Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i jeszcze magnetyzer i będzie następne 7KM :naughty:

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaaaa do BAT-a dołącze dzięki temu...............teraz to mnie przekonałeś , trzebabyło tak odrazu :decayed::wink4:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 14:31_________________________________________________Trzeniek...............a Ty kurna jakżeś wszedł na ten wątek.................... to zwykli klubowicze mogą se tu ot tak wchodzić i moją fure oglądać.............. :bicz:

:polew: :polew: Trzeniek :polew:

Opublikowano

aaaaaaaaaa do BAT-a dołącze dzięki temu...............teraz to mnie przekonałeś , trzebabyło tak odrazu :decayed::wink4:

wiesz niby większe turbo już masz ale w BAT Klubie jeszcze trzeba by je mocniej spalinami napędzić.... a do tego mogę jedynie większe krany doprowadzić :kox:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek muszę tam znowu wpaść do Was bo widzę że się rozbrykaliście i po całym forum latacie :decayed:

Opublikowano

zwykli klubowicze

:polew: :polew: :polew:

Nie ma co wasze dialogi są najśmieszniejsze :decayed:

Nawet moje za***iste teksty do Spankeja, który czasami coś z jajem napisze nie sa tak dobre jak wasze :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

zwykli klubowicze

:polew: :polew: :polew:

Nie ma co wasze dialogi są najśmieszniejsze :decayed:

Nawet moje za***iste teksty do Spankeja, który czasami coś z jajem napisze nie sa tak dobre jak wasze :gwizdanie: :kox::naughty:

ja poprostu staram sie utrzymac niski poziom jaki panuje na forum .... [nie bede go podnosil bo to juz za wysoko dla Was] .... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja poprostu staram sie utrzymac niski poziom jaki panuje na forum ....

Sorry za małe OT: co za wredny łach !! :polew: :polew: :polew:

P.S. Miron, jeździłem nie raz poźkowym autem zarówno sam oraz z poźkiem w kilka dłuższych tras i powiem Tobie, że ja nic nie czułem, a nos mam dobrze wyczulony na tego typu rzeczy.

Opublikowano

Miron, wycinaj kata :)

bardziej już śmierdzieć nie może w Twoim aucie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[nie bede go podnosil bo to juz za wysoko dla Was]

Pseudo-warszawski-pseudo-wykształcony-pseudo-elokwentny łach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:mysli: a to dziwne bo kiedyś mi się skarżyłeś że jak z nim jedziesz to nic do przodu nie widzisz przez te choinki zapachowe :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 14:53_________________________________________________

Miron, wycinaj kata :)

bardziej już śmierdzieć nie może w Twoim aucie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

;(

Opublikowano

Sorry za małe OT: co za wredny łach !! :polew: :polew: :polew:

Pseudo-warszawski-pseudo-wykształcony-pseudo-elokwentny łach :decayed:

:ssij: ...... :naughty:

Opublikowano

:mysli: a to dziwne bo kiedyś mi się skarżyłeś że jak z nim jedziesz to nic do przodu nie widzisz przez te choinki zapachowe :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie robić OT :bicz::polew: :polew: :polew: Fleja (zaraz zajedzie tekstem o moderatorze ) :polew: :polew:

Opublikowano

My tu hihi hahi a Mironek już myśli co w domu powiedzieć, że tysiączka nie będzie w budżecie :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Jest moim wzorem auta którego kiedyś kupie he he

GRATULACJE :good:

Opublikowano
  • Autor

My tu hihi hahi a Mironek już myśli co w domu powiedzieć, że tysiączka nie będzie w budżecie :gwizdanie: :kox:

:decayed:

[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 12:25_________________________________________________

Jest moim wzorem auta którego kiedyś kupie he he

GRATULACJE :good:

Podziękował - możesz się zgłosić jak będę sprzedawał :wink4: choć napewno nie szybko :)

Opublikowano

My tu hihi hahi a Mironek już myśli co w domu powiedzieć, że tysiączka nie będzie w budżecie :gwizdanie: :kox:

:decayed:

Znaczy, że rozmowa już była :decayed:

Kiedy wysyłać wtryski ? :kox::naughty:

Opublikowano

Znaczy, że rozmowa już była :decayed:

Ma ładną śliwę pod okiem więc rozmowa była :polew:

Możesz wysyłać :nabijasie::grzywa:

Opublikowano
  • Autor

hehe - spoko spoko - bez napałów, narazie niema czasu nawet pomyśleć o dalszych kucach a co dopiero sie zato zabrać :wink4: - a co do żonki to nie ogranicza mnie z ładowaniem kasy w audi, zresztą sama już chyba przesiąkła tą marką i tym forum więc z tym problemów brak :wink4:

Opublikowano

Mironku jedno słowo i kraniki lecą pocztexem :gwizdanie: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.