu odrzucaja podobno :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiem czy już weszła ustawa ale możesz czekać 180 dni :shocked:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

przyszła fota :kox:

110zł i 4 punkty karne

na 50km/h miałem 71km/h

kurde licznik mi coś przekłamuje :kox:

a miałem właśnie rozpedzać się szybciej ale coś mnie tkneło :decayed:

muszę sie zapytać czy kadrują bo wydaje mi się, że powinny być dwa auta

Opublikowano

facjate widac?

bo jak nie to moga Cie w d.... pocałowac

Opublikowano
  • Autor

co widać??

Opublikowano

no buzke Twoja widac czy nie ?

Opublikowano
  • Autor

no buzke Twoja widac czy nie ?

widać :kox:

Opublikowano

lipa

jakby nie było to mozna sie wykrecic od mandatu i pkt

Opublikowano
  • Autor

jaką gadką się wykręcić

Opublikowano

daj mail na priv to Ci wysle wyrok

Opublikowano

Napisz prośbę o pouczenie, może się uda- mojemu tacie rok temu tak przeszło za fotkę od Strazy Miejskiej :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.