Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Mój S-Piachoo


Aydaho

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj kupiona - dzisiaj 7 rano wjechała do garażu :dance:

więcej zdjęć wrzucę ....jak się wyśpię bo trochę się trzeba było najeździć za nią

wyglad 5 minut po kupnie :naughty:

dsc00173rl0.jpg

img1904i.jpg

img1906.jpg

a teraz zmiany -> wymiana lamp na Bi-xenon

img2447.jpg

zmiana butow na 17"

dsc00233jj4.jpg

zmiana zawieszenia na S-line

dsc00537o.jpg

dsc00542b.jpg

dsc00543o.jpg

dsc00548a.jpg

I PRZYCIEMNIONE SZYBY

dsc00714z.jpg

dsc00712yvq.jpg

dodano diody w podsufitce i podswietlane szuflady

dsc00247jx5.jpg

+ galka S-line + RNSE

img2454z.jpg

img2453k.jpg

img2456.jpg

+ DVD (phonocar obsluguje dodatkowo usb, karty MMC i wejscie AV ) oraz lacze do iPhone :decayed:

img2452n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje !!! ładniutka - wyśpij sie i odpocznij ( wiem ile Cię to kosztowało - moje wjechało do garażu przedwczoraj o 17.00 ) :dance:, jak dojdziesz do siebie daj więcej fotek i mały opisik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyspałem się ... ide myć i robić fotki :thumbup:

dzieki Panowie. MI też się baaaardzo podoba :a4fan:

no i to spalanie :oklaski: 5,1 trasa / 1200 km na baku przy V=140km :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje, najwazniejsze, ze wyjazd z R sie udal. Napisz cos o wyposazeniu, porob wiecej fotek i dawaj do promenady we wtorek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer widzę że R. już nawet do domu nie dojeżdża tylko na granicy zmienia auto i robi kurs po następną A4 do Klubu... (ciekawe kiedy Trzeniu pochwali się swoim sedanem... ale już powiem że jest piękna...) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer widzę że R. już nawet do domu nie dojeżdża tylko na granicy zmienia auto i robi kurs po następną A4 do Klubu... (ciekawe kiedy Trzeniu pochwali się swoim sedanem... ale już powiem że jest piękna...) :polew:

Podziwiam R. - nie wiem kiedy on sypia - tzn. widziałem jak byliśmy po moje auto i nawet to udokumentowałem zdjęciem - spał jak niemowlę na pasażera jak wracaliśmy, bo ja byłem tak podjarany, że nie chciało mi się spać więc przejechałem bez snu 2500 km (47h na nogach) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer[/color][/b] widzę że R. już nawet do domu nie dojeżdża tylko na granicy zmienia auto i robi kurs po następną A4 do Klubu... (ciekawe kiedy Trzeniu pochwali się swoim sedanem... ale już powiem że jest piękna...)

ja też go podziwiam i tym razem też robiliśmy podmianę Robsona z Trzeniem na granicy .. z tego co mi mówili przez tel. wracając to :audi: Trzenia jest igła i wygląda kosmicznie :drool:

Dzisiaj robię fotki a we wtorek widzimy się w Promenadzie :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi mówili przez tel. wracając to :audi: Trzenia jest igła i wygląda kosmicznie :drool:

Jeżeli to ten czarny sedan to rzeczywiście wygląda nieźle - przynajmniej tyle widzę na zdjęciu z MMS :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie czarny sedan 2,5 180 quattro jest piękny szkoda tylko że sedan...

Nie ma to jak czarniutki (czarna perła) kolorek w sedanie, niewprawdaż alv ?? :D :D :D

Nawet kupiłem sobie taką farbę do odprysków w ASO (mam 2 ślady do retuszowania) - fajnie bo dają 2 pojemniczki: 1 z czarną perłą, a 2 z lakierem bezbarwnym - nawet szczoteczka druciana jest w zestawie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą, wrzucam wiecej foto + opis :a4fan:

wyposażenie:

- xenon

- sportsitze mit hajcung :thumbup: (siedzenia są boskie - 1200 km i nawet :bicz3: nie bolało )

- navi plus + kolor komp

- czujniki cofania

- chrom pakiet

- zmieniara i bumbox w bagarku

+ tapicerka do prania na fotelu drivera bo są lekkie zacieki od wody albo czegoś takiego ..

reszta to chyba standard w :audi: wiec nie ma o czym pisać - każdy ma i każdy wie

img1909lh3.jpg

img1907sy5.jpg

img1901dn6.jpg

img1910tr3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...