Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Halloween-co myślicie o tym?


IRO293

Rekomendowane odpowiedzi

Halloween swoją drogą, ale na wyspach od razu po nim i święcie zmarłych pojawiają się dekoracje świąteczne, mikołaje i kolędy.

W pobliskim sklepie, gdzie czasem robię zakupy zaczęło się 2 listopada. Jingle Bells itp. To jest dopiero chore. Święta trwają 2 dni, a są w sklepach 2 miesiące przed. Ludzie narzekają, bo słyszałem. Agresywny marketing, który myślę, że niszczy całą atmosferę świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc twoim tokiem myślenia to może warto zacząć wycinać małym dziewczynkom łechtaczki skoro tak robią muzułmanie.

:shocked:

W Fakcie szukają redaktorów do nagłówków :good:

Będziesz bezkonkurencyjny :naughty:

Wszystkie pierwsze strony będą należały do Ciebie..

Mam nawet propozycję „RODZICE!! Dzisiaj dzieci bawią się w Halloween – jutro będą skalpować swoich kolegów i zjadać serca dzikim zwierzętom !!” :zemdlal:

jesteś zdecydowanie za młodziutki żeby wypowiadać się na temat wychowywania dzieci,wiec zajmij się lepiej Audiczkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc twoim tokiem myślenia to może warto zacząć wycinać małym dziewczynkom łechtaczki skoro tak robią muzułmanie.

:shocked:

W Fakcie szukają redaktorów do nagłówków :good:

Będziesz bezkonkurencyjny :naughty:

Wszystkie pierwsze strony będą należały do Ciebie..

Mam nawet propozycję „RODZICE!! Dzisiaj dzieci bawią się w Halloween – jutro będą skalpować swoich kolegów i zjadać serca dzikim zwierzętom !!” :zemdlal:

jesteś zdecydowanie za młodziutki żeby wypowiadać się na temat wychowywania dzieci,wiec zajmij się lepiej Audiczkami.

A mnie się wydawało, że będziesz potrafił przeczytać tekst ze zrozumieniem..

Widać problemem jest dla Ciebie nie tylko otworzenie się na światopogląd.. masz też poważniejsze braki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...