Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Olej w miejscu łączenia "fajki" ze świecą zapłonową


Daro79B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak w temacie.Może zacznę od tego jak to wygląda u mnie.Po zdjęciu fajki ze świecy zobaczyłem że jest ona uwalona w oleju,zajrzałem do otworu gdzie jest osadzona świeca i zamiast świecy,ujrzałem olej silnikowy w takiej ilości,że zakrywał on całą świece.Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim i sprawdziłem na wszystkich pozostałych cylindrach,było to samo.Pytanie brzmi czy ktoś z Was mial taki przypadek u siebie i co jest przyczyną tego stanu rzeczy??Czy olej mógł się dostać poprzez niesprawne uszczelki pokrywy zaworów??Wykręciłem dla próby dwie świece i spalanie jest w porządku,świece białe,silnik chodzi normalnie,ma lekkie trzęsienie na biegu jałowym i niskie obroty ale mam do czyszczenia przepustnice i świece można by zmienić,poza tym żadnych niepokojących oznak.Proszę o jakieś sugestie.

Pozdrawiam.[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 22:10_________________________________________________tak teraz myslę,że przecież uszczelki pokrywy zaworów znajdują się chyba poniżej miejsca które opisałem,jeśli jest inaczej to mnie poprawcie,pierwszy raz się spotykam żeby fajka od kabla wysokiego napięcia była zatopiona w oleju :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...