Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Poszukuję schematu okablowania ori głośników


Rekomendowane odpowiedzi

W moim wyposażeniu auta występuje 6 głośników lecz gra tylko 2 dolne w przednich drzwiach.

Poprzedni właściciel zrobił sieczkę z instalacją z która próbuje powoli się wyplątać i w końcu spiąć to tak jak należy. Podobno tweetery są podpięte przez kostke mini iso lecz ja takowej znaleźć za radiem nie mogę dodam że wszystkie głośniki są na swoich miejscach... Gdzie i w jakiej kostce za radiem mam ich szukać ewentualnie jakiś schemat elektryczny instalacji radiowej z kodów takich jak poniżej wskazana by była stosowana kolorystyka okablowania.

8AV = Bez radia, z instalacją głośnikową

8RM = 6 głośników (zwykłych)

Co do tylnych głośników i tak będę musiał ciągnąć wzmacniacz bo poprzedni właściciel zostawił mi dwa pionki w półce 90 RMS każdy więc szkoda katować nimi radio. Po za tym i tak szykuję się ze skrzynką do bagażnika więc i kable od altka będę ciągnął jakiejś przyzwoitej grubości.

Z góry dzięki za wszelką pomoc bo kopie i kopie to forum, a jak już znajdę jakieś interesujące mnie tematy to zwykle chodzi już o wymianę głośników na nowe, a na razie nie mam na tyle pieniędzy, żeby rezać pełną instalacje wraz z zabudową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...