Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki procent przyciemnienia masz ?

zciemnione tylne szybki ( folia 3M FX35 ) czyli 35% :)

super sie prezentuja :good:

Opublikowano
  • Autor

nie będę skromny i powiem, że za***iście mi koleś z folią doradził - osobiście jestem mega zadowolony :good:

Opublikowano
  • Autor

ładniutko, chyba bardzo podobnie do mojego :good:

Opublikowano

ładniutko, chyba bardzo podobnie do mojego :good:

no wlasnie pytalem o Twoja folie bo ja mam 20% ale wyglada podobnie :wink4: tyle ze ja mam Amerlite - moze roznica w odcieniu

w kazdym razie jest cool :good:

Opublikowano
  • Autor

ładniutko, chyba bardzo podobnie do mojego :good:

no wlasnie pytalem o Twoja folie bo ja mam 20% ale wyglada podobnie :wink4: tyle ze ja mam Amerlite - moze roznica w odcieniu

w kazdym razie jest cool :good:

przy zciemnianiu szybek dużo też zależy od rodzaju i jakości folii ( oprócz parametrów oczywiście ) ale tak naprawdę zdjęciami niema się co sugerować - co fotka to inny odcień wychodzi :)

Opublikowano

widziałem auto na żywo i nic specjalnego :tongue4:, kolor średni, lakier zaniedbany, w środku strasznie brudno, silnik ciągnie jako tako ale może dlatego że z górki było może :kox:

Opublikowano
  • Autor

widziałem auto na żywo i nic specjalnego :tongue4:, kolor średni, lakier zaniedbany, w środku strasznie brudno, silnik ciągnie jako tako ale może dlatego że z górki było może :kox:

:polew::tongue4:

zapomniałeś dodać że szpachla na dachy się rozwarstwiała i coś szumiało po przekroczeniu 80km/h :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:25_________________________________________________Kuredu już nie musisz się odgryzać za to, że chciałeś się zamienić a ja nie byłem zainteresowany :decayed:

Opublikowano

Tez mialem [nie]przyjemnosc ogladac to auto na zywo 2 razy...

Gdyby miron nie psikal wszystkiego PLAKiem :thumbdown: to byloby jako tako :good:

Opublikowano
  • Autor

Flyer nawet mnie nie denerwuj.............plak :sick3:

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano
  • Autor

:)

plak to ja pamiętam z czasów fiata 126p

Opublikowano

Gdyby miron nie psikal wszystkiego PLAKiem :thumbdown: to byloby jako tako :good:

to już wiem dlaczego ostatnio jak siedziałem u niego w wozidle i dotykałem deski rozdzielczej to miałem tłuste ręce :gwizdanie:

Opublikowano

to już wiem dlaczego ostatnio jak siedziałem u niego w wozidle i dotykałem deski rozdzielczej to miałem tłuste ręce :gwizdanie:

to nie dlatego

Miron jak wieczorem zerwie się z łańcucha to jedzie do centrum miasta :naughty: i wyrywa "tłuste" sztuki :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Miron jak wieczorem zerwie się z łańcucha to jedzie do centrum miasta :naughty: i wyrywa "tłuste" sztuki

:nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Miron jak wieczorem zerwie się z łańcucha to jedzie do centrum miasta :naughty: i wyrywa "tłuste" sztuki

nie wyrywam - same wskakują :decayed:

Opublikowano

Na takie fele to kazdy wyploszony dziewoj w Knurowie poleci :kox:

Opublikowano
  • Autor
:tongue4:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 12:50_________________________________________________czasy się zmieniają, już nie tylko ja na nich śmigam po wsi :)
Opublikowano

czasy się zmieniają, już nie tylko ja na nich śmigam po wsi

czyli masz konkurencje :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

nawet w klubie jest (B5 by Somes) :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.