Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór auta


petrus

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to pytanie może być nie na miejscu na tym forum, ale na wiosne chce kupić auto,(mieszkam w UK) pytam,bo mogę kupić auto a4 130 tdi z 2002 roku i honda accord 2.2i CTDi 140 kuni z 2004 roku w tej samej cenie, nie ukrywam że jeśli chodzi o wygląd auta to jasne że audi prezentuje się o wiele lepiej, więc proszę o obiektywne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostane za to zlinczowany.. Ale NIESTETY wybralbym Honde.. :rolleyes:

(czekam na reakcje.. :naughty:)

to czemu nie wybrałeś acorda z 99roku tylko A4 B5 z 97 ? :mysli:

Audi ma najlepsze silniki diesla na świecie :thumbup: i acord nie może sie równać z a4ką B6 !! a już na 100% nie combiak :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor nie ukrywam ze B6 mi sie po prostu nie podobaja.. :) poza pojedynczymi przypadkami.. Porownajac serie B6 i Acoorda wybralbym Accorda.. :P Mowie tylko o stylizacji.. Bo co do silnikow to rzecz jasna ze masz racje.. :th: (oczywiscie mowie o sedanach bo Accord kombi wyglada jak karawan.. :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor nie ukrywam ze B6 mi sie po prostu nie podobaja.. :) poza pojedynczymi przypadkami.. Porownajac serie B6 i Acoorda wybralbym Accorda.. :P Mowie tylko o stylizacji.. Bo co do silnikow to rzecz jasna ze masz racje.. :th: (oczywiscie mowie o sedanach bo Accord kombi wyglada jak karawan.. :D)

kolega ma racje, jeśli chodzi o kombi to totalna porażka,ele własnie chodzi mi nie o silniki, bo silnik, w tych rocznikach plasują sie na wyrównanych awarnyjnosciach co audi, ale nie wiem nic więcej, więc dlatego pytam,a co do wypowiedzi keżora, to pytam o wypowiedzi obiektywne, nie ukrywając sympatii do audi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostane za to zlinczowany.. Ale NIESTETY wybralbym Honde.. :rolleyes:

(czekam na reakcje.. :naughty:)

to czemu nie wybrałeś acorda z 99roku tylko A4 B5 z 97 ? :mysli:

Audi ma najlepsze silniki diesla na świecie :thumbup: i acord nie może sie równać z a4ką B6 !! a już na 100% nie combiak :sick3:

Zostane za to zlinczowany.. Ale NIESTETY wybralbym Honde.. :rolleyes:

(czekam na reakcje.. :naughty:)

to czemu nie wybrałeś acorda z 99roku tylko A4 B5 z 97 ? :mysli:

Audi ma najlepsze silniki diesla na świecie :thumbup: i acord nie może sie równać z a4ką B6 !! a już na 100% nie combiak :sick3:

akurat jeżeli chodzi tylko o silniki to 2.2 hondy jest zdecydwanie lepszy od TDI pod względem awaryjności kultury pracy itd. Co do budy to nawet się niewypowiadam bo Honda Acord w Kombi to straszydło... Ja zdecydowanie wziąłbym Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel ma ten 2.2ctdi w civicu (to jest ten sam silnik)

objeżdża mnie od trzeciego biegu :P znaczy ciut odchodzi , dla porównania on ma 140@340 ? a ja 130@300

i pojechał w trase to mu spalił olej, aż do kontrolki. i słyszałem jeszcze od kolesia z kllubu civica że bierze olej :/ ale może w acordzie nie bierze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor, ale to nie znaczy, ze wszystkie silniki biora po 15l oleju na 10.000km.

2.2ctdi to udane silniki, tez zastanawialem sie nad accordem, ale komfort jazdy i wykonanie (+ wyglad, ale to kwestia gustu) zdecydowanie po stronie B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale słyszałem od kolesia z klubu civica, czyli to nie jest jeden przypadek. a jak już widziałem to na własne oczy to pomyślałem że coś jest jednak na rzeczy :mysli: nie mówie że wszystkie silniki biorą .

po prostu przez niego mieliśmy dwa postoje nie jeden jadąc na mazury :polew: raz na tankowanie , raz na dolewke oleju :thumbdown: a auto jest z salonu , kupił je bodajże w czerwcu :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...