Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co zamiast K03?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

pacjent to A4 B6 AVJ, silnik po programie, na std turbinie K03-029, FMIC, na rolkach 146kW

Turbo niestety dokonało żywota (urwany wirnik) i teraz pytanko

jaką turbiną zastapic K03 ?????

oczywiście ktos odpowie że K04....

ale czy jest jakas inna jeszcze większa turbina która podejdzie P&P do tego auta ????

wiem że mozna zastosowac GT-a ale Koledze chodzi o zachowanie wszystkiego "prawie" w oryginale

czekam na informacje w temacie

Opublikowano

K04 to jedyne turbo ktore pasuje p&p pod kolektor i wydech, reszte trzeba kombinowac

Opublikowano

K04 to jedyne turbo ktore pasuje p&p pod kolektor i wydech, reszte trzeba kombinowac

eee tam- GT28 o ile dobrze pamiętam-"problem" ze spływem oleju,ale przejścióweczkę-przecież to drobiazg...p&p i żeby nie było,że ściemniam :wink4:

ca7bd3aa40a9d922.jpg

2aba7ed3cd3fe0ad.jpg

K03s-chodzi P&P,gtrs też o ile pamiętam-tylko ze spływem trzeba pokombinować[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:17_________________________________________________a tu już w aucie-kolektor ATP highflow,ale pod seryjny też wlezie :wink4:

665dba8b4d616b0d.jpg

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:20_________________________________________________masz tu jeszcze linka-to sobie poczytasz do snu... :tongue4::wink4:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/179590-K04...GT2X...GT28r...GTRS-GT28rs-Official-Turbo-Comparison

Opublikowano
  • Autor

topornie to wyglada :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

zreszta to nie ma wygladac tylko odpowiednio funkcjonowac :tongue4: :tongue4: :tongue4:

rozumiem że wtryski tez do wymiany, 420-440cc starczy ????

Opublikowano

Dominik trzeba sobie tylko powiedziec po co? Wsadzisz GT28 i co dalej? tylko po to zeby bylo zamiast k03? przeciez dobrze wiesz ile hajsu jeszcze trzeeba wsadzic zeby mialo to wszystko rece i nogi

Opublikowano

no tak-chodziło mi o to,że wejdzie P&P :wink4:

rozumiem że wtryski tez do wymiany, 420-440cc starczy

starczy :wink4: tyle,że jeśli to ma przypominać serię-to wkładaj zwykłe K03,lub K03s,lub K04-w zależności od ceny i po kłopocie :wink4:
Opublikowano
  • Autor

K04 jest realne, bo takie mam, lezy od prawie 3 lat, kupiłem w USA za 950$ a $ był po 2 złote :> :> :> :>

ale chciałem zostawic sobie, Kolega chciał cos wiekszego a zarazem chciał zachowac auto w jak najbardziej oryginalnym stanie

mam jeszcze świeżą hybryde K03/K04, moze to wrzucimy i zobaczymy co hamownia "wypluje" :mysli: :mysli: :mysli:

mój stary AJL jezdzi na takiej 2 lata i jest ok

dobra, we wtorek bedziemy nad tym szerzej myslec

Opublikowano

O co chodzi z tym "spływem" oleju przy GTRS?

Opublikowano

O co chodzi z tym "spływem" oleju przy GTRS?

ori nie podejdzie :wink4:
Opublikowano
  • Autor

gdzie tkwi problem tego odplywu?

Opublikowano

jest innej średnicy,niż ori :wink4:

05ee38edd45f51d6.png

Opublikowano
  • Autor

jest innej średnicy,niż ori :wink4:

05ee38edd45f51d6.png

to jest zasilanie a nie odpływ :mysli: :mysli: :mysli:

jezeli to jest problem tylko srednicy to nie jest to zaden problem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

K04 jest realne, bo takie mam, lezy od prawie 3 lat, kupiłem w USA za 950$ a $ był po 2 złote

Widzisz a koledzy kolegom z forum ściągają te turbinki gonią je po 4tys i twierdza ze tyle kosztuje w usa a bylo to wlasnie 2-3 lata temu.

jakbys poszukal to bys zobaczyl ze ORI K04-015 kosztuje ok 950$ wiec jak masz kalkulator to policz ile wychodzi z transportem do Polski

Opublikowano

Z transportem i podatkami typu cło i vat.

Opublikowano

Z transportem i podatkami typu cło i vat.

o tym nawet zapomnialem :gwizdanie:

Opublikowano

zawsze można jako używane wysłać jeśli ma się kogoś w USA wtedy jakos inaczej liczą chyba albo wcale...a sama przesyłka to grosze...

Opublikowano
:offtopic:
Opublikowano
  • Autor

w Polsce mozna kupic bez problemu ori K04 za 3500zł z Vat-em na fakturę

Opublikowano

Witam, podłącze się do tematu. Sam szukam czegoś na podmiankę.Jest wiele turbosprężarek P&P

1 GT2x są dwie wersje rev1 nie ma chłodzenia wodnego rev2 z wodą - moce ??? GREGORY 270 KM przy 1,5 bara

2 GTRS producent podaje do 350 KM jeden z kolegów na forum 310 KM 0

3 GT2871R moce do 400 KM

4 GT3071R moc do 400 KM i ponad

Producent podaje, że trzeba wymienić dolot na 3 cale, wtryskiwacze, downpipe zrobić 3 cale i FMIC ......

Turbiny kupuje się w zestawach P&P więc przejściówki do wody i oleju są w kompletach.

User POZIEK załatwia transport z USA ceny takie jak na stronie

http://www.atpturbo.com/mm5/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=tp&Category_Code=VVWTK

Można szukać jeszcze na e-bay znalazłem kolesia w Kanadzie i w UK. Kanadyjczyk tańszy ale zapewne dowalą cło.

zobaczcie co maja do zaoferowania ceny kosmos

http://shop.ebay.co.uk/evagreent/m.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A1%257C39%253A1%257C72%253A3133&rt=nc&_ipg=25&_trksid=p3911.c0.m14&_sop=16&_sc=1

http://shop.ebay.co.uk/gt3-turbo/m.html?_trkparms=65%253A16%257C66%253A1%257C39%253A1&rt=nc&_ipg=25&_sc=1&_sop=16&_trksid=p3911.c0.m14.l1513&_pgn=2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.