Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przyciemnianie szyb ktoś chętny ?


franc8

Rekomendowane odpowiedzi

Przyciemnianie szyb w Jaworznie w firmie Autofan; kilka osób korzystało z ich usług i byli zadowoleni.

Może teraz pora nie najlepsza na takie operacje ale cenowo jak najbardziej.

1. Kombi:

całość 550zł

bez przodów 420 zł

2. Sedan:

całość 520 zł

bez przodów 380 zł

Zniżka zależy od ilości chętnych, im więcej tym lepiej.

Proszę się wpisywać jeśli ktoś byłby chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w lublinie za 450 zł do tego 5 lat gwarancji na folię i montaż do tego dojazd 180 km czyli jakaś 100 zł :) nie wiem czy tak sam nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę załatwić w Poznaniu w cenie ok 300-350 zł gość przyciemnia szyby w VW ponad 20 lat i robi to też na tych samych foliach po godzinach lub przed pracą ...[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:19_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159810.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cena spoko ale czy folia ok ?

Widzę że więcej osób z poza DG zainteresowanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnianie szyb w Jaworznie w firmie Autofan; kilka osób korzystało z ich usług i byli zadowoleni.

Może teraz pora nie najlepsza na takie operacje ale cenowo jak najbardziej.

1. Kombi:

całość 550zł

bez przodów 420 zł

2. Sedan:

całość 520 zł

bez przodów 380 zł

Zniżka zależy od ilości chętnych, im więcej tym lepiej.

Proszę się wpisywać jeśli ktoś byłby chętny.

Jak czasowo wygląda takie przyciemnianie szyb w Avancie? f-vat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś wystawia tylko rachunek a co do czasu odpisał że to zależy od rocznika i które szyby - max 8h. Ten czas to chyba razem z wyciąganiem szybek, a w przypadku mojego rocznika podobno nie trzeba więc myślę że ok 4h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cena spoko ale czy folia ok ?

Widzę że więcej osób z poza DG zainteresowanych...

folia taka jaką okleja się VW czyli Llumar, Global i Bruxsafol czy coś takiego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie organizowac grupowe sciemniane szyb w Stolicy to ja tez sie pisze!!!

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 19:17_________________________________________________

jutro jade na szybki całość z przodem 35% lusterko 800 zł, na ul. Lotniczej, serdecznie polecam

przyciemniłem wczoraj, zrobiłem tył 20% przód 35% naprawdę fajnie wygląda

Wrzuc jakies fotki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w lublinie za 450 zł do tego 5 lat gwarancji na folię i montaż do tego dojazd 180 km czyli jakaś 100 zł :) nie wiem czy tak sam nie zrobię.

W Matczynie koło Lublina 400 zł cała fura ( Avant ) bez czołowej :wink4:7

Folia Classis .. u mnie w rodzinie już 4 fury były tym oklejone :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w lublinie za 450 zł do tego 5 lat gwarancji na folię i montaż do tego dojazd 180 km czyli jakaś 100 zł :) nie wiem czy tak sam nie zrobię.

W Matczynie koło Lublina 400 zł cała fura ( Avant ) bez czołowej :wink4:7

Folia Classis .. u mnie w rodzinie już 4 fury były tym oklejone :naughty::kox:

Cena którą podałęm jest za szyby z tyłu i cała przestrzeń bagażnika - cena jest z RADIS-a ul. Dojazdowa Lublin wiesz może jaki jest koszt i czas całego zabiegu oklejania szyb z tyłu i całej przestrzeni bagażnika w B6 w Matczynie ? Muszą wymontować szyby czy robią na samochodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w lublinie za 450 zł do tego 5 lat gwarancji na folię i montaż do tego dojazd 180 km czyli jakaś 100 zł :) nie wiem czy tak sam nie zrobię.

W Matczynie koło Lublina 400 zł cała fura ( Avant ) bez czołowej :wink4:7

Folia Classis .. u mnie w rodzinie już 4 fury były tym oklejone :naughty::kox:

Cena którą podałęm jest za szyby z tyłu i cała przestrzeń bagażnika - cena jest z RADIS-a ul. Dojazdowa Lublin wiesz może jaki jest koszt i czas całego zabiegu oklejania szyb z tyłu i całej przestrzeni bagażnika w B6 w Matczynie ? Muszą wymontować szyby czy robią na samochodzie ?

Szyby w drzwiach demontują, natomiast przestrzeń bagażnika i szybka w klapie to jest robione na samochodzie.

Tu masz aukcję na allegro - http://allegro.pl/przyciemnianie-szyb-z-certyfikatem-isic-lubelskie-i1305910749.html

Do do oklejenia- ja radzę oklejenie całej fury..tył ciemniej, a przednie boczne najjaśniejszą :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...