Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl


krg1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisałem do nich tak:

"Pragnę poinformować, że każdy list elektroniczny, który zostanie przysłany przez Państwa (Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska, Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot, NIP 584-265-87-31, REGON 220665002) na moją skrzynkę (........) przez okres kolejnych 3 lat od dnia 2013-03-19 będzie kosztował Państwa 94,80zł. Przysłanie maila na należący do mnie adres e-mail będzie równoznaczne z akceptacją tego postanowienia.

Z poważaniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos.pl - Polacy pożyczają społecznościowo - Mam Startup Właściciel chyba ten sam co pobieraczek.pl Z tego co wiem kolejna piramida finansowa tego samego właściciela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ciągle doją naiwnych ludzi. Chociaż nie powiem, że pisma z nazwą kancelarii i firmy windykacyjnej nie działają na wyobraźnię.

Tylko ciekawe jak to prawnie jest rozwiązywane? Niby można odstąpic od umowy ale nie mozna. Niby sa okresy wypowiedzeń ale terminy są niejasne.

Każdy "znawca" na necie pisze co innego.

Ciekawe czy już kogoś wezwali do tego sądu lub czy komuś coś zrobili oprócz wysyłania wku*wiającej korespondencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=1]PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY[/h]Szanowny Panie

Niniejszym zawiadamiam, iż Spółka Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, która jest właścicielem serwisu Pobieraczek.pl, korzystając z usług Kancelarii Konsens SA podjęła skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Pana zaległej należności w wysokości 94.80zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec Pana roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Spółka Eller Service S.C. wystąpi o zasądzenie od Pana kary umownej w wysokości 284,68złtytułem nie wywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy.

Dnia 07.02.2011 o godzinie 16:55:34 przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: 88.199.116.11 zamówił Pan w serwisie Pobieraczek.pl usługę dostępu do serwerów Usenet w pakiecie Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panem a Spółką Eller Service S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczył Pan, iż zapoznał się oraz w całości zaakceptował postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi miał Pan obowiązek w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pana konta, pod rygorem obowiązku uiszczenia kary umownej stanowiącej równowartość 100 USD, ustalanej według średniego kursu NBP z pierwszego dnia miesiąca wymagalności roszczenia odszkodowawczego (§ 6 ust. 3Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010).

Pragnę poinformować, iż rezultatem wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl zostały podane nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe. Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mając na uwadze powyższe pragnę zawiadomić, iż podanie nieprawdziwych danych, może stanowić przesłankę do zawiadomienia właściwych organów ścigania oraz wszczęcia postępowania karnego.

Na dzień 13.04.2013 kwota 94.80zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania.

Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy:

Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811

Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.

Adres odbiorcy: Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot

Tytuł przelewu: PWE/20110207/1299431

Gotowy blankiet wpłaty może Pan wygenerować pod adresem https://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=uaVazGv3IJk6cu%2Bd6j%2BzP29eEMs%3D

W sytuacji braku wpłaty wyżej wymienionej kwoty informacja o zadłużeniu może zostać ujawniona w Biurze Informacji Gospodarczej, na podstawie Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530).

[TABLE=width: 100%]

Jednocześnie informujemy, że dłużnicy notowani w Biurze Informacji Gospodarczej, zgodnie z art. 24 ust. 2 Ustawy, mają utrudniony dostęp do usług finansowych (kredytów, leasingu, sprzedaży ratalnej), usług telekomunikacyjnych i multimedialnych (możliwość kupna telefonu w abonamencie, zawarcia umowy na szerokopasmowy dostęp do Internetu, telewizję kablową i satelitarną), wynajmu nieruchomości (np.: mieszkania, biura, magazynu, placu) i wielu innych.

[/TABLE]

Dowód wpłaty oraz wszelkie pytania proszę kierować na adres poczty elektronicznej: [email protected]

W przypadku pytań proszę o kontakt:

tel. 58 553 20 00, fax: 58 553 21 00

[TABLE=width: 100%]

[TD=width: 75%] [/TD]

[TD=align: center]Z poważaniem,

Marek Jaworski

Biuro Windykacji Prawnej

oto moj dzisiejszy mail co wy na to ?? mam to placic??[/TD]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem cos takiego z początkiem roku i to też mam gdzieś..

Sygnatura sprawy: PWE/20100827/645328 Sopot, 13.01.2013

lukasz dyszy

lesna 20

42 625 gory

[email protected]

PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY

Szanowny Panie

Niniejszym zawiadamiam, iż Spółka Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, która jest właścicielem serwisu Pobieraczek.pl, korzystając z usług Kancelarii Konsens SA podjęła skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Pana zaległej należności w wysokości 94.80zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec Pana roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Spółka Eller Service S.C. wystąpi o zasądzenie od Pana kary umownej w wysokości 312,85zł tytułem nie wywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy.

Dnia 27.08.2010 o godzinie 14:01:19 przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: 91.188.125.231 zamówił Pan w serwisie Pobieraczek.pl usługę dostępu do serwerów Usenet w pakiecie Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panem a Spółką Eller Service S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczył Pan, iż zapoznała się oraz w całości zaakceptowała postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi miał Pan obowiązek w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pana konta, pod rygorem obowiązku uiszczenia kary umownej stanowiącej równowartość 100 USD, ustalanej według średniego kursu NBP z pierwszego dnia miesiąca wymagalności roszczenia odszkodowawczego (§ 6 ust. 3 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010).

Pragnę poinformować, iż rezultatem wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl zostały podane nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe. Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mając na uwadze powyższe pragnę zawiadomić, iż podanie nieprawdziwych danych, może stanowić przesłankę do zawiadomienia właściwych organów ścigania oraz wszczęcia postępowania karnego.

Na dzień 13.01.2013 kwota 94.80zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania.

Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy:

Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811

Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.

Adres odbiorcy: Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot

Tytuł przelewu: PWE/20100827/645328

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie zgadza połowa adresu jak bym zmyslał to raczej całośc, a nie przypominam sobie zebym sie tam logował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj adres

[TABLE=width: 100%]

[TD=width: 50%]Sygnatura sprawy: PWE/20110207/1299431[/TD]

[TD=width: 50%, align: right]Sopot, 13.04.2013[/TD]

[/TABLE]

kamil kamil

ffghghjgh 34

43 454

[email protected]

tylkoi @ prawdziwy no i IP

widze ze masz podobny adres do mojego:decayed:tez ich olałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...