Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to szerokość jest seryjna czyli ET35 ( jeżeli oto Ci chodzi ) a jakie oponki na to wchodzą to musisz poczytać na forum ( ja osobiście chciałem 225 bo dużo lepiej się prowadzi autko niż na np 235 które miałem wcześniej )

to podałeś odsadzenie, szerokość jest w calach, na feldze od wewnątrz czasem jest napisane np 8j (8"), ale nie będe cię fatygował, bo musiałbyś sciągać felge :) , poszukam w necie . dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy w 1 poście fotki z dzisiejszych modów :naughty: ( tylne lampki LEDY ) jeśli o mnie chodzi efekt zadowalający w 100% - oczywiście podobnie jak z felami bałem sie że z tym kolorkiem może nie wyjść ciekawie ale naszczęście znowu się myliłem :naughty:

rewelka :th:

jeżeli są chętni mam dojście do tych i innych lampek :wink4:

chyba skorzystam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu zobaczylem te tylne diody na srebrnym avancie, musze przyznac ze calkiem ladnie to lezy, zwlaszcza z przyciemnionymi szybkami (czyli dokladnie tak jak u mnie :naughty:)

To ja tez chyba skorzystam z Twojego dojscia do tych lampek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy w 1 poście fotki z dzisiejszych modów :naughty: ( tylne lampki LEDY ) jeśli o mnie chodzi efekt zadowalający w 100% - oczywiście podobnie jak z felami bałem sie że z tym kolorkiem może nie wyjść ciekawie ale naszczęście znowu się myliłem :naughty: - jeżeli są chętni mam dojście do tych i innych lampek :wink4:

ladnie ...

a w Corsie tez chyba zmieniles lampy z przodu .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Corsie tez chyba zmieniles lampy z przodu ....

no co Ty - stary - skąd Ci to przyszło to głowy - toż to najprawdziwsza seria ( rameczki też ) :gwizdanie:

0af93ac31b28c85am.jpg

77f13199114c480fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rameczki sa :kox:

:polew:

co zrobić jak się ma zryta psyche na punkcie klubu :decayed: dobrze że nie widzicie moich ram okiennych w chacie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rameczki sa :kox:

:polew:

:polew: umarłem jak zobaczyłem tą Corsę z tymi rameczkami :polew: Miałem kiedyś takiego cudaka :naughty: Jaki masz silnik w tej Corsie? Ja miałem 1,4 nawet ładnie to latało po mieście, a na trasie powyżej 160 km/h podskakiwało :polew: Ale żeby takie lampy do Corsy wsadzić to trzeba kochać to autko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rameczki sa :kox:

:polew:

:polew: umarłem jak zobaczyłem tą Corsę z tymi rameczkami :polew: Miałem kiedyś takiego cudaka :naughty: Jaki masz silnik w tej Corsie? Ja miałem 1,4 nawet ładnie to latało po mieście, a na trasie powyżej 160 km/h podskakiwało :polew: Ale żeby takie lampy do Corsy wsadzić to trzeba kochać to autko :naughty:

corsa to 99 rocznik i silniczek 1.4 + klima no i 5 drzwi ( kupiony dla żonki po narodzinach dzieciaka czyli 4 miesiące temu ) oczywiście rameczki sa od początku :decayed: - bardzo fajny wozik na miejskie drogi.Autka to moja ogólna pasja :wink4:- corsa miała 60 kucy, po wsadzeniu xenona ma około 90 :polew: .Ostatnio leciałem nią wieczorkiem kawałek autostradą, zapitalam nią 140km/h, dolatuję do kogoś, ten ktoś spadówka na wolniejszy pas ( bo wiadomo we wstecznym xenon ) i nie mam czym kolesia wyprzedzić :polew: powoli go mijam , koleś na mnie wzrok...........a tu corsa za grosze.........delikatnie nacinoł ..........i mi pojechał :polew: ( teraz jejżdże na tym odcinku autostrady i go wypatruje............ale audikiem :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corsa to 99 rocznik i silniczek 1.4 + klima ( kupiony dla żonki po narodzinach dzieciaka czyli 4 miesiące temu ) oczywiście rameczki sa od początku :decayed: - bardzo fajny wozik na miejskie drogi.Autka to moja ogólna pasja :wink4:- corsa miała 60 kucy, po wsadzeniu xenona ma około 90 :polew: .Ostatnio leciałem nią wieczorkiem kawałek autostradą, zapitalam nią 140km/h, dolatuję do kogoś, ten ktoś spadówka na wolniejszy pas ( bo wiadomo we wstecznym xenon ) i nie mam czym kolesia wyprzedzić :polew: powoli go mijam , koleś na mnie wzrok...........a tu corsa za grosze.........delikatnie nacinoł ..........i mi pojechał :polew: ( teraz jejżdże na tym odcinku autostrady i go wypatruje............ale audikiem :polew: )

:polew: miałem podobną sytuację co prawda bez xenonu :tongue4: ale też było super... redukcja na 4 a tu nic :polew: pedał w podłogę a ja nie przyspieszam, to było powyżej 150 :kox: ale po 10 sekundach coś się ruszyło (u mnie były 3 osoby w samochodzie), na szczęście to kobita jechała więc mi nie uciekała tylko spokojnie zaczekała aż ją wyprzedzę, a trwało to dłuuugo, nic dziwnego 1,4 do 80km/h rozpędza się super, ale powyżej 100-120 to jest źle, ale koło 170 poleci. Ja miałem starszą wersję '97 przedliftową w bardzo ekstremalnym kolorku :polew: cukierkowa mięta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze mam klona.... :th: :th: :th: :th:

Pozdrawiam brata :>

prawie , prawie identyczna :wink4: - takie prawie identyczne są już chyba w sumie z 4 na forum - fajnie byłoby je obok siebie ustawić hehe [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 08:41 _________________________________________________a to przypadkowa foteczka z urlopu :

5ab22f57754ef9f1.jpg

Malik ( nasz fotografie ) co byś zmienił w tej fotce ? podziel się wiedzą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może z większym zoomem aby uchwycić mniej nieba i ziemi :mysli:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:36 _________________________________________________

pewnie auto :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:37 _________________________________________________jeszcze mam takie ale chyba jest gorsze

f088cc8ce7a5ff9f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze lepsze , może by przyciąć ziemi i nieba?

pewnie masz rację - ale tak to jest jak sie jest amatorem - a drugi raz tam nie pojadę dla fotki :wink4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:50 _________________________________________________i chyba koła mogły być skręcone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...