Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl


krg1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mialem te niemiłą przygodę z pobiareczkiem jakieś dwa lata temu, pisali do mnie maile, grozili sądem itd.

Dla świętego spokoju i namową bliskich zapłaciłem w rezultacie chyba 89zł.

Nie chciałem tego robic...

Ciekawe czy jest jakas szansa odzyskac to siano?

mam w historii przelewów wpłate na ich konto, 94,80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem temat z nimi,zlałem sikiem prostym i napisałem pisemko że ja ich pozwę o nękanie i zapadła cisza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy olałem ich ale po długim czasie gdy nic nie pisali dostałem maila

Sygnatura sprawy: PWE/20100930/758708 Sopot, 16.01.2013

krg krg

krg 1

42400 Epulow

[email protected]

PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY

Szanowny Panie

Niniejszym zawiadamiam, iż Spółka Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, która jest właścicielem serwisu Pobieraczek.pl, korzystając z usług Kancelarii Konsens SA podjęła skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Pana zaległej należności w wysokości 94.80zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec Pana roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Spółka Eller Service S.C. wystąpi o zasądzenie od Pana kary umownej w wysokości 287,72zł tytułem nie wywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy.

Dnia 30.09.2010 o godzinie 22:18:51 przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: 87.205.43.218 zamówił Pan w serwisie Pobieraczek.pl usługę dostępu do serwerów Usenet w pakiecie Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panem a Spółką Eller Service S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczył Pan, iż zapoznała się oraz w całości zaakceptowała postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi miał Pan obowiązek w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pana konta, pod rygorem obowiązku uiszczenia kary umownej stanowiącej równowartość 100 USD, ustalanej według średniego kursu NBP z pierwszego dnia miesiąca wymagalności roszczenia odszkodowawczego (§ 6 ust. 3 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010).

Pragnę poinformować, iż rezultatem wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl zostały podane nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe. Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mając na uwadze powyższe pragnę zawiadomić, iż podanie nieprawdziwych danych, może stanowić przesłankę do zawiadomienia właściwych organów ścigania oraz wszczęcia postępowania karnego.

Na dzień 16.01.2013 kwota 94.80zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania.

Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy:

Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811

Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.

Adres odbiorcy: Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot

Tytuł przelewu: PWE/20100930/758708

Gotowy blankiet wpłaty może Pan wygenerować pod adresem https://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=uaVazGv3IJg6eeya6jm0PmFaGw%3D%3D

W sytuacji braku wpłaty wyżej wymienionej kwoty informacja o zadłużeniu może zostać ujawniona w Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, na podstawie Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530).

Logo KRD Jednocześnie informujemy, że dłużnicy notowani w Krajowym Rejestrze Długów, zgodnie z art. 24 ust. 2 Ustawy, mają utrudniony dostęp do usług finansowych (kredytów, leasingu, sprzedaży ratalnej), usług telekomunikacyjnych i multimedialnych (możliwość kupna telefonu w abonamencie, zawarcia umowy na szerokopasmowy dostęp do Internetu, telewizję kablową i satelitarną), wynajmu nieruchomości (np.: mieszkania, biura, magazynu, placu) i wielu innych.

Dowód wpłaty oraz wszelkie pytania proszę kierować na adres poczty elektronicznej: [email protected]

W przypadku pytań proszę o kontakt:

tel. 58 553 20 00, fax: 58 553 21 00

Z poważaniem,

Marek Jaworski

Biuro Windykacji Prawnej

Nadal ich olewać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni dalej ciągną ten temat :facepalm:

Ja na Twoim miejscu dalej bym ich olewał.

