Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wyciek oleju pomóżcie!!


punkasset

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego jestes w UK? Zmien mechanika, przejrzyj ebay, tam znajdziesz miske do ADRa za £20 ,moze £30 oryginalna

(bez spawania, zabawy w klejenie, itd.)

Pozdrawiam

kolego czytaj co punkasset napisał z tego co wyczytałem z jego wypowiedzi to jest na bloku a nie misie olejowej

a co do masy uszczelniającej to po prostu mechanikowi nie chce się w to bawić bo silikon ma na stanie i ci go policzy a za pastę musiał by zapłacić. A to co powiedział mechanik na temat pasty to powiedz mu to samo na temat silikonu i ciekawe co powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to dalej silikon :D dobra nie istotne, wazne ze dobrze sie sprawuja tego typu uszczelniacze :D

Witam,jak się nazywa ten silikon i gdzie go kupiłeś?

Mam też problemy z wyciekami ,a mechanik sobie nie poradził.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do masy uszczelniającej to po prostu mechanikowi nie chce się w to bawić bo silikon ma na stanie i ci go policzy a za pastę musiał by zapłacić. A to co powiedział mechanik na temat pasty to powiedz mu to samo na temat silikonu i ciekawe co powie

Spytam jeszcze o silikon, prawdopodobnie masz rację z tym że będzie musiał coś dodatkowo robić w końcu ja cały czas składam reklamację na robociznę ,oni mają już mnie dość hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jeżeli masz ciągle problemy z uszczelnieniem silnika to sprawdź odmę może jest zapchana miałem taki przypadek w vw na warsztacie ze odma była zawalona i wywaliło wszystkie uszczelniacze bo jak mówisz że często masz wycieki to coś jest nie tak albo mechanik do d... :bicz3: albo masz coś nie tak a i daj znać co ci powiedział mechanik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...