Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Jakiej srednicy wchodzą głosniki-przód?


Rapciuch-R1

Rekomendowane odpowiedzi

seryjnie masz zamontowane bluapunkty 10cm na 3 śruby, "syki" też są przy klamce wewnetrznej w plastikowej obudowie srednica 42mm, bez obudowy na ok 26-28mm, mozesz zamontowac nawet 16ki ale głębokosć głosnika nie moze bardzo przekroczyc 62mm, noi ogólnie ciezki temat z wpasowaniem ich tam. Jest watek co i jak przy montażu 16ek na przód w dziale warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max 165mm

tzn mi chodzi zeby nic nie przerabiać odkrecic stare i zalozyc nowe. to 165mm podejda bez przeróbki? bo z tego co slyszalem to wychodzily chyba 130mm ori?[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 10:28_________________________________________________

seryjnie masz zamontowane bluapunkty 10cm na 3 śruby, "syki" też są przy klamce wewnetrznej w plastikowej obudowie srednica 42mm, bez obudowy na ok 26-28mm, mozesz zamontowac nawet 16ki ale głębokosć głosnika nie moze bardzo przekroczyc 62mm, noi ogólnie ciezki temat z wpasowaniem ich tam. Jest watek co i jak przy montażu 16ek na przód w dziale warsztat

ok to jakie moge kupic bez zadnej przerobki ? bo nie chce wsadzac 165mm bo jak piszesz trzeba cos kobinowac? a ja chce tego uniknąć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak chcesz uniknąc problemów kup takie same fabryczne, bo jakie kolwiek inne będą wymaghały małej kombinacji z zamocowaniem, bo w tapicerce masz roztaw na 3 śruby, a jak wiesz każdy głosnik niefabryczny jest mocowany na 4 śruby. Możesz kupić do tego dystans zeby zamontowac na fabrycznym miejscu cos innego, mozesz też we własny sposób jakos to obejsć. mam akurat cały komplet takich fabrycznych głosników i powiem ci że ten z przednich drzwi srednice membrany ma 10cm, a ogólnie cały mierzy na jakieś 11,5cm

Są też głośniki dedykowane do konkretnego modelu, w tamtych nie będziesz miał problemów są P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to koledzy jakie polecacie glosniki? ori sa dla mnie za slabe potrzebuje jakis lepszych o srednicy 100mm, mocowanie sam sobie jakos wykminie, plus syki chyba ze ori beda pasowac? moze jakies linki lub modele? (fotki)

jak zalezy Ci na graniu a nie stukaniu to myśl nad 16ką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zalezy Ci na graniu a nie stukaniu to myśl nad 16ką

no tak ale trzeba cos wycinac? przerabiac oprocz mocowan?

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: jest wątek na temat przednich głośników i ich wymiany na np. większe więc :szukaj: :szukaj: :szukaj::closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zalezy Ci na graniu a nie stukaniu to myśl nad 16ką

no tak ale trzeba cos wycinac? przerabiac oprocz mocowan?

trzeba panel wystrugać :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23961.0;highlight=g%B3o%B6niki

Ale jak nie podejmujesz sie tej zabawy to wkładaj 13ki, z mcowaniami dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie podejmujesz się tej zabawy to wkładaj 13ki, z mocowaniami dasz rade

to czyli jak wsadzę 13 to tylko zostanie mi mocowanie jakoś wykminić? bo w linku którym dal kolega jest jak się montuje 16 i tam jakiś panel czy coś trzeba. a ja po prostu chce przykręcić w miejsce starych nowe a uchwyty mocujące to sobie poradzę, bo ja tam nie chce żadnych paneli czy plastików montować. jak kolego mówisz ze 13 podejdą bez takich pier**l to będę szukał 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 13 to chyba dystans będzie Ci potrzebny, jedyne które włozysz bez przeróbek to dedykowane do A4 zamienniki, kiedys miałem katalog pioneera i w nim były własnie takie komplety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można się dostać do głosników w przednich drzwiach ? Chciał bym zobaczyć co tam siedzi bo grają zadziwiająco dobrze :mysli:

Zdejmusz boczek odginasz psudo fabryczne wygłuszenie piankowe i masz na oczach głosnik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można się dostać do głosników w przednich drzwiach ? Chciał bym zobaczyć co tam siedzi bo grają zadziwiająco dobrze :mysli:

Zdejmusz boczek odginasz psudo fabryczne wygłuszenie piankowe i masz na oczach głosnik :good:

o......to mi się nie chce z tym pierdo....... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...