Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oplaty za drogi


burnt_offering

Rekomendowane odpowiedzi

z niedawno ogladanych faktow dowiedzialem sie ze krajowa dyrekcja drog planuje wprowadzenie oplat za korzystanie z drog dwupasmowych w kraju polan. ma sie wszystko zaczac od ciezarowek a pozniej ma to zostac rozszerzone i na osobowki. koszt oplaty to 20gr/km :kox:. co wy o tym sadzicie? dla mnie jest to "smiech na sali" :polew:, kretynizm :wallbash: i debilstwo :slina: bo przecierz w polsce placi sie juz podatek drogowy, ktory jest wliczony w cene paliwa. dlaczego wiec panstwo chce pobierac kolejne oplaty za korzystanie z drog, nie mowiac juz o tym ze sa w polsce nie dosc ze platne to i jeszcze zalosne dwupasmowe "autostrady"(jak dla mnie to drogi szybkiego ruchu), nie wspominajac juz o winietach dla ciezarowek. ja sie jedynie ciesze z tego ze mieszkam w UK place tu £200 podatku drogoweo rocznie i wiem za co place- drogi rowne jak stol a w 2006 zdobyly tytul najlepszych w europie- czemu sie nie dziwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 gr/km daje 20 zł / 100 km (jakby Ci paliło 4-5 litrów więcej)

Spoko - jak na polske wszystko w normie.

Płacisz w podatkach za drogi

Płacisz w akcyzie za drogi

Płacisz w OC za drogi

Płacisz bezpośrednio za jazdę

jeszcze podatek Religi (płacisz za opiekę medyczną w przypadku wypadku, nawet jak go nie spowodujesz)

Wszystko w normie - Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeej chłopaki przecież mamy 8 km autostrad wybudowanych nie dawno ,a wy mówicie ,że nie ma po czym jeździć. Widocznie chyba jeszcze za mało płacimy bo te budowy coś kiepsko wygladają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeej chłopaki przecież mamy 8 km autostrad wybudowanych nie dawno ,a wy mówicie ,że nie ma po czym jeździć. Widocznie chyba jeszcze za mało płacimy bo te budowy coś kiepsko wygladają.

Autostrada .. 11 zł za bramke i pasy w połowie malują .. nawet sie rozbujać nie mozna :thumbdown:

Płacić i płacić tylko za co :kwasny::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...