Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o radę użytkwników audi


lukaskord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie... mam mały problem z moim nowym zakupem....jakiś czas temu kupiłem audi model jest w moim profilu w wersji S-line w idealnym mozna powiedziec stanie... z książką serwisową prowadzoną do 147.000 (auto ma ,,158.000) nie zniszczone sprowadzone z austrii..... szukałem auta 6 miesiecy i powaliło mnie w jakim było stanie . Miałem wczesniej a3 i a4 starszy model. Ale do sedna... po fakcie zakupu pojawiła sie możliwośc sprawdzenia auta po vinie... i okazało sie że ksiazka jest podrobiona... owszem było serwisowane ale robiło średnio po 40.000 rocznie .... 1 serwis 2004 90.000 nastepny i ostatni w 2006 przebieg 160.000 sprowadzone w tym miesiacu .....wiec ma około 300.000 ( nie widać szczególnych oznak zużycia czasami troche przy dodawaniu gazu przykopci i słysze trochę dziwny dzwiek przy puszczaniu gazu jakby powietrze) ...... co myslicie o takim przebiegu czy jest tragedia... dziś sie o tym dowiedziałem i nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć.... dziekuje z góry za opinie użytkowników tego modelu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, normalna rzeczywistosc, Ty sie chociaz zorientowales ile auto nalatalo km,a w Polsce sa jeszcze tysiace nieswiadomych wlascicieli "cacuszek".

rada co masz zrobic : totalnie nic, dbaj o auto i smigaj nim dalej, a jak bedziesz chcial kiedys sprzedac to ewentualnemu kupujacemu powiedz prawde o aucie to bedziesz mial + jeden dobry uczynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oczywiste... jestem raczej ciekawy uzytkowników tego modelu czy taki przebieg to tragedia... moze ktoś do takiego dobił.. i ma jakies ciekawe spostrzeżenia.... bede wdzieczny

połowa ma co najmniej taki przebieg wie lub nie.

Widziałem A4,taki model jak Twój,który ma ok 320-340tyś.,a wygląda jak nowy(gdybym nie widział licznika dał bym mu góra 120tyś.km),latane głównie po autostradzie sam kierowca.(auto klubowicza :))

Widziałem,tez na spocie B szóstki z takim przebiegiem licznikowym jak mój ok.230tyś. i wszystkie przyciski wyryte do białości,a ubytki w elementach plastikowych można liczyć w metrach sześciennych,trudno mi sobie nawet wyobrazić jaki przebieg musiały znieść te auta.(myślę,że 500 to minimum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zupełną rację... mój kumpel ma taką samą jak moja a jak wszedł do mojej to nie mógł uwierzyć.... ja sam nie mogę jak może wygladać auto po 300.000 u mnie nawet jeden przycisk nie jest przytarty a juz nie wspomne o skórze....aż zaczynam sie łudzić że koleś w aso pomylił vin :rolleyes: sam juz nie wiem ... przerobiłem przeciez troche aut....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sie o tym dowiedziałem i nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć.... dziekuje z góry za opinie użytkowników tego modelu.....

Nie myśleć tylko jeździć :) Chłopaki mają rację. Nawet 400kkm to nie tragedia, kwestia tylko serwisu na czas. Tak poza tym to wpakowanie raz na jakiś czas paru PLN w auto to nie grzech. Jeździj dalej i ciesz się furą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

mi jak cofali licznik to zjeba.li tak że po pewnej ilości km cofało się do np.183,275km i tak w kółko, chyba po 30km tak się działo - to dopiero chamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna rzecz, nic sie nie przejmuj tylko jezdzij i wymieniaj regularnie to co trzeba i naprawiaj co sie wysra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem piękną b6 miała 302 tyś gdybym miał kasę to bym ją brał :decayed:

nie przejmuj sie tym przebiegiem tylko dbaj o cacko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...