W ostatnim linku od Kowiego jest jakiś numer na infolinię. Zadzwoń i dowiesz się wszystkiego :wink:

W razie co daj znać co wymyśliłeś, żeby inni też wiedzieli co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejcie ich z góry na dół, ich jedyny zarobek jest właśnie na takich łosiach które ze strachu przed prawniczą gadką płacą. A to zwykłe naciąganie. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLAĆ ! To pismo to gówno, nie odpowiadaj na nie, miej ich w d*pie na całego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to kur......estwo pozwali moją 12 letnią kuzynkę,sr** na to i na nich a że nikt im za dupsko się nie bierze to dziwne pewnie jakiś fagas z rządu tym steruje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nawet przyszło wezwanie do zapłaty od formy windykacyjnej :) ale olałem ich. Zawieranie umowy poprzez internet ma się prawo wypowiedzenia na przełomie 3m-ce. Wypowiedziałem im ok miesiąc po zarejestrowaniu się. Zwykłe naciągacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni sie przestraszą i zapłacą inni oleją.Sam już byłem gotów zapłacić lecz po zapoznaniu sie z problemem dałem sobie na luz i od 3 lat cisza:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olać ich, brata mi straszą od półtora roku ale na tym się kończy, więc luźno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja olałem teamtat zaraz na początku. Okazało się ze to co robią było niezgodne z prawem i wytoczono im proces.

Dane adresowe to miałem wpisane jakaś tam ulica czekoladowa czy coś ;) Kiedyś dostawałem maile odnich ale teraz to cisza total :P (od 5lat chyba jak nie lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam co wy tam szukacie? Ja duzo grzebie po necie i w wynikach google mało kiedy mam link do pobieraczka:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dziś właśnie przyszło coś takiego. wcześniej straszyli nawet pismo wysłali na chatę, myslałem że juz spokój a tu patrze mail od nich, wczesniej tez ich postraszyłem prawnikiem i myślałem że dali se spokój a tu::decayed:

[h=1]OSTATECZNE PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY[/h]Szanowny Panie

W związku z brakiem uiszczenia należnej płatności wskazanej w treści ZAWIADOMIENIA, PRZEDSĄDWOWEGO WEZWANIA DO ZAPŁATY z dnia 2012-03-21, (Sygnatura sprawy: PWDZK/20101214/084506) niniejszym zawiadamiam, iż Wspólnicy Eller Service s.c. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, właściciele serwisu Pobieraczek.pl, korzystając z usług Kancelarii Konsens S.A. podjęli skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Pana zaległej należności za zamówioną usługę w wysokości 94,80 zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec Pana roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 ). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Wspólnicy Eller Service s.c. wystąpią o zasądzenie od Pana kwoty kary umownej w wysokości 307,53 zł tytułem nie wywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy.

Dnia 14.12.2010 o godzinie 21:30:39 przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: 80.50.54.254 zamówił Pan w serwisie Pobieraczek.pl usługę dostępu do serwerów Usenet w pakiecie Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panem a Wspólnikami Eller Service S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczył Pan, iż zapoznał się oraz w całości zaakceptował postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi miał Pan obowiązek w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pana konta, pod rygorem obowiązku uiszczenia kary umownej stanowiącej równowartość 100 USD, ustalanej według średniego kursu NBP z pierwszego dnia miesiąca wymagalności roszczenia odszkodowawczego (§ 6 ust. 3 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010).

Na dzień 24.03.2013 kwota 94.80 zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym po raz ostatni wzywam Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania. W przypadku niedokonania wskazanej płatności, sprawa zostanie bez kolejnego wezwania przekazana na drogę postępowania sądowego.

Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy:

Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811

Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.

Adres odbiorcy: Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot

Tytuł przelewu: OWE/20101214/1084506

Gotowy blankiet wpłaty może Pan wygenerować pod adresem https://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=pqVazGv3IJg7cu6e6j%2BxPmJfE8w%3D

W sytuacji braku wpłaty wyżej wymienionej kwoty informacja o zadłużeniu może zostać ujawniona w Biurze Informacji Gospodarczej, na podstawie Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sik prosty z lekkim odchyleniem do gory.

Niech ktos wklei tresc maila po ktorym calkowicie sie odyebali i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...