Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a TT jest dalej ładne :tongue4: ( oczywiście nie mówię o starym modelu ) choć temu też niczego nie brakuje

Jasne, kup jeszcze różową TT ze skórą w kwiatki i będziesz woził kolegów trzymając się za rączki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a TT jest dalej ładne :tongue4: ( oczywiście nie mówię o starym modelu ) choć temu też niczego nie brakuje

Jasne, kup jeszcze różową TT ze skórą w kwiatki i będziesz woził kolegów trzymając się za rączki :polew: :polew: :polew:

dokładnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wy o TT a ja o A5...........czyżby aż tylu przeciwników A5 było - chyba nie mieliscie z tą furką do czynienia :naughty:

Opublikowano

będziemy mieli do czynienia w 2010 jak burżuj zakupi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek ........ wiesz jak to jest...........jakieś plany i marzenia trzeba mieć :wink4:

Opublikowano

wy o TT a ja o A5...........czyżby aż tylu przeciwników A5 było - chyba nie mieliscie z tą furką do czynienia :naughty:

Nie no, A5 nie jest złe :naughty:

będziemy mieli do czynienia w 2010 jak burżuj zakupi :naughty:

Nie ma szans żeby dał nam się przejechać ... sknerus jeden :polew:

Opublikowano

Nie ma szans żeby dał nam się przejechać ... sknerus jeden

tez bym Wam nie dał :wink4:

Opublikowano

tez bym Wam nie dał :wink4

B7 dałeś i nie było aż tak źle :tongue4::wink4::kox:

Opublikowano
  • Autor

to i A5 dostaniecie :>

Opublikowano

lukaszr

B7 dałeś i nie było aż tak źle tongue4 wink4 kox

dostałeś tylko dlatego że miałeś wcięte :polew:

miron78

to i A5 dostaniecie cheesy

do umycia :polew: :polew:

Opublikowano

dostałeś tylko dlatego że miałeś wcięte :polew:

Oj tam od razu wcięte Andrzejku ... bez przesady :polew:

Opublikowano

to ja Miron zbieram kase, w 2010 autko będzie miało 6 latek więc jak dla mnie było by miło, no i pewna sztuka :>

tylko nie nawal mi kilometrów :polew:

a tak poważnie Miron, Ty wiesz co ja myśle o Twoim autku :good:

bierz te graty i mod'uj a będzie pełen odlot! :naughty:

ps. jak wygram w totka to kupie A5, a potem po taniości moge Ci je odsprzedać :polew:

Opublikowano
  • Autor

OK Pucek - skoro poważnie myślisz o mojej furce to już nie dam jej upalać na zlocikach - żebyś nie powiedział że Ci przyszłą fure zajejżdżają :decayed: - od dzisiaj co zlocik dam Ci posiedzieć kilka minut żebyś wiedział na co odkładasz :naughty: a jak będziesz miał 80% kasy odłożone, dołożę jeszcze 2-4 krotne przegazowanie na każdym zlociku :decayed: :decayed: :wink4:

Opublikowano

buhahhahah :polew::naughty: ale Ty jesteś miłosierny i dobry :>

no Miron serio poważnie myśle o Twojej B6... :cool1: liczyłem że w przyszłym roku będziesz chciał sprzedać no ale tyle to poczekam, chyba że trafie w toto-loto :decayed:

bo jak narazie ta Twoja mi się najbardziej widzi, i drugiej takiej nie moge znaleść do kupienia na ŻADNEJ AUKCJI :gwizdanie:

Opublikowano

Miron.... zacznij pałować furę to kolega szybciej kupi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

buhahhahah :polew::naughty: ale Ty jesteś miłosierny i dobry :>

no Miron serio poważnie myśle o Twojej B6... :cool1: liczyłem że w przyszłym roku będziesz chciał sprzedać no ale tyle to poczekam, chyba że trafie w toto-loto :decayed:

bo jak narazie ta Twoja mi się najbardziej widzi, i drugiej takiej nie moge znaleść do kupienia na ŻADNEJ AUKCJI :gwizdanie:

i nie licz że trafisz drugą taką............. podobną jak najbardziej ale takiej napewno nie :wink4:........... a pozatym jak masz możliwości finansowe już teraz to niema sprawy wszystko do dogagania...............podaj miesiąc od którego ma być Twoja ........... a będzie.........AMEN

Opublikowano

Mironku bierz, bo za chwilę rozejdzie się to jak ciepłe bułeczki :wink4::tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem - czytałem - kuszące napewno - ale ja już inwestycje w tą B6 zakończyłem definitywnie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Też tak mówię po każdej zmianie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